PHYSICIANS FORMULA kullananlar ne düşünüyor?

ben internetten sipariş verdim sonra pişman oldum paketlenmeden iptal ettim. şimdi de iptal ettiğim için pişmanım ne kararsızım

canım sanırım avona alışmışım hem uygun fiyatlı hemde memnun olduğum için iptal ettim. ama denemek istiyorum yine
Canım yanlış karar vermişsin, Avon ile Pf arasında ay ile yıldızlar kadar fark var. Cildimiz bizim hazinemiz, olabildiğinin en iyisini kullanmak gerek. Tabii PF den çok daha iyi mineral makyaj markaları olduğu kesin ama biryerden başlamak gerek.

biliyorum canım dermokozmetik kullanmak gerekiyor. normal kozmetikler hiç sağlıklı değil. bende avonun sadece maskarasını kullanıyorum. elimdeki bitsin tekrar alıcam.

biliyorum canım dermokozmetik kullanmak gerekiyor. normal kozmetikler hiç sağlıklı değil. bende avonun sadece maskarasını kullanıyorum. elimdeki bitsin tekrar alıcam.

Aslında dermokozmetik diye bir şey yok. Bir şey ya kozmetiktir, ya ilaç, bir pazarlama taktiği anlayacağın ama içerik tabii klasik kozmetiklere göre çok daha temiz olduğu için tercih ediyoruz haklısın.

fondeteni bence gereksiz pahalı gerek yok aldım ama doğal olduğunu cilde zarar vermediğini söylüyolar eczacılar ama cildine bakarsan bir zararını görmezsin mesala makyajını temizlemeden yatma bunun dşında öyle ahım şahım bir ürün değil hatta çok iiyi de kapatmıyo.onun dışında diğer ürünlerini kullanmadım

Ben de bu markayı denemedim hiç ama çok merak ediyorum.
Alerjik cildim olduğu için iyi geleceğine inanıyorum.
İlk fırsatta bir ürününü almam lazım
:21:

Kizlar ben bu pudrayi almak istiyorum ama internette yorum bulamadim.Kullananlardan yorum istiyorum ben beyaz tenliyim ve bir ton bile koyu gelsin istemiyorum ne fondoten ne de pudra yuzume bu yuzden bir suru pudra alip kenara atmisligim vardir.Bu pudraninda en acik rengi trasparan olarak geciyor ama internetten alicam koyu gelir mi ki yuzume ? Ayrica kapaticiligi nasildir ?

Eklentiler

• 20150829_231753.png
    20150829_231753.png
    246,1 KB · Görüntüleme: 153
supercc_banner5.png
2241366

Bu iki ürünü çok seviyorum.Gramajları çok fazla o nedenle uzun süre gidiyor.Fiyatlarını hak ettiklerini düşünüyorum

Kizlar ben bu pudrayi almak istiyorum ama internette yorum bulamadim.Kullananlardan yorum istiyorum ben beyaz tenliyim ve bir ton bile koyu gelsin istemiyorum ne fondoten ne de pudra yuzume bu yuzden bir suru pudra alip kenara atmisligim vardir.Bu pudraninda en acik rengi trasparan olarak geciyor ama internetten alicam koyu gelir mi ki yuzume ? Ayrica kapaticiligi nasildir ?

Bu ürünü kullanmadım ama transparan yazıyorsa makyajınızı sabitlemek amacıyladır.Yani koyu bir renk vermez.

Pf ürünlerini bende kullanmak istiyorum ama çok fiyatlı uzun zamandır araştırıyorum ama bir türlü cesaret edip alamadım yüzüm çok sivilceli hemen sivilceleniyor o yüzden cilt temizliğinde ersağ ürünleri kullanıyorum ama makyajda istediğim ürünleri bir türlü bulamadım pf karar verip girişsem istiyorum ama hem olumlu hemde olumsuz yorumlar var net bir çoğunluk yok açıkçası

Kızlar merhaba, ilk kez bir forumda yazıyorum o yüzden kuralları bilmiyorum kusura bakmayın bir hata yaparsam. Benim cildim beyaz tenli sarımtıraklık var biraz, ve allerjik, kuru-karmaya dönük bir cilt. Çok makyaj yapan biri değilim ancak yaptığımda pul pul görünmesin ve göz altı morluklarım kapansın, kapatsın ancak doğal görünsün istiyorum :) çok şey mi istiyorum diye araştırırken bu markaya rastladım. Ancak physicians f. Ürünlerini denemek istiyorum, bulamıyorum, istanbulda bu ürünleri satan yer biliyormusunuz? Eczaneleri arasım ancak henüz bilene rastlamadım. Esenler kadıköy kartal pendik tuzla tarafları da olursa çok daha iyi olur ancak istanbul içi diğer alternatifler varsa o da olur :) çok çok teşekkürler şimdiden

yurt dışına giden arkadaşlarımdan birçok ürününü istedim gerçekten de çok güzeller keşke maskaraları hemencecik kurumasa :110:

rimeli harika diyebilirim :)
göz kalemi gayet iyi
göz farına annem el koydu yorum yapamıyorum :KK70:
pudrası ortalamanın altında
çoklu allığı müthiş, kesinlikle tavsiye ederim
stick fondoteni müthiş :)

Eklentiler

• dfsdfs.jpg
    dfsdfs.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 61
  • degsdg.png
    degsdg.png