Pgt ile tüp bebek yaptırıp gebeyken tekrar cvs yaptırdınız mı?

Ya bide sağlıksız ise sağlıklı olma veya sağlıklı ise sağlıklı olma ihtimali nasıl oluyor ozaman bu testler boşuna yapılıyor taramadan boşuna geçiyor embriyolar, normal gebelik olur ozaman test yapılır onu anlarım da bilmiyorum zaten zor süreçten geçiyoruz bide bunlar eklenince insan iyice morali bozuluyor
canım öncelikle bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inş ben bebeğimi daha önce 6 aylıkken kaybettim bebekte ağır anomolilikler vardı ama bende ve eşimden bebeğe geçen daha doğrusu bebeğin böyle olmasına sebep olan bir taşıyıcılık tespit edilemedi. onun dışında farklı 2 hastalık taşıyıcısı olduğumuzu öğrendik pgt önerdiler demek istediğim hiç bir sebep yokken bile bebek böyle olabiliyor ayrıca o kaybettiğim bebeğime 12 haftada nipt testi yaptırmıştım hiç bir sorun çıkmamamıştı anlayacağın benimde güvenim kalmadı

Kızlar selam çok detaylı bilgi bulamadım konuyla ilgili. Pgt ile tüp bebek sahibi olduk embriyomuz sağlıklı, şu an 4 haftalık gebeyim, doktorum ekstra 12. Haftada cvs testi yaptırmamı önerdi sizce gerek var mı? Embriyonun hem dna sına hmde kromozomuna bakıldı ikiside sağlıklıydı çok şükür.

X