Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

Leave mesajların beni çok duygulandırdı. Çok dua ettim canım. Allah bu sevgiden kimseyi mahrum etmesin amin... Sakın aklına kötüyü getirme. Olacak inşallah. Dualarla aşacağız hepimiz. Belki sancılı olacak ama olacak inşallah canım...

Hituci'm sen nasılsın? Ben de özledim sizleri. Nasl alışmışım okuldan da zor yazıyorum çok meydanda bilgisayar herkes görsün istemiyorum. Ama yapıldı şükür...

Amin amin... laveque, canım burada hepimizin duaları seninle. Lütfen ümitsizliğe kapılma, daha savaşmadan yenilgiyi kabul etme. Geldiğinde ses ver bize.

lavegune olanlardan haberdarım ama ne yazacağımı gerçekten bilemedim,geçmişler olsun....hayırlısını diliyoruz hep,hayırlısı böyleymiş,Allahın takdiri,O nun izni olmadan olmuyor canım ne yaparsan yap...bende kaç yıl uğraştım Allah izin verdi oldu...mucize verdi hediye verdi bize...sıkıntıları geride bırakıyosun gerçekten...Allah beterini vermesin...sana ve herkeze umut olmak istiyorum,bende de var kromozom bozukluğu,bende de var düşükler,bende var olumsuz pgd denemesi ama sonuca bak Allahın kudretine bak...dualarla aşıcaksın bunu,dua ettikçe olacağına daha çok inanacaksın...oğlumun yüzünü gördük bakıp bakıp ağlıyoruz,herşeyin değerini özellikle evlat sahibi olmanın değerini daha çok anlıyoruz...

Son düzenleme:
Bir arkadaşımla konuştum bu akşam. Çok canım sıkıldı. Dini açıdan ele aldı konuyu. Forumda yasak olduğu için açık açık yazamıyorum. Aklımda bin tane düşünce var bir de bu eklendi...

mmerhabalar kızlar nasılsınız?
Laveque,chnb,incitanem,angel,mattika...hepinize hayırlı güzel,mutlu ve sağlıklı bir yıl değil bir ömür diliyorum Allahtan.
Chnb tekrar aramızda olmana çok sevindim.özledik seni.yokluğun belli gerçekten.
Laveque nasılsın?biliyormusun kendimi kötü hissediyorum.içimden bir ses yazdıklarımın seni üzdüğünü söylüyor.nerdeysen gel bi ses ver.merak ediyorum seni.

Bir arkadaşımla konuştum bu akşam. Çok canım sıkıldı. Dini açıdan ele aldı konuyu. Forumda yasak olduğu için açık açık yazamıyorum. Aklımda bin tane düşünce var bir de bu eklendi...[/QUOTE
merak ettim burda yasak olan ne söylemş olabilir dlye] canım özel değilse msn den yada faceden msj atarmısın?

mmerhabalar kızlar nasılsınız?
Laveque,chnb,incitanem,angel,mattika...hepinize hayırlı güzel,mutlu ve sağlıklı bir yıl değil bir ömür diliyorum Allahtan.
Chnb tekrar aramızda olmana çok sevindim.özledik seni.yokluğun belli gerçekten.
Laveque nasılsın?biliyormusun kendimi kötü hissediyorum.içimden bir ses yazdıklarımın seni üzdüğünü söylüyor.nerdeysen gel bi ses ver.merak ediyorum seni.

Merhaba canım. Hamdolsun, sen nasılsın? Minikler nasıl? İnşaallah hepimiz için güzelliklerle dolu hayırlı bir yıl olur ve tabi bebekli bir yıl :) Mesaj kutun dolu bu arada, boşaltırsan mesaj atacağım sana.

X