Pasif jimnastik ile G5 selülit masajını birlikte uygulayarak bölgesel yağlanmadan ve selülitlerden kurtulan var mı ?

Salyangoziro15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
1
0
25
Merhaba arkadaşlar
Ben 23 yaşında , 153 boyunda 46 kiloyum . 2 buçuk aydır düzenli fitness yapıyorum
Benim yediğim içtiğim genel olarak son 4 senedir sadece ve sadece popo altı (üst bacak yanları-alt basen) bölgesine gitmeye başladı .
Yani 46 kilonun 43 ü alt basen de :)
Popomun yan profili ise (yandan görüntüsü) düzleşmeye başladı. Hatta selülitlerden sebep popomun yüzeyi dalgalı bir görüntü de.
Bende bunu takıntı haline getirdim çünkü alt ve üst orantısız yan görüntü de beni tatmin etmeyince spor ile beraber pasif jimnastik ve G5 selülit masajı yaptırmayı düşündüm

Lakin incelme , yağ yakımı sağlarken , var olan popom da gider mi ? Yan profil iyice dümdüz olur mu? Yandan dümdüz sopa gibi bir görüntü beni çıldırtır.

Aranızda sporla beraber bu ikiliyi yaptırıp , hem bölgesel yağlarından arınan hem selülitin dalgalı görüntüsünden kurtulan var mı ? Popo su dümdüz olmadan

Yan görüntü profili dediğim poponun bu , yağın biriktiği yerde üst bacağım yan tarafları gorseldekiler gibi . Anlarsınız beni

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    5,9 KB · Görüntüleme: 175
  • images.jpeg
    images.jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 148
G5e gittim 15 seans. Hic bir degisiklik yok, hatta iyice sarktim gibi. Selulit icin ne tavsiye edersiniz kizlar ?
Spor, saglikli beslenme, yürüyüş her seyi yapyorum ama yok gitmiyor :KK43:
Genelde cok iddalılar ama ya ciddennişe yaramiyor mu bende de asla spor yuruyus işe yaramadı cok fena haldeler zayıf oldugum halde aşırı varlar pantolonlardan belli oluyor

12 seans kadar bende gittim hiçbir işe yaramadı.lida jel kullanin bu ürünü bulana kadar 20 ürün kullandım fayda etmedi..şuan 1 haftadır kullanıyorum gözle görülür bi etki sağladı

Eklentiler

• IMG_20230125_115832.jpg
    IMG_20230125_115832.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 421
G5tir pasif jimanstiktir bunlar bana kalırsa yalan, en fazla vücudunuzda kan dolaşımını artırdığı için yüzeydeki pürüzlü görüntüyü azaltır ama şekli değiştirmez. Siz sıkılaşmak ve poponuzu yukarı kaldırmak istiyorsanız düzenli olarak sizi biraz zorlayacak şekilde ağırlık antrenmanı yapmalısınız. Biraz da protein ağırlıklı beslenirseniz orta vadede vücunuzu istediğiniz şekle sokabilirsiniz önemli olan istikrar ve azim.

X