Bölgesel İncelme Parafinli Korse Kullanan Var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
canım gülden nerde buldun 0 185 ytl lik olan korseyi?nette mi buldun?hangi eczane yada medikal satıyosa alalım kız valla.
selam seçil valla 185 lik yer bakırköyde bi yer adını hatırlamıyorum alcanmı cidden kartını bulmaya çalışırım

parafinli neymiş ki
slm canim bende aldim 200 milyondu benim paranfilli korsan sabah kalkar kalkmaz giyiliyorduaksam yatarken cikariliyordu sürekli hareket ediyordun ya korsa nin arasina sikisip fazlaliklar oralari eritiyor sadece emzirenlere zaten birde hamilerler kullanmiyordu iyidi yani bende seda sayanin programinda görmüstüm sürekli kullanildiginda faydasi oluyor

Arkadaşlar hızla kilo alıyorum ve aldığım her kilo midemde yağ olarak depolanıyor.Karın ve göğüs kısmını da sayarsanız şuan belden yukarı üç kat olmuş durumdayım.Parafinli korseyi denemeyi düşünüyorum.Bunu deneyen varsa lütfen bana yazsın.Ayrıca bu mide yağlarını eritme konusunda başka fikri olan varsa lütfen bilgi versin.Şuan acayip canım sıkkın.Bu yüzden eşim tarafından bile beğenilmediğimi düşünüyorum.ARTIK BU KİLOLARDAN BIKTIM

slm canim bende aldim 200 milyondu benim paranfilli korsan sabah kalkar kalkmaz giyiliyorduaksam yatarken cikariliyordu sürekli hareket ediyordun ya korsa nin arasina sikisip fazlaliklar oralari eritiyor sadece emzirenlere zaten birde hamilerler kullanmiyordu iyidi yani bende seda sayanin programinda görmüstüm sürekli kullanildiginda faydasi oluyor

selam seçil valla 185 lik yer bakırköyde bi yer adını hatırlamıyorum alcanmı cidden kartını bulmaya çalışırım
canım telefonla sipariş yapabiliyorum burdan dimi?sen bana zahmet olmazsa bul kartı.tlf nosunu yaz ben bi ararım.eğer gercek parafinli korse olduğundan eminsen alırım.a.s

canım telefonla sipariş yapabiliyorum burdan dimi?sen bana zahmet olmazsa bul kartı.tlf nosunu yaz ben bi ararım.eğer gercek parafinli korse olduğundan eminsen alırım.
ya seçil baktım kartına bulamadım bi daha bakıcam sabah aceleyle bakmıştım bu arada kargoyla falan yollarlar heralde bilmiyorum vallahi eğer kartını bulamazsamda oraya yolum düştüğünde alırım nosunu

feysa 200 pahalı değilmi sen isviçreden sipariş ettiğin içinmi o kadar pahalı oldu sana acaba ???

ya seçil baktım kartına bulamadım bi daha bakıcam sabah aceleyle bakmıştım bu arada kargoyla falan yollarlar heralde bilmiyorum vallahi eğer kartını bulamazsamda oraya yolum düştüğünde alırım nosunu
canım valla ii olur saol bu konuya benim için bu kadar duyarlı olduğun için teşekkür ederim.hıh ben de sana onu diyecektim.eğer kartı bulamazsan oradan bi gün olur da geçersen telefon nosunu al diyecektim ki kalplerimiz birmiş.tamam olur ama eminsin dimi gercek parafinli korse olduğuna?eğer öyleyse siparişi verip almayı düşünüyorum.:1rolleyes:

canım valla ii olur saol bu konuya benim için bu kadar duyarlı olduğun için teşekkür ederim.hıh ben de sana onu diyecektim.eğer kartı bulamazsan oradan bi gün olur da geçersen telefon nosunu al diyecektim ki kalplerimiz birmiş.tamam olur ama eminsin dimi gercek parafinli korse olduğuna?eğer öyleyse siparişi verip almayı düşünüyorum.
yoo emin değilim o da nerden çıktı :) ben sadece elden satan yer diye orayı söledim ama içimden bi ses gerçek diyo :| valla bilmiyorum seçil inşallah gerçektir kartı yine bulamadım :KK43: ama nosunu en kısa zamanda öğrenip yazıcam seçil 185 ytlye bana gerçek gibi geliyo hemde medikalci

canım ben bursa dan aldımıştım. istanbul korse idi sanırım markası.canım ben 40 gibiydim 36 ya düştüm o zaman. kilom bölgesel kalçam yok göbek var bende doğumdan kalma.ama onu kullanınca dümdüz olmuştum.6 ay o şekilde kaldım ama dikkat etmeyince yine aldım.
nila sen bursada eldenmi aldın yani netten sipariş etmedin dimi ne kadara aldın ve ne zaman aldın kalça ve bacaklarada faydası varmı? lütfen cvp bekliyorum

arkadaşlar yazılarınızı okuyorumda kısaca bir sorum olacak. ben sadece kilo alırken belimin ince kalmasını istiyorum. bu korse işe yarar mı?

