PCOS ve tup bebek

Evet ben. İlk transferimde pozitifi gördüm şükür. Başka bir arkadaşımın ilki kimyasal, ikincisi pozitif oldu. Birinin de ilki negatif ama ikinci tuttu.
Neguzel saglikla kavusun bebeginize insallah.
Bikac gune ignelerle baslicam, cok heyecanliyim. Gecen ay baska turlu bi tedavi gordum. Ozamanda yumurtalarim toplandi fakat kotu kaliteydi yumurtalar. Insallah busefer toplanankiler iyi kalite olur:KK43:

Neguzel saglikla kavusun bebeginize insallah.
Bikac gune ignelerle baslicam, cok heyecanliyim. Gecen ay baska turlu bi tedavi gordum. Ozamanda yumurtalarim toplandi fakat kotu kaliteydi yumurtalar. Insallah busefer toplanankiler iyi kalite olur:KK43:
Multivitamin kullansaydiniz bir de yemenize icmenize dikkat edin belki faydasi olur. Tavuk, abur cubur, işlenmiş gıdalar yemeyin bence. Her ay aynı olacak diye bir şey yok umarım bu sefer kaliteli embriyolariniz olur 🙏 Teşekkür ederim darısı başınıza inşallah 😊

Multivitamin kullansaydiniz bir de yemenize icmenize dikkat edin belki faydasi olur. Tavuk, abur cubur, işlenmiş gıdalar yemeyin bence. Her ay aynı olacak diye bir şey yok umarım bu sefer kaliteli embriyolariniz olur 🙏 Teşekkür ederim darısı başınıza inşallah 😊
Amin canim insallah cok tesekkur ederim, transfer sonrasi herhangi bise yaptinizmi tutmasi icin? 😊

Transferim olsa dikkat etmeyi dusunuyom bende ama haklisin fazla yatmakta iyi degil kan dolasimi cok onemli😊
Önemli olan senin ve vücudunun hazır olması. Her zaman olacağına inan hamileymisin gibi düşün inanmak başarmanın yarısı demişler 😂 Sürekli oldu mu olmadı mı aa şu belirti mi bu belirti mi diye kendini dinleme. İnsan o şekilde umitleniyor sonra olmayınca yıkılıyorsun psikoloji çöküyor.

Önemli olan senin ve vücudunun hazır olması. Her zaman olacağına inan hamileymisin gibi düşün inanmak başarmanın yarısı demişler 😂 Sürekli oldu mu olmadı mı aa şu belirti mi bu belirti mi diye kendini dinleme. İnsan o şekilde umitleniyor sonra olmayınca yıkılıyorsun psikoloji çöküyor.
Evet haklisin herseyi hamileliye bagliyo insan, simdiden bebek alisverisi yapmak istiyorum ama yapmiyorum tabiki😅 senin amh degerin kacti?

bende pcos, eşimde varikosel sebepli kalitesiz ve az sperm. ilk denememiz tuttu. endişelenmeyin🧡
Okuyunca çok sevindim eşimin sperm sayısı 1 milyon hareket 30 civarı bendede pcos görünümü var amh 6 ama adetlerim düzenli olurmu dersiniz? Birde drunuz kimdi merak ettim

Okuyunca çok sevindim eşimin sperm sayısı 1 milyon hareket 30 civarı bendede pcos görünümü var amh 6 ama adetlerim düzenli olurmu dersiniz? Birde drunuz kimdi merak ettim
tüp bebekle olmaması için bir sebep yok. pcos ta belirleyici olan biraz daha erkeğin sperminin işe yararlığı oluyor anladığım kadarıyla. bizden yumurta buluyolar çünkü. hamileliği sürdürmek konusunda da sorun yaratan bir hastalık değil. dolayısıyla bildiğim kadarıyla erkekten düzgün sperm bulunabiliyorsa pcosta başarı oranları yüksek. doktorumdan, hastaneden, labından çok memnunum. hala takibimi de kendisi yapıyor. ataşehir acıbadem, prof dr cem demirel.

Evet yumurta sayım çok fazla ama sperm durumunu bilemiyorum sayı düşük ama umarım kaliteli sperm bulabilirler.ben Çanakkale'de üniversite hastanesinde yaptirmayi dusunuyorum

X