petek dinçözün estetik öncesi ve sonrası :))

dnz_dnz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
322
28
nette dolaşırken gördüm sizlerle paylaşayım dedim :) ne kdr değişmiş dmii

Eklentiler

• $ooo.jpg
    $ooo.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 11.470
Son düzenleme:
Kaşları ve burnu değişmiş .. Kaş değişince gözede yansıyor burun ameliyatıda gözleri ortaya çıkıyor bazı yüzlerde. Değişim fazla ama çok güzel

allah yardımcısı olmuş valla,biri dürtmüş herhaldeaklinialirimsmile

çok başarılı bi ameliyat olmus cene törpüetmeside iyi olmıus eskiden kemçikmiş

Ünlü olmayan insanlar da yaptırıyor estetik.O yaptırmış çok mu?Çok da güzel olmuş.Estetik yaptırmasaydı bile güzel sıfatını rahatlıkla taşırdı.opuyorumnanaktan Estetik yaptırarak güzelliğine güzellik katmış.bayanssulusmile

Çirkinken estetikle güzel olmak ya da en doğrusu olmaya çalışmak rokayı ıspanak niyetine satmaya çalışmaktır..Ha alıcısı olur mu? Bir zaman sonra alışınca elbet olur. Roka seven neden almasın? :nazar:

estetik harikası dediğim ünlülerden biri de petektir....acayip değişmiş ve burnunu çok beğeniyorum...

acaip değişmiş. gerçi eski fotosu da resmen çirkin demek için özenle bulunmuş heralde. kendisini sevmem hiç ama hakkaten güzel şimdi:nazar:

bu hatun hakkaten cok bıçak altına yatmiş ajda pekkanın dalgasını yaparlar bide ,kendileri ondan aşagi kalır değilmiş.cok kötüymüş videosunuda izlmiştim .cok basit bayagı bi hareketleri var .sevmem zaten ..

bence burnu çok güzel değil. ekranda dikkat ettinizmi bilmiyorum ama önden uç kısmı çıkık duruyor sanki..

ilk görünen resimde daha çocuk ama dikkat ettiyseniz
valla ben de çirkinmişim çocukken benimki öle dio şimdi görse inanmazmış benim olduğuma:))
peteğinki de o biçim genç kızlıla birlikte alımlı olmuş
ama burun fındık kaşlar yay olunca daha hoş bi hatun olmuş
kaşların boyama olduğu belli
kaldırtıp kkten yoldurmuş
isteiği cibi çizdirmiş kalkık yay kaşlı olmuş

X