Pcos,emzirme,adet olamama,kilo verememe,kıllanma

Mandown

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
108
36
Merhabalar,bu platformda her sıkıntımı yazdım sizlerde yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Ergenliğimden beri pcosum. Adetlerim düzensiz. Metformin kullanırdım o zamanlar 10 ay önce doğum yaptım bebeğim 6 aylıkken adet oldum bu aya kadar da olmaya devam ettim. Bu ay ise adet olmadım kasıklarım patlamak üzere doğumdan bu yana sürekli kilo alıyorum kullanmam iyice arttı tek tesellim 2-3 ay adet olduğum. Şimdi kadınlığa dair son parçamı da kaybetmiş gibiyim. Pcos artık hayatımı çok zorlaştırıyor. Metformin kullanamıyorum emzirdiğim için. Kilo vermek istiyorum adet olmak istiyorum pcos olup hayatını düzene koyan düzenli adet olan kilo vermeyi başarabilmiş günlük rutinlerini yazabilecek birileri var mıdır ?

Ne yazsam bilemedim valla . Şu an için bebeğinle ilgilen ve kendini üzme diyebilirim pcos olup çocuk sahibi olamayanlar var biliyorsunuz bunun için şükretmen lazım. Hamilelikten sonra adet olaamayan çok insan var sonuçta süt veriyorsun. Kıllanma için de başka çareler düşünürsün... Çocuğuna odaklan canim ya... Bende geçtim o yollardan hep kendimi yedim bitirdim ama herşey olacağına varıyor inan...

Ne yazsam bilemedim valla . Şu an için bebeğinle ilgilen ve kendini üzme diyebilirim pcos olup çocuk sahibi olamayanlar var biliyorsunuz bunun için şükretmen lazım. Hamilelikten sonra adet olaamayan çok insan var sonuçta süt veriyorsun. Kıllanma için de başka çareler düşünürsün... Çocuğuna odaklan canim ya... Bende geçtim o yollardan hep kendimi yedim bitirdim ama herşey olacağına varıyor inan...
Evet çocuğuma odaklanıyorum onun varlığına şükrediyorum ama emzirmek elimi kolumu bağlıyor işte diyet yapsan yapamıyorsun ilaç istesen kullanmıyorsun pcos dipsiz bir kuyu gibiymiş inşallah benim yaşadığım sıkıntıları kızım yaşamaz 😕

Evet çocuğuma odaklanıyorum onun varlığına şükrediyorum ama emzirmek elimi kolumu bağlıyor işte diyet yapsan yapamıyorsun ilaç istesen kullanmıyorsun pcos dipsiz bir kuyu gibiymiş inşallah benim yaşadığım sıkıntıları kızım yaşamaz 😕
İnşallah canım benim korkumda o inan ki... Yatıyorum kalkıyorum düşünüyorum.

X