PKO için Inofolic kullananlar buraya......

bu arada ben 19 ağustosta öğrendm yani dha bi ay oldu diyet + spor yapıorm 4 kg verdim. inşlh bu inofolic işe yarıyordur herkesn hyrlı haberlerni bekliyorm lutfen hamiş kalınca yazın

arkadaslar mrb ben gecen kış pco oldugumu ogrendim yanlız bende durum biraz farklı adetlerim 18, 21 gunde oluyor ve 10 gun suruyor mutlaka her ay bu sekilde kesinlikle gecıkme yok..kilo yok tuylenme yok adetimin 3. gununde yapılan hormon testleri normal...evlenmeden de bu adet fazlalıgı sebebiyle bi cok kez doktora gittim ama hiç bir doktor pco dan bahsetmedi hatta hersey gayet normal fazla adet goruyosun okadar denildi takiiiii evlenip bebek sahibi olmak istedimizde herhangi bir sorun varmi diye doktora gidene kadar ama yumurtladıgımı sadece duzensiz yumurtladgım icin kislerin olustugunu söyledi yani her ay yumurtlamıyormusum bazı aylar yumurtlama olusuyormus..sadece bir kimyasal gebelik gecirdim o sıradada sogan kuru uyguluyordum..onun dısında baska hiç bir gelişme yok bir senelik evli oldugum için doktorum bu ay klomen e baslayalımdedi sadece klomen ve catlatma ignesi kullandım cok ii etki göstermiş klomen en az 5 yumurtan var dedi doktorum ama bu ayda malesef hamile kalamadım...inofolic vermedi bana doktor hatta benim tedaviye bile ihtiyacım olmadgını soyledi ama neden hamile kalamıyorum..fikirlrnizi paylasarsanız sevinirim

cpolat bir arkadaşım demişti ki rahime dikiş attılar (yanlız o ikizdi) senin de atılması gerekmiyor mu bu pkoslarda görülen bir şey sanırım allhım inşallah senin bebişin olur inşallahhhhhhhhhhhh

merhaba canım evet rahim ağzını torba gibi büzüyorlar. bana da dikiş atılacak rabbimin izniyle gebe kalabilirsem.sadece pkoslarda oluyor diye bir şey yok canım herkeste olabilir. inşallah canım teşekkürler rabbim isteyen herkese verir inşallah

arkadaslar mrb ben gecen kış pco oldugumu ogrendim yanlız bende durum biraz farklı adetlerim 18, 21 gunde oluyor ve 10 gun suruyor mutlaka her ay bu sekilde kesinlikle gecıkme yok..kilo yok tuylenme yok adetimin 3. Gununde yapılan hormon testleri normal...evlenmeden de bu adet fazlalıgı sebebiyle bi cok kez doktora gittim ama hiç bir doktor pco dan bahsetmedi hatta hersey gayet normal fazla adet goruyosun okadar denildi takiiiii evlenip bebek sahibi olmak istedimizde herhangi bir sorun varmi diye doktora gidene kadar ama yumurtladıgımı sadece duzensiz yumurtladgım icin kislerin olustugunu söyledi yani her ay yumurtlamıyormusum bazı aylar yumurtlama olusuyormus..sadece bir kimyasal gebelik gecirdim o sıradada sogan kuru uyguluyordum..onun dısında baska hiç bir gelişme yok bir senelik evli oldugum için doktorum bu ay klomen e baslayalımdedi sadece klomen ve catlatma ignesi kullandım cok ii etki göstermiş klomen en az 5 yumurtan var dedi doktorum ama bu ayda malesef hamile kalamadım...inofolic vermedi bana