Saç Rengi ve Saç Boyama Palette deluxe 7-77 yoğun bakır ( resimli )

BBD

91-----> 77,3
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
3.677
6.591
Kızlar ablamın hali hazırda bakır olan saçlarını rengi birazcık solduğu ve diplerden kendi rengi göründüğü için boyayalım dedik ( daha önce kuaförde boyatıyordu )
palette deluxe 7.77 yoğun bakırla boyadık, oldukça da güzel bi renk çıktı ortaya. malesef fotoğraf makinem yanımda olmadığı için çekemedim.

ablamın saçını boyarken kendi saçımdan da bi tutam alıp boyadım denemek için.

benim saçım röfleli, fakat diplerden uzadı baya.

boyadan hemen sonra ve bir yıkama sonrası fotoğraflar;
Eki Görüntüle 256001 Eki Görüntüle 256002 Eki Görüntüle 256003 Eki Görüntüle 256004 Eki Görüntüle 256005

daha ilk yıkamada bu kadar aktı. bi kaç yıkama sonra nasıl olur saç rengi bilemedim =) röfleli bayalnlar bu tarz renkler denerken dikkat =)

Son düzenleme:
Kızlar ablamın hali hazırda bakır olan saçlarını rengi birazcık solduğu ve diplerden kendi rengi göründüğü için boyayalım dedik ( daha önce kuaförde boyatıyordu )
palette deluxe 7.77 yoğun bakırla boyadık, oldukça da güzel bi renk çıktı ortaya. malesef fotoğraf makinem yanımda olmadığı için çekemedim.

ablamın saçını boyarken kendi saçımdan da bi tutam alıp boyadım denemek için.

benim saçım röfleli, fakat diplerden uzadı baya.

boyadan hemen sonra ve bir yıkama sonrası fotoğraflar;
Eki Görüntüle 256001 Eki Görüntüle 256002 Eki Görüntüle 256003 Eki Görüntüle 256004 Eki Görüntüle 256005

daha ilk yıkamada bu kadar aktı. bi kaç yıkama sonra nasıl olur saç rengi bilemedim =) röfleli bayalnlar bu tarz renkler denerken dikkat =)

benim lorealin kahve bakır...bu rengi sevmedim açıkçası röfleli saçınız daha güzel bence birde bakırdan dönmekte zor..

benim lorealin kahve bakır...bu rengi sevmedim açıkçası röfleli saçınız daha güzel bence birde bakırdan dönmekte zor..

aklmda ta eskiden beri bakır var ne yalan söliym=) ama öyle görünüyor ki sarıyla bi süre daha devam etmek, belki biraz koyu sarıya dönmek en mantıklısı =) teşekkürler

bakır yada kızıl denemeyin siyah gibi o renklerde...zor renkler...fikrinizi değiştirirseniz ha değince değiştiremezsiniz..

Valla çok iyi tutmuş renk.
Ben saçlarımın aarasına atayım diye paleyye rtarçın bakır garnier bakır kızılı aldım
ama tutturamadım
ışıltısı vardı biraz
şimdi oda aktı gitti.

Valla çok iyi tutmuş renk.
Ben saçlarımın aarasına atayım diye paleyye rtarçın bakır garnier bakır kızılı aldım
ama tutturamadım
ışıltısı vardı biraz
şimdi oda aktı gitti.

saçların ne renkti ki acaba ? sarıysa zaten tutması çok zor sanırım üst üste boyamak gerek rengin oturması için. ben de bakır istiyordum aslında ama sanırım şmdilik vazgeçtim.

saçların ne renkti ki acaba ? sarıysa zaten tutması çok zor sanırım üst üste boyamak gerek rengin oturması için. ben de bakır istiyordum aslında ama sanırım şmdilik vazgeçtim.

yok saçlarım acayip bi renk koyu kestaneden az açık sarı ışıklı bi renk. Boya yok.
Tutmadı :/

Bence denediğin tutamda gayet güzel tutmuş..

