Pembe kanama ve kahverengi akıntı

Zumruduanka96

Zorlu bir yolculuk ama sona çok az kaldı 🍀👼
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
7.411
7.000
27
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var adetim bitikten 6 gün sonra pembe kan geldi bir kaç Damla devamı 1 gün kahve rengi akıntı olarak sürdü acaba hamile olabilirmiyim

Adetin geçmiş hala kanama yoksa bir test yapın yada doktora gidin çok yeniyse progestan başlatabilir fakat adet oldum demişsin 6 günde nasıl oluyor ki🤔 walla benimde aklım karıştı şimdi acaba önceki de mi adet değildi de sen adet sandın olabilir mi??

Adetin geçmiş hala kanama yoksa bir test yapın yada doktora gidin çok yeniyse progestan başlatabilir fakat adet oldum demişsin 6 günde nasıl oluyor ki🤔 walla benimde aklım karıştı şimdi acaba önceki de mi adet değildi de sen adet sandın olabilir mi??
Test yaptığımda çok silik çizgi çıktı benimde kafam çok karıştı

Yurt dışında yaşıyorum biraz değişik sistemleri var 2 tane idrar testi yaptılar silik olduğu için ordada kan aldılar bugün sonuç çarşamba günü belli olucak

X