Parasız sağlık olmuyor nolur fikir verin arkadaşlar

kackaloribu

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
6.963
30.792
30
Arkadaşlar merhaba oğlumun 1 ay önce ayağı kırıldı bir ay alçıda kaldı kırık diz kapağının üstündeydi. Alçı çıktı doktor yürüyebilir dedi ancak bir haftadır çocuğum yürümüyor bas bas bağırıyor geceleri ağrım var diye uyumuyor ağlıyor. Ben de bugün bir özel hastaneye uygun fiyatlı bir yere götürdüm orada MR olmadığı için MR çektiremedik devlet hastanesinde çektirebilirsiniz dedi. Devlet hastanesine gittim nisandan önce randevu yok birkaç yere sordum aynı şekilde özelde MR ücretleri çok yüksek. Ankara'da bildiğiniz MR çektirebileceğim yani uygun yerler var mıdır. Gerçekten şu an ne yapacağımı bilemez haldeyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Özelde MR ne kadar? Bir an önce şartları zorlayıp cektirmelisiniz bence. Ankara'da da bir aydan önceye pek denk gelmedim. Şehir hastanelerine bakabilirsiniz. Etlik ve Bilkent Şehir Hastaneleri var...

Arkadaşlar merhaba oğlumun 1 ay önce ayağı kırıldı bir ay alçıda kaldı kırık diz kapağının üstündeydi. Alçı çıktı doktor yürüyebilir dedi ancak bir haftadır çocuğum yürümüyor bas bas bağırıyor geceleri ağrım var diye uyumuyor ağlıyor. Ben de bugün bir özel hastaneye uygun fiyatlı bir yere götürdüm orada MR olmadığı için MR çektiremedik devlet hastanesinde çektirebilirsiniz dedi. Devlet hastanesine gittim nisandan önce randevu yok birkaç yere sordum aynı şekilde özelde MR ücretleri çok yüksek. Ankara'da bildiğiniz MR çektirebileceğim yani uygun yerler var mıdır. Gerçekten şu an ne yapacağımı bilemez haldeyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Siz devlet hastanesi aciline gidip çocuğun 1 ay önce ayağı kırılmıştı alçı çıktı bir hafta oldu, üstüne dahi basamiyor ağrıdan duramiyor diyin ,orda bı film çeksinler

Arkadaşların da dediği gibi acile götürün bence de. Bir de her özel çok farklı oluyor anlaşılan, ben yaşadığım şehirde ünlü bir hastaneye gidiyorum, geçen yıl mr çektirdim ve 600 tl falandı. Ne olmuşta 8000 ler bandına çıkmış cidden hayret verici. Çok geçmiş olsun ayrıca.

Etlik şehir Hastanesine gittiniz mi duyduğum kadarıyla onlar hemen yapıyor. Geçen sene bjr akrabm depremden dolayı gelmişti beyin icin mr a girmesi gerekmiş öncesinden belirliymis gidince hemen cektirmisti

Arkadaşımızın abarttığını düşünüyorum az evvel mhrs'ye girdim ankara yı seçip ortopedide randevu arattım 15 sayfa alınabilir randevu çıktı. Bir daha mhrs'ye girip randevu almayı denemenizi öneririm randevu hiç yok ise talep oluşturma ekranı çıkıyor , yeni randevular açılır açılmaz size mesaj geliyor.
Aralık başıda dahil olmak üzere yeni randevular açılmış.

Arkadaşımızın abarttığını düşünüyorum az evvel mhrs'ye girdim ankara yı seçip ortopedide randevu arattım 15 sayfa alınabilir randevu çıktı. Bir daha mhrs'ye girip randevu almayı denemenizi öneririm randevu hiç yok ise talep oluşturma ekranı çıkıyor , yeni randevular açılır açılmaz size mesaj geliyor.

Ekran görüntüsünü paylaşmak istiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023_1124_181555.jpg
    Screenshot_2023_1124_181555.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 73
Onlar muayene randevusu MR randevusu değil

Muayene Randevusu değil Mr randevusu. Doğru söylüyor. 1 ay sonraya veriyor devlet.
Ben artık ağrıdan duramadığım için özele gittim.

Çok geçmiş olsun. Acile gidin. Durumu anlatın çocuğun ağrısı çok deyin.
Ya Ankara çok pahalıymış. Ben Antep’te özel bir hastaneye götürdüm bu kırık olayı için. Muayene 800 dü sanırım. Mr da 200-300 gibi birşeydi. Birkaç kere gidip geldik alçı muayene mr toplam 5000 civarı gitmişti. İnş yavrucak biran önce sağlığına kavuşur

Arkadaşlar teşekkür ederim akşam acile götüreyim birde. Özelde fiyatlar muayene ayri mr ayrı isteniyor. Az önce integra diye bir yeri aradım 8350 TL dedi. İnanamadim
Kalabalık bir şehirde misiniz.ben kızımı mr a bir gün sonraya randevu Almıştım. Kendim için acile gittim ve üni hastanesinde sorunu anlamak için hemen mr a soktular. Yani çok iyi ilgilenmişlerdi.
Acilen gidin üni hastanesine ve durumunun çok agir olduğunu anlatın. Çok geçmiş olsun

X