Pcos plus kullananlar var mı

Emosilee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2023
64
9
27
Arkadaşlar ben pcosluyum ve doğum kontrol kullanmadığım zamanlarda göbek bölgemde ciddi şişlik , gaz , mide bulantısı oluyor. Bu şikayetleri azaltmak için ekstra yöntem araştırırken bunu buldum, fakat çok kullanan yok sanırım sizin aranızda kullanan var mı?

Arkadaşlar ben pcosluyum ve doğum kontrol kullanmadığım zamanlarda göbek bölgemde ciddi şişlik , gaz , mide bulantısı oluyor. Bu şikayetleri azaltmak için ekstra yöntem araştırırken bunu buldum, fakat çok kullanan yok sanırım sizin aranızda kullanan var mı?
soğan suyu tüketebilirsiz. vücutta biriken ödemi söker ama dikkatli kullanmalısınız. ben 3 ay kullandım doğum kontrol hapı sonrasında migrenim olduğu için doktor kesti ilacı. 3 ay da duphaston kullandım. duphaston doğum kpntrol hapı değil sadece adet sökücü. doğum kontrol hapının yan etkilerini göstermedi bende hatta çok rahat gecti regllerim, sancılarım olmadı. söylediğiniz ilacı hiç kullanmadım. daha cok lifli gıdalar tüketerek şişkinliğin de önüne gecebilirsiniz. ben çocuk istediğim için tamamen protein ağırlıklı ve lifli gıdalara gectim ve göbek bölgemde ciddi bir incelme oldu. şekeri de tamamen kesmeniz gerekiyor. şeker göbek bölgesinde şişkinlik yapıyor. benim insülin sorunum olmamasına rağmen sağlığım için tüm şeker ürünlerini kestim. sadece meyve tüketiyorum. hem reglim düzene girdi hem de şişkinlik yok oldu.

Dikkatli beslenmeye çalışıyorum, fakat bende şeker düşüklüğü mevcut. Pcos sebebi ile olduğunu düşünüyorum, bunun için doktor randevusu aldım, bakalım ne diyecek

X