'Pembe Kombin'... KK Hanımlarının Moda Köşesi

prenses hepsi harika stravridurs takılıyorsun sannırım bende çok beğenirim o mağazanın giysilerini

çok teşekkür ediyorum. evet canım bende çok seviyorum stradivariusun ürünlerini :)

prennsessss süpersinn süperrrrrrrrrrr:KK52:valla alışverişe seninle çıkmalıı:KK1:

teşekkür ediyorumm:KK17: benimde bu aralar acayip şekilde alışveriş arkadaşlarına ihtiyacım var :))

Kanka gene muhteşem ötesisin.:KK69:Bende bugun kombin ekleyeceğim .:nazar:

Livden kombin geliyorrrrrrr =)

86105925.jpg

41072427.jpg

Bluz :Lcw
Hırka :Mango
Taty:Lcw
Çanta :prensesikomun canım kankamın hediyesi :KK69:
Ayakkabı :Erbil Süel

kankam sende muhteşem ötesisin :KK69: uyumlu zevkli ve çok tarz . ayakkabılarına bayıldım , bende isterimmmm:KK52: :KK61:

liv ve prensesin uykusuyum bayildim kombinlerinize... :nazar::KK16:

çok saol canım :KK16:

bende çok beğendim kombinlerinizi kızlar livim ayakkabılara öldümm harika muhteşeemm:KK39:

uzun zamandır eklemedm ben de bikaç bişi ekliyim dedim elbiselerimin ikiside karpuz kol yakındanda çektim model belli olsun diye dünde bi cüzdan aldım rengi çok hoşuma gitti koyu yeşil :KK42:

kontesscim bana sormamışsın ama yinede cvplayayım eğer istda oturuyosun gültepe tarafında park bravonun outleti var.Orda istemediğin kadar deri eldiven vardı hemde indirimli 24 lira gibi bi fiyattı sanırsam hemde renk renkti,uğrayabilirsen uğra mutlaka derim:KK16:

aklımda bulunsun kuşum ama ne yazık ki zonguldakta yaşıyorum:KK36:
teşekkürlerr:94:

teşekkürler kurabiyecim sadece cüzdanımla çizmelerim yeni elbiselerim vardı hepsini toptan koyim dedim:90:

kombinler harika gözüküyor ben aşırı zayıf olduğum için kıyefet bulmakta çok zorlanıyorum malesef bulduklarımdada model olmuyor ama çok zevklisiniz arkadaşlar

X