Saç Şekillendiriciler philips,braun,remington düzleştiricilerden hangisi daha iyi

ben hala karar veremedm yha :S geniş plaka istiyorum iyon özellkli istiyorum ama zmnla iyon özelliğini kybedio diolar dğrumu acaba bu???

ben braun un ionic serisi yeni çıktığında almıştım 4 5 (belki 6 sanmıyorum ama) yıl önce. belki modelindendir ama ionic özelliği gitti ve daha zor ve daha uzun sürede sekillenmeye başladılar. ben de yeni bir tane almayı planlıyorum ya remington pearl ya da kılıçbalığının önerdiği sleek § curl düşünüyorum. amazondaki iki ürünün de yorumları çok güzel ama phllipsin keratin düzleştiricisi hakkında çok fazla olumsuz yorum var ama beğeneni de çok beğenmiş. eğer ingilizcen varsa amazondan yorunları okumanı öneririm

Ben düzleştirici kullanan biri değilimdir. Philips'i bilmiyorum hiç. Remington kuzenimde vardı güzel aslında. Braun'da çok iyi. Babyliss'ede bakmanı öneririm.

braun kullanıyorum hiç memnun değilim sanırım 3 yıl felan oldu güya ion teknolojilili olandan ilk başta iyiydi ama şimdi bende düzleştirici arayışlarına girdim çok zor düzleştiriyor ayrıca çok kabarık yapıyor ben memnun değilim o kadarda para saydım.

tabiyki braun almanı tavsiye ederim canım.. en inatçı kabarık saçlarda bile yarım saat sürmüyor yapmak.ben 1 ay oldu alalı çok memnunum olduğundan parlak yapıyor saçları ve kesinlikle kırmıyor :))

X