güldencim zaten bursaya gelende istanbul korse merkezinden dir.iletişim bilgilerinde tel ve adres var bence gidersen elden alabilirsin.vermiyeceklerini sanmıyorum.sahtekarlık dedin ama bana sayfalarına bakınca öyle gelmedi sanki.ama yinede sen bilirsin canım.:sm_confused:

bencede bir sor canım bu arada ben şu bursadaki yerin telini bilinmeyen no lardan öğrenmeye çalışayım.ama şuda var ki takarken yediklerimede çok dikkat etmiştim bol su içmiştim canım bilgin olsun.

bencede bir sor canım bu arada ben şu bursadaki yerin telini bilinmeyen no lardan öğrenmeye çalışayım.ama şuda var ki takarken yediklerimede çok dikkat etmiştim bol su içmiştim canım bilgin olsun.

malesef kayıt yokmuş canım üzgünüm.:çok üzgünüm:

yoo emin değilim o da nerden çıktı :) ben sadece elden satan yer diye orayı söledim ama içimden bi ses gerçek diyo :| valla bilmiyorum seçil inşallah gerçektir kartı yine bulamadım :KK43: ama nosunu en kısa zamanda öğrenip yazıcam seçil 185 ytlye bana gerçek gibi geliyo hemde medikalci
ne bileyim şekerim sen ötekilerden emin değilim dedin ya o yüzden bundan emin misin diye sordum.herneyse ben bu gün kemeraltına indim orda bizim iç çamaşırı aldığımız bi yer var.onlara sordum var mı diye onlar da olmadığını söylediler.bi kaç kişiden duymuslar parafinli korse hiç bi işe yaramıyo diye .üstelik çok iğrenç kokuyomuş.bu söylemlerden sonra açıkçası bi adım geri attım.eğer öyleyse o kokuya nasıl tahammül edecez 2 ay boyunca?kokarca gibi gezeriz artık.bi araştıralım kullananlardan parafin denilen madde hakikaten kokuyor mu diye.:sm_confused:

arkadaşlar aranızda parafinli korse kullanan korsenin o iğrenç kokusu hakkında bilgisi olan var mı?hakikaten dedikleri kadar kötü mü kokuyo?bana iç çamaşırı satan bi arkadaş söyledi.hiç bi işe yaramıyomuş ve üstelik iğrenç kokuyomuş.

ne bileyim şekerim sen ötekilerden emin değilim dedin ya o yüzden bundan emin misin diye sordum.herneyse ben bu gün kemeraltına indim orda bizim iç çamaşırı aldığımız bi yer var.onlara sordum var mı diye onlar da olmadığını söylediler.bi kaç kişiden duymuslar parafinli korse hiç bi işe yaramıyo diye .üstelik çok iğrenç kokuyomuş.bu söylemlerden sonra açıkçası bi adım geri attım.eğer öyleyse o kokuya nasıl tahammül edecez 2 ay boyunca?kokarca gibi gezeriz artık.bi araştıralım kullananlardan parafin denilen madde hakikaten kokuyor mu diye.:sm_confused:

canım ne kokusu benimki öyle koku falan olmuyordu.tabi terlettiği için insan kendi kokuyor o başka.paafinli korseyi sabunlu ılık suyla yıkayabilirsinde.ama asmadan yayarak ve güneş görmeyen yerde kurutmanız lazım.

ne bileyim şekerim sen ötekilerden emin değilim dedin ya o yüzden bundan emin misin diye sordum.herneyse ben bu gün kemeraltına indim orda bizim iç çamaşırı aldığımız bi yer var.onlara sordum var mı diye onlar da olmadığını söylediler.bi kaç kişiden duymuslar parafinli korse hiç bi işe yaramıyo diye .üstelik çok iğrenç kokuyomuş.bu söylemlerden sonra açıkçası bi adım geri attım.eğer öyleyse o kokuya nasıl tahammül edecez 2 ay boyunca?kokarca gibi gezeriz artık.bi araştıralım kullananlardan parafin denilen madde hakikaten kokuyor mu diye.

seçil süper haberim var kartı buldum :)

X