Pembe Dolap

Canım almaya karar verdim ancak site güvenilir mi onu bilemedim.Hiç bu tarz sosyal paylaşım sitesi üzerindeki bi sayfadan alışveriş yapmadım da.Hani sorun çıkar mı acaba?senden fikir alayım dedim.

ben bu kadından bayadır alışveriş yapıyorum hiç bir şekilde sorun çıkmadı hesap no veriyo parayı yatırıyorum oda sipariş veriyor ürünü sonrada benim adrese kargoya veriyo yani hiç bir sorun çıkmadı sende memnun kalıcaksın ürünleride hoş bence baktısan sende göreceksin

evet arkadaşlar 2013 kış koleksiyonumuz yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı.işte linkimiz;

$rsz_dsc_0306 (1).jpg

Denim Desire: 2013 Winter Collection

ben bu kadından bayadır alışveriş yapıyorum hiç bir şekilde sorun çıkmadı hesap no veriyo parayı yatırıyorum oda sipariş veriyor ürünü sonrada benim adrese kargoya veriyo yani hiç bir sorun çıkmadı sende memnun kalıcaksın ürünleride hoş bence baktısan sende göreceksin

bana da linli gönderebilir misiniz?
bu arada çantanız çok güzel güle güle kullanın.

merhabalar. aranıza yeni katıldım sayılır. aslında uzun zamandır takip ediyordum da foto eklemeye pek fırsatı:KK9:m olmamıştı. bunlar da benim bugün aldıklarım $073.jpg $072.jpg $071.jpg :KK9:

X