"Paralel yapı algı operasyonu yapıyor; o kimlik bilgileriyle bir şey yapamazlar"

Abi adamlar o bilgilerle benim adıma kredi kartı alıp çatır çatır harcama yapıp, şirket kurup, benim sahte kimliğimle terör eylemi yapabilir. Hala daha bir şey yapamazlar diyorlar.
Sanırım ağam bizimle eğleşiyi

artık o da senin sorunun mary, ne yani koskocaman devletin ihmali olacak değil ya..

siteye giris yapmayın virus bulasıyor yazmıslar dogrumuki..

Turkish Citizenship Database adlı isimle yayına başlayan sitede milyonlarca kişinin bilgilerininifşa edildiği bilgisinin yayılması üzerine ziyaretçi sayısı artan siteye şuаndа yоğunluktan dolayı erişim neredeyse imkansızdır, adı geçen siteye giriş yapmanızı tаvsiye etmiyoruz sitede tehlikeli bir virüsün olduğu vе sorgulama yapıldığı anda bilgisayara sızdığı gelen bilgiler arasında! Sakın thanksgiving. еpicm. оrg adlı siteye girmeyiniz !

http://www.efhaber.com/haber/307/sa...yin-thanksgiving-kimlik-bilgileri-alindi.html

dalga geçiyor herhalde.
o siteye girip sorgulamasanız da başka bir siteden verilerin tamamını indirebiliyorsunuz zaten.
adam hala kimlerle paylaşıldı belli değil diyor.
bir tek kendisinin haberi yok zaar.

sadece bir site değil bi çok sitede var, bi de face de paylaş diye buton bile koymuş yüzsüzler, ve tüm 50 milyon kişinin bilgilerinide bilgisayarına indirebiliyorsun, aslında bunu reklam şirketleride çok güzel kullanır he, evlere gereksiz bişeyler yollayarak:KK53:

sadece bir site değil bi çok sitede var, bi de face de paylaş diye buton bile koymuş yüzsüzler, ve tüm 50 milyon kişinin bilgilerinide bilgisayarına indirebiliyorsun, aslında bunu reklam şirketleride çok güzel kullanır he, evlere gereksiz bişeyler yollayarak:KK53:
Valla dua et evlere bir şeyler yollasınlar, evin tapusunu da alabilirler üstlerine :KK53: fişnik sokmak gibi olmasın ama :KK70:

Eğer haber doğruysa, henüz bunla alakalı bir haber bulamadım, sosyal medyada dönen haber sadece, devlet çözüm bulmuş, kimlik bilgilerinin deşifre edildiği siteye mahkeme kararıyla erişim yasaklanmış diyorlar, şahane bir çözüm :confused:

50 milyon kimlik bilgisi yandık vallahi:KK14:

X