Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8.77 Tarçın Bakır

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
628
281
28
Kızlar saçlarım koyu kahveydi kendi doğal rengindeydi ( ilk görselle ekledim) L'Oreal'in 8.34 zengin sıcak sarı rengine boyadım sonuç 2. Görseldeki gibi oldu. Saçlarımin tepesi açıldı uçları koyu kaldı. Dipteki rengi beğendim ve uçlarını da öyle bakirlastirmak istiyorum. Burdan bir arkadaş bana nevacolor u önermişti fakat onu bulamadim palette 8.77 tarçın bakır rengini aldım bikac gün sonra boyucam sizce tutar mı? Daha da koyulastirmasam bari

Eklentiler

• IMG_20180118_123432.jpg
    IMG_20180118_123432.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 356
  • IMG_20180118_123520.jpg
    IMG_20180118_123520.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 804
Kızlar saçlarım koyu kahveydi kendi doğal rengindeydi ( ilk görselle ekledim) L'Oreal'in 8.34 zengin sıcak sarı rengine boyadım sonuç 2. Görseldeki gibi oldu. Saçlarımin tepesi açıldı uçları koyu kaldı. Dipteki rengi beğendim ve uçlarını da öyle bakirlastirmak istiyorum. Burdan bir arkadaş bana nevacolor u önermişti fakat onu bulamadim palette 8.77 tarçın bakır rengini aldım bikac gün sonra boyucam sizce tutar mı? Daha da koyulastirmasam bari
Palette tarçn bakır cok yakışır size mavi göz ve beyaz tenlisiniz efsane olur

Palette tarçn bakır cok yakışır size mavi göz ve beyaz tenlisiniz efsane olur
Çok teşekkür ederim:))) ama nasıl tutturcam bilmiyorum. Saçlarımı direk tarçın bakira boyasam mi yoksa 11 numara gibi açık bi sari tonlu boyayla karıştırsam mi

Bakır gayet tutar açmaya gerek yok
Anladimmm.. peki bişey daha sorabilir miyim bu rengi direk uyguladigimda kırmızılık verir mi? Yine bu siteden başka başlıklarda okudum kimisi koyu zemine uygulandığında kırmızı tonlu oldu falan yazmış. Ben kırmızılık istemiyorum bi kez kızıla boyadim o kırmızılık başa bela yaa

Anladimmm.. peki bişey daha sorabilir miyim bu rengi direk uyguladigimda kırmızılık verir mi? Yine bu siteden başka başlıklarda okudum kimisi koyu zemine uygulandığında kırmızı tonlu oldu falan yazmış. Ben kırmızılık istemiyorum bi kez kızıla boyadim o kırmızılık başa bela yaa
Kırmızılık istemıyorsanız kumral koyun boyanın icine yıllardır bakır kullanıyorum evde boyuyorum

Yardimci olduğun için teşekkürler :)) Peki hangi tonlarda kumral koymaliyim ve oranı nasıl olmalı? İlk defa böyle bir işlem yapıcam

Tamamdir peki bu ölçüler koyu zemine tutar mı? Kusura bakma çok soru soruyorum ama ilk defa yapıcam kafamda çok soru işareti var:))

X