Saç Rengi ve Saç Boyama Turunculuktan nasıl kurtulurum

Bende kuaförüm 17 yıldır ilk defa sizden duyuyorum küllü renk isteyip turuncu olan.
Merhaba ben de 1hafta önce saçımı bitkisel açıcı ile açıp bakır rengine boyadım Ama korkunç bir turuncu oldum nasıl kapatırım kara kara düşünüyorum kuaföre gitmek de istemiyorum bu kadar işlemden sonra ne renk ile normale çevirebilirim lütfen yardım

Merhaba ben de 1hafta önce saçımı bitkisel açıcı ile açıp bakır rengine boyadım Ama korkunç bir turuncu oldum nasıl kapatırım kara kara düşünüyorum kuaföre gitmek de istemiyorum bu kadar işlemden sonra ne renk ile normale çevirebilirim lütfen yardım
Merhaba tekrar koyulastirmak istemiyorsananiz 6.0 ile 7.0 karistirip boyaya bilirsiniz kapatmak için

Ben kuaförüm cnm onun için yardımcı olmak istedim 7.01 ile 8.01. 10 volüm oksidan ile karıştırıp boyayın orta küllü renk elde edersiniz düz boya saçınızı yipratmaz 15 gün sonra tekrar aynı renge boyarsaniz
Merabalar ben iki gün önce imkandan dolayı evde yapayım dedim doğal saçımı ilk defa açtım boyadım birinin önerisiyle 911/1 küllü sarı ile 912 sarıyı karıştırıp boyadım fakat çok kötü oldu saçım turuncu oldu baya ama dipleri yapmadım çok kötü oldu nasıl düzeltebilirim.. konu açtım sayfama bakabilirsiniz saçımı attım oraya :KK43:

Merabalar ben iki gün önce imkandan dolayı evde yapayım dedim doğal saçımı ilk defa açtım boyadım birinin önerisiyle 911/1 küllü sarı ile 912 sarıyı karıştırıp boyadım fakat çok kötü oldu saçım turuncu oldu baya ama dipleri yapmadım çok kötü oldu nasıl düzeltebilirim. Konu açtım sayfamda ordan da bakabilirsiniz saçımı attım oraya:KK43:

Merhaba tekrar koyulastirmak istemiyorsananiz 6.0 ile 7.0 karistirip boyaya bilirsiniz kapatmak için
Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum,ben ombre için kuaföre gittim,dibim kesinlikle ya siyah ya koyu kahve olsun dedim, benim saçımın dibini kuaför eğer birdaha açtırmak istersen diye koyu kestane boyadi,uçlar sarı, şimdi diplerde hem 2-3 tane beyaz var hemde koyu kestaneden dolayı sanırım turunculuk var hafiften.
Kuaför 300 TL'ye dip boya yaparım dedi mecburen evde boyucam, 6-0 alıp dip
boya yapsam beyazlık ve turunculugu kapatirmi, bu arada hamileyim koyu ton açıcı kullanmıyorum sonuçta zararı olurmu bebeğe ?

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum,ben ombre için kuaföre gittim,dibim kesinlikle ya siyah ya koyu kahve olsun dedim, benim saçımın dibini kuaför eğer birdaha açtırmak istersen diye koyu kestane boyadi,uçlar sarı, şimdi diplerde hem 2-3 tane beyaz var hemde koyu kestaneden dolayı sanırım turunculuk var hafiften.
Kuaför 300 TL'ye dip boya yaparım dedi mecburen evde boyucam, 6-0 alıp dip
boya yapsam beyazlık ve turunculugu kapatirmi, bu arada hamileyim koyu ton açıcı kullanmıyorum sonuçta zararı olurmu bebeğe ?
Merhaba bebeginiz hayırlı olsun 😊 kaç haftalık hamilesiniz 3 ay dan önce boya yapmak sakıncalı olabiliyor hamilelik surecinde diplere asla açıcı kullanmayiniz röfle , balyaj , omre gibi boyama islerimini dinlerden yaptirmayin 6.1 ile 6.0 karıştırıp boyaya ya bilirsiniz turunculugu ve beyazlarinizi kapatmak için.

Merhaba bebeginiz hayırlı olsun 😊 kaç haftalık hamilesiniz 3 ay dan önce boya yapmak sakıncalı olabiliyor hamilelik surecinde diplere asla açıcı kullanmayiniz röfle , balyaj , omre gibi boyama islerimini dinlerden yaptirmayin 6.1 ile 6.0 karıştırıp boyaya ya bilirsiniz turunculugu ve beyazlarinizi kapatmak için.
Çok teşekkür ederim , ilk 3 ayın içindeyiz sanırım sakıncalı en iyisi biraz daha bekliyim, tamamdır not ettim numaraları teşekürler ederim gerçekten 😍

Çok teşekkür ederim , ilk 3 ayın içindeyiz sanırım sakıncalı en iyisi biraz daha bekliyim, tamamdır not ettim numaraları teşekürler ederim gerçekten 😍
Rica ederim 😊 boya karışımı yazarken 6.1 den yarım kullanırsanız yeterli olur 6.0 tam kullana bilirsiniz bebisinizi sağlıcakla kucağınıza almayida nasip etsin Rabbim inşallah 🤲😊

7.01 koyu değil orta kumral 8.01 ile karistirir saniz diplerde kapanır saçınız tek renk olur
Merhaba, ben de evde kendim açmak gibi bir hataya düştüm çok kötü bir turuncu oldu sonra yarım tüp 9.0 tam tüp 8.0 ve 7.0 ile fındık kadar 0.22 karıştırarak boyadım ama paketteki oksidanı kullandım 30 volumlük 🤦🏻‍♀️ Eşitsizlik gitti ama yine turuncu saçım. Ben de küllü kumral istiyorum ama koyu istemiyorum. Dediğiniz renklerle 10 volum kullansam ve yine 0.22 karıştırsam bu turunculuktan kurtulabilir miyim?

Merhaba, ben de evde kendim açmak gibi bir hataya düştüm çok kötü bir turuncu oldu sonra yarım tüp 9.0 tam tüp 8.0 ve 7.0 ile fındık kadar 0.22 karıştırarak boyadım ama paketteki oksidanı kullandım 30 volumlük 🤦🏻‍♀️ Eşitsizlik gitti ama yine turuncu saçım. Ben de küllü kumral istiyorum ama koyu istemiyorum. Dediğiniz renklerle 10 volum kullansam ve yine 0.22 karıştırsam bu turunculuktan kurtulabilir miyim?
Koyu istemiyorsaniz 7.1 küllü kumral ile 8.0 açık kumral ve 10 volumluk oksidan ile karıştırıp boyarsaniz turunculuk ve renk geçişleri kapanir istediginiz açık kumral rengi alır 2 hafta sonra tekrar boyayın ki renk otursun 😊

X