Son düzenleme:
yok saçlarım acayip bi renk koyu kestaneden az açık sarı ışıklı bi renk. Boya yok.
Tutmadı :/

Bence denediğin tutamda gayet güzel tutmuş..

haha saç rengi tarifine bayıldım =)

sarı boyalı kısımlar iyi tuttu aslında ama dip kısmını ya ben iyi boyayamadım ya da pek tutmadı. bunun yanı sıra ablamın saçları açık-orta kumral ve renk çok güzel tuttu.

bu da ablamın yoğun bakırla boyanan saçı... yıkanınca birazcık aktı, bu ilk hali...
$2011-09-14 16.00.24.jpg

ablanın saçı harika olmuş bugün bende aldım iki kutu boyamayı düşünüyorum yarına...

haha saç rengi tarifine bayıldım =)

sarı boyalı kısımlar iyi tuttu aslında ama dip kısmını ya ben iyi boyayamadım ya da pek tutmadı. bunun yanı sıra ablamın saçları açık-orta kumral ve renk çok güzel tuttu.

Koyuysa seninkide benimki gibi tutmuyor.. Ama bazı koyu saça bakıyorum tak diye her rrengi tutuyor :KK1:

bu da ablamın yoğun bakırla boyanan saçı... yıkanınca birazcık aktı, bu ilk hali...
Eki Görüntüle 259185

Ayyyy harika olmuş... Çok da gitmiş tenine :nazar::nazar::nazar:
Bende batılıyorum bu turunculara bakırlara ama ten rengim müsait değil..

Koyuysa seninkide benimki gibi tutmuyor.. Ama bazı koyu saça bakıyorum tak diye her rrengi tutuyor :KK1:

Ayyyy harika olmuş... Çok da gitmiş tenine :nazar::nazar::nazar:
Bende batılıyorum bu turunculara bakırlara ama ten rengim müsait değil..

canım aslında saçlarım ablamınkine kıyasla koyu ama öyle siyah falan da derğil orta kahve-açık kestane diyo kuaförler =) ablamınkiyse açığa yakın kumral. Saçlarım açık renk olmamasına rağmen denediğim her rengi çok güzel tuttu =) özellikle kızıllar kutudaki gibi oluyor ve renk akmıyor şaşırtıcı bi şekilde sadece uzadığı için boyamak zorunda kalıyordum kızıl kullandığımda =) ayrıca ablam adına çok teşekkür ederim ben ikna etmiştim bakır konusunda, kötü olsaydı dilinden kurtulamazdım =))

Eki Görüntüle 264018
boyadım cnm saçımı saçlarım orta kumraldı paketin üzerindeki renkten biraz koyu oldu ama cok beğendim :KK66:

merhaba saçların kendisi de çok güzel bu renkte çok güzel durmuş nazar deymesin maşşallah sana birşey sormak istiyorum benim saçlarımın boyu hemen hemen seninle aynı boyda sen iki kutu aldın değil mi yani bir tane yetmez diye düşünüyorum:/

bir de arkadaşlar genelde kahve tonları ve açık tonlar üzerine vurmuşsunuz boyayı ve bi güzel tutturmuşsunuz benim akmış bir kızıl yani hemde kor ateş kızılı ama bütün yaz kum güneş aktı ama ne kadar da aksada yinede inatçı bir kızıl yani tutarmı bilmiyorum bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :) becerebilirsem şuanki varolan resmi koymaya çalışacam $S3 089.jpg

Son düzenleme:
merhaba saçların kendisi de çok güzel bu renkte çok güzel durmuş nazar deymesin maşşallah sana birşey sormak istiyorum benim saçlarımın boyu hemen hemen seninle aynı boyda sen iki kutu aldın değil mi yani bir tane yetmez diye düşünüyorum:/

bir de arkadaşlar genelde kahve tonları ve açık tonlar üzerine vurmuşsunuz boyayı ve bi güzel tutturmuşsunuz benim akmış bir kızıl yani hemde kor ateş kızılı ama bütün yaz kum güneş aktı ama ne kadar da aksada yinede inatçı bir kızıl yani tutarmı bilmiyorum bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :) becerebilirsem şuanki varolan resmi koymaya çalışacamEki Görüntüle 275616
saol cnm teşekkür ederim. evet ben iki kutu aldım boyadım ama sanada kor ateşi çok yakışmış bence. ama eğer boyamak istiyorsan bu renge bekle kendi kızılın aksın ondan sonra boya daha güzel sonuş alırsın bence :)

ilk boyama:

$302978_10150327977834068_844844067_7908783_1723479293_n.jpg

aradan yaklaşık bir ay geçti ama fazla akmadı saçım şu an böylee :KK9:

$293569_10150358029859068_844844067_8077704_425952773_n.jpg

Son düzenleme:
X