Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

OZLEEEEEEEEEEEMMMMMMMM

ben sana yine bisey sorucam
benim sali ilk echom var
sali benim hesabima gore 6+4 olicak bebgim
ilk echo ya gittiginde kalbinide dinletiyolarmi?
ayyy ne olur bana dua et

OZLEEEEEEEEEEEMMMMMMMM

ben sana yine bisey sorucam
benim sali ilk echom var
sali benim hesabima gore 6+4 olicak bebgim
ilk echo ya gittiginde kalbinide dinletiyolarmi?
ayyy ne olur bana dua et

istedigin zaman istedigini sorabilirsin canim
ilk gittiginde bakiyorlar gercekten hamilemisin degilmisin diye
kal atisini dinletmiyorlar 10 haftalik olunca dinletiyorlar
bende 8 haftalikta gitmistim kalbini gordum duyabilirmiyim dedim hayir dedi doktor
10 haftalik olunca ama korkma eger kalbi olusmussa gosteriyor doktor cok net goruyorsun ztn

kardelen cim canim nasilsin durumun nasil
bebislerini gordun mu? iyilerdir umarim
benimde bugun kontrolum vardi cok sukur hersey yolunda
yavrumun sadece kalp atisini dinledim cok guzeldi
insallah en kisa surede sende miniklerinin kalp atislarini dinlersin

kardelen cim canim nasilsin durumun nasil
bebislerini gordun mu? iyilerdir umarim
benimde bugun kontrolum vardi cok sukur hersey yolunda
yavrumun sadece kalp atisini dinledim cok guzeldi
insallah en kisa surede sende miniklerinin kalp atislarini dinlersin

İkizlermis teyzesi
Birinin kalbini falan gordu ama obur bebegi goremedi
Onun icin haftaya yine randevu yapti
Super bisey ya allah herkese yasatsin
Nsallah hep iyi devam eder ikimizinkide canim
İcim biraz rahatladi simdi
Allaha emanet ol

İkizlermis teyzesi
Birinin kalbini falan gordu ama obur bebegi goremedi
Onun icin haftaya yine randevu yapti
Super bisey ya allah herkese yasatsin
Nsallah hep iyi devam eder ikimizinkide canim
İcim biraz rahatladi simdi
Allaha emanet ol

canim cok sevindim senin adina hersey yoluna girecek artik
insallah ikiz oldugunu nerden bildi peki madem obur bebegi goremediyse
sende gordun demi kalbini super bi duygu insallah haftaya diger bebeginide gorursun
bende 3 hafta sonra cinsiyetini ogrenicem merakla bekliyoruz
hakkimizda hayirlisi olsun insallah.........

canim cok sevindim senin adina hersey yoluna girecek artik
insallah ikiz oldugunu nerden bildi peki madem obur bebegi goremediyse
sende gordun demi kalbini super bi duygu insallah haftaya diger bebeginide gorursun
bende 3 hafta sonra cinsiyetini ogrenicem merakla bekliyoruz
hakkimizda hayirlisi olsun insallah.........

iki tane kese vardi
birinde bebek cok net gorunuyodu ama digeri cok minicikti gormemedi kalbini falan
bakalim goruruz insallah
insallah sorunsuz bi hamilelik yasariz canim
ayyy super biseydi yaaaaaa
boyle deviniyodu minicik bisey sordum doktorda kalbi atiyo onun icin dedi
ay cok sasirdim
superr:nazar:

iki tane kese vardi
birinde bebek cok net gorunuyodu ama digeri cok minicikti gormemedi kalbini falan
bakalim goruruz insallah
insallah sorunsuz bi hamilelik yasariz canim
ayyy super biseydi yaaaaaa
boyle deviniyodu minicik bisey sordum doktorda kalbi atiyo onun icin dedi
ay cok sasirdim
superr:nazar:

simdilik hamileligin iyi geciyor sanirim bir sikayetin yok degil mi
ailene soyledin mi canim ya cok sevinmislerdir umarim
gercekten harika bir duygu birde karninda buyusunde her ay kontrole gitde
ozaman gorursun nasil bir duyguymus her gittiginde ayri bir heycan sariyo
her seferinde biraz daha buumus oluyor cok super ya

simdilik hamileligin iyi geciyor sanirim bir sikayetin yok degil mi
ailene soyledin mi canim ya cok sevinmislerdir umarim
gercekten harika bir duygu birde karninda buyusunde her ay kontrole gitde
ozaman gorursun nasil bir duyguymus her gittiginde ayri bir heycan sariyo
her seferinde biraz daha buumus oluyor cok super ya

ayyyyyyyyy insallah bende o gunleri yasarim canim

sorma ben test yapar yapmaz hemen herkese soyledim
sende soylemismiydin
canim ikimizinde allah kucagimiza almayida nasip etsin

kardelen hayırlı olsun canım çok ama çok sevindim gebeliğine, hele ki ikiz oluşuna... ikiz gebelik çok farklı ikiz annelik de öyle.. Rabbim vakitlice sağ salim küvezsiz sorunsuz kucağına her ikisini de (belli mi olur belki üçünü de) kucağına almayı nasip etsin.. bana tek embriyo transfer edilmiş ikizlerim olmuştu... hituci de iki embriyo transferiyle ikizlerine kavuştu ve sırada sen varsın.. bişey dikkatimi çekti, sorun aynı olunca insan daha dikkat ediyor. genelleme yapılamaz tabi bu kadar veriyle ama forumda üç kişiyiz, eşlerimizde 13-14 robertsanion translokasyon var (45 XY) ikimiz ikizlere kavuştuk Allahın izniyle, üçüncümüz de daha ilk denemede ikiz gebelik yaşadı... :)) bir anlamı yok belki ama bana ilginç geldi yine de.. neyse tekrar tebrik ediyorum, m aaşallah Allahım nazarlardan korusun üçünüzü de :KK49: :emir_bebek: :emir_bebek:

kardelen hayırlı olsun canım çok ama çok sevindim gebeliğine, hele ki ikiz oluşuna... ikiz gebelik çok farklı ikiz annelik de öyle.. Rabbim vakitlice sağ salim küvezsiz sorunsuz kucağına her ikisini de (belli mi olur belki üçünü de) kucağına almayı nasip etsin.. bana tek embriyo transfer edilmiş ikizlerim olmuştu... hituci de iki embriyo transferiyle ikizlerine kavuştu ve sırada sen varsın.. bişey dikkatimi çekti, sorun aynı olunca insan daha dikkat ediyor. genelleme yapılamaz tabi bu kadar veriyle ama forumda üç kişiyiz, eşlerimizde 13-14 robertsanion translokasyon var (45 XY) ikimiz ikizlere kavuştuk Allahın izniyle, üçüncümüz de daha ilk denemede ikiz gebelik yaşadı... :)) bir anlamı yok belki ama bana ilginç geldi yine de.. neyse tekrar tebrik ediyorum, m aaşallah Allahım nazarlardan korusun üçünüzü de :KK49: :emir_bebek: :emir_bebek:
Canim oncelikle allah razi oldsun iyi dileklerin icin
Rabbim evlatlarini size bagislasin
Bende 13 14 bozuklugunun hafif bi bozukluk oldugunu duymustum
Banada iki embiryo verilmisti
Ama benim altinci haftada baktiklarinda birinin tam olarak goremediler
Onun icin haftaya yine gidicem insalah
Sizdede boylebisey olmusmuydu?
Benim icin dua edin
Allaha emanet ol canim

canım benimki tek yumurta ikizi olduklarından tek kesedeydiler.. ama bende de ikinci bebeği 8. haftada görebilmişlerdi.. benim için tam bir şoktu... çift yumurtalarda da böyle daha geç görülebiliyormuş ikinci kese..
ama ben sana söyleyim test yaptırdığında değerini görünce bu ikiz demiştim.. ikizler demeseydin şaşırıdım :))
stickerını bence iki bebek yap :)
Allah tamamına erdirsin

arkadaşlar sizlerin sonuçlarını duyunca moralim yerine geliyor.yoksa karamsarlıktan iyice moralim bozuldu.rabbim inşallah banada nasip etsin.ne olur banada dua edin.

canım benimki tek yumurta ikizi olduklarından tek kesedeydiler.. Ama bende de ikinci bebeği 8. Haftada görebilmişlerdi.. Benim için tam bir şoktu... çift yumurtalarda da böyle daha geç görülebiliyormuş ikinci kese..
Ama ben sana söyleyim test yaptırdığında değerini görünce bu ikiz demiştim.. Ikizler demeseydin şaşırıdım :))
stickerını bence iki bebek yap :)
allah tamamına erdirsin

ayy ben ıkıncı kalbıde gordum
ama korkuyom bıraz ıkız zor olmuyo hamılelıgı ve sonrası falan yaaa

evet çok zor ikiz.. hep korkuyla geçiyor, milletin iki katı şişiyorsun çoğunlukla erken doğuyor amaaa öyle bi güzel oluyorlar ki anlatamam... şuan yerde ikisi birbirine sarılıp, birbirinin üzerine çıkıp gülüşüyorlar... ikiz olunca tek sıkıcı geliyor.. yorucu ama yorucu olduğu kadar da tatlı birşey.. elbette önemli olan hayırlı sağlıklı evlat olması ama olmuşken iki olsa fena olmaz değil mi :)) inşallah kazasız belasız kavuşursun bebeciklere... onların yiyeceği varsa sen nerden ne kadar korkarsan kork doğacaklar...
ikiz gebelik ya da ikiz bakımı ile ilgili soracağın olursa her zaman yardımcı olabilirim... face kullanıyorsan orayı daha çok kullanıyorum ordan da görüşebilirz canım :)
çok sevindim inşallah kavuşacaksın canım, sen keyfini hiç bişey için bozma.. Allah çok şükret.. hep felak-nas oku nazar için ve burda kavuşmak isteyenleri de kendin için ettiğin her duaya dahil et olur mu..
öpüyoruz seni :KK66:) ve bıcırları :emir_bebek: :emir_bebek:

ya nediyeyim bilmiyorum bi taşta iki kuş hemde ilk seferde kırkbinkere maşallah...tebrikler ya allahım sağlıkla kavuştursun bebeklerine...kardelencim sen ne dualar yaptın bu süreçte merak ettim öerin varmı....

bravoooo tebrikler.bi taşta iki kuş hemde ilk seferde maaaaşallah...allahım sağlıkla kavuştursun seni bebeklerine...kardelencim bu süreçte nasıl dualar yaptın bizlere ne önerirsin tavsiye yada önerin varmı...hoşcakal...

X