Peygamber efendimizin doğum günü icin Salat-ı Şerıf okuyoruz ⚘⚘⚘

Dün akşam böyle yazmıştım ve sonrası çok şükür okumalarimiz devam etti 😇🤲🥰🧿🧿

Allah razı olsun nasıl niyetler ettinizse rabbim Kâbe de duası kabul olmuş dualar arasına alsın dualarımızı 🤲🤲

Peygamberimizin şefaatine nail olan ahirette komşu olan kullardan eylesin 🌷🌹🤲🤲

Allah razı olsun Mevlid kandiliniz mübarek olsun 🤲🤲🌹🌹♥️🌷🌺

@penyez83

@Chocolita

@Leyal_

@Kukrim

@Freddy

@gloryde

@Iron Butterfly

@Hayalkuran

glutensiz hemsire glutensiz hemsire

@Sulukuleli

@Bilir kisi

@HALLEYS

@Bonus

@RedGirl

@Elif

@zeyno genc

@HejaR12

@marmeladova

@yeni bahar

@olacakinan

@Nevreste

@Meral01

@ordinary

M Morlale8

@Jane Eyre

@paeneperfectus

@mutlulukbenihicbirakma

@burcusami

@PiXiEE

@nursevdi

@yosunlukek

@Ada-Anne

@aaynaa

@Hayalkuran

@Asya89

@ZehreNur

@iyilik_guzellik

@leSourire

@reynax

@YagmurSendeanlarsn

@Lidlaylim

Cuel Cuel

@sempatikmaria

@butimar

@Cemoos

@perestu

@dreamy07

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

@Gunduzguzell1

@Sincereley93190221

@papatyamm_papatyamm

@safi.naz

@tinimini hanim

@mrym12

@ilimtalepedenanne

@Cittaslow

@Aktif Lora

@kaplumbik

@bilgiperi

@fatoxd

@atasub

@ozlemem

@goah

@sheetan

@gulectosba

@visnetozu

@George Mc

@madamseker

@edibehatun

@Life light

@NaMIDiGeRBuzDoLaBI

@Nilu12

@KIZLARIMCANLARIM

@Zeynep1998

@nar suyu

@Nur61_

@sevgisaygidan

@Kaskade-Biyolog

@Papatya0593

@funda Yavuz

@fthyeli

@Ronron77

@mucizelerbenibulur

@kbrkddd61

@Asi gelincik

@pembegul1988

@Waww

@whiteice67

@Pamuk8680

@aysen-

@agustos72

@Kahvelim_

@Catlak-kurabiye

@Ayaz6565

@Hooops

@hayatzor45

@senaM33

@dra21

@Sardunya21

@mrym12

@Novaa

@aylinSr

@halkasizsaturn

@ayesay

@rana20

@RhieraN

@fztbsr

@Cookiie

@evlaefe

@fztbsr

MutluKedi MutluKedi

@bursakesta

@civciv89

Toplam okunan sayı...202.500 rabbim kabul etsin

glutensiz hemsire glutensiz hemsire arkadaşım bağışlamayı yapabilirsin senin için ne zaman uygunsa Rabbim sana da attigin adıma sevap yazsın Allah razı olsun ...hakkini helal et kaç gündür etiketlerle yordum senide🌹🌷🥰😇♥️

Ve @Kazen abi bildirimler için dualar konusunda verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim...sitede herkese ulaşabildim sayeniz de Allah razı olsun gönlünüzden geçen neyse kabul olsun 🤲🤲
Çok duygulandım Rabbim dualarımızı en hayırlısından yerine ulaştırsın inşallah🤲🏻🤲🏻 kandilimiz mübarek olsun🌹 daha nice kandillerde hepbirlikte dualar etmek dileğiyle 🤲🏻

Çok duygulandım Rabbim dualarımızı en hayırlısından yerine ulaştırsın inşallah🤲🏻🤲🏻 kandilimiz mübarek olsun🌹 daha nice kandillerde hepbirlikte dualar etmek dileğiyle 🤲🏻
Amin inşallah konuyu actigim andan itibaren oyke duygulayım ki mutluyum ki gözlerimden yaş süzülüp duruyor Rabbim kabul etsin herkesten razı olsun 🌹🌷🤲

Screenshot_20230928_011959_com.android.gallery3d_edit_2631485428243.jpg

Kandil gecesi girmeye çalıştım, bir baktım ban yemişim saçma bir konu yüzünden 🤭 Neyse geç olsun güç olmasın, dualardaydınız hanımlar. Okumalarınızı bağışladım. Dua isteyenlere de atlamadan özel olarak dua etmeye çalıştım . Rabbim kabul etsin 🌹

Eki Görüntüle 3308588
Kandil gecesi girmeye çalıştım, bir baktım ban yemişim saçma bir konu yüzünden 🤭 Neyse geç olsun güç olmasın, dualardaydınız hanımlar. Okumalarınızı bağışladım. Dua isteyenlere de atlamadan özel olarak dua etmeye çalıştım . Rabbim kabul etsin 🌹
Ah ne güzel bir manzara🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️
Rabbim senin de ibadetini kabul etsin arkadaşım ALLAH razı olsun
O güzel gecede ettiğimiz dualar kabul olsun yüreğine sağlık😍🤲🏻

Eki Görüntüle 3308588
Bizlerede nasip olur inşallah birgün oralara gitmek Allah razı olsun kardeşim çok amin🙏

Eki Görüntüle 3308588
Çok duygulandım ağladım Allah senden razı olsun salavat okuyan bütün arkadaşlarımızın senin ve benim dualarımızı Rabbim kabul etsin

O mübarek yerlerde dua etmeyi yüz sürmeyi yaradana yalvarmayı oralari görmeyi Allah bana ve isteyen herkese nasip etsin

🤲🤲🤲🌹🌷♥️♥️♥️♥️

Çok duygulandım ağladım Allah senden razı olsun salavat okuyan bütün arkadaşlarımızın senin ve benim dualarımızı Rabbim kabul etsin

O mübarek yerlerde dua etmeyi yüz sürmeyi yaradana yalvarmayı oralari görmeyi Allah bana ve isteyen herkese nasip etsin

🤲🤲🤲🌹🌷♥️♥️♥️♥️
Amin, Rabbim acilen kolaylıkla nasip etsin inşallah. Bizim gidişimiz gibi çok ani gelişsin, valizi bile nasıl hazırladım hatırlamıyorum. Yangından kaçar gibi gittik, Allah çağırınca böyle oluyor herhalde 1 dk bekletmiyor kurban olduğum 🤭😅

Amin, Rabbim acilen kolaylıkla nasip etsin inşallah. Bizim gidişimiz gibi çok ani gelişsin, valizi bile nasıl hazırladım hatırlamıyorum. Yangından kaçar gibi gittik, Allah çağırınca böyle oluyor herhalde 1 dk bekletmiyor kurban olduğum 🤭😅
Insallah Rabbim çağırsın inşallah kanat takip gelelim 🤲🤲🤲😪😪

Eki Görüntüle 3308588
Hala umredeyseniz yarın cuma 🥰 tedavi aşamasında olan bütün kardeşlerimize , aşılama yaptırıp sonuç bekleyenlere , tüp bebek tedavisi olanlara, umutla mucizesini bekleyenlere , evlat hasreti çeken bütün kardeşlerimize dua eder msnz lütfen 🙏kandil günü söylicektim o gün mübarek gün dua eder msnz diye banlanmışsınız üzüldüm .

X