Saç Rengi ve Saç Boyama palette deluxe altın parıltılı toffee boyadım çok kötü oldu yardımm

KaYrU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
173
0
kendi saç rengim çok güzeldi ama dün değişiklik olsun diye palette deluxe altın parıltılı toffee aldım saçımın dipleri iğrenç turuncu renkte aynaya bakmaya korkuyorum kendi saç tonum açık kumral gibiydi uçlarına doğru sarılık vardı güneşte açılır boyanmış gibi olurdu kumrala boyatsam o iğrenç turunculuklar gider mi sizde ??

turunculuğu kapatmak için küllü renkler seç 7.1 le boyayabilirsin büyük ölçüde kapanır ama gözüne biraz koyu gelebilir ilk başta

Cevap için teşekkürler cnm hafta sonuna kadar bekleyip kuafore boyatmayi düşünüyorum cunku boya işinden hic anlamıyorum daha beter etmekten korkuyorum sanırım, peki kumral renk aktikca turunculuk cikar mi yoksa kendi tonuma ulasirmiyim?

İnşallah tahmin ettigim gibi olur yoksa uzulucem Teşekkürler tekrardan

kendi saç rengim çok güzeldi ama dün değişiklik olsun diye palette deluxe altın parıltılı toffee aldım saçımın dipleri iğrenç turuncu renkte aynaya bakmaya korkuyorum kendi saç tonum açık kumral gibiydi uçlarına doğru sarılık vardı güneşte açılır boyanmış gibi olurdu kumrala boyatsam o iğrenç turunculuklar gider mi sizde ??

ben pallette altın parıltılı toffe ile 6,1 küllü kumralı karıştırdım lorealin 2 kutu palette kutuy başı 9 cm 6.1 karıştırdım ilk başta koyu oldu ama bir iki hafta sonra müthiş bir renk oldu tavsiye ederim hiç turunculuk olmuyo ve çok doğal duruyo herkes bayılıyo saçıma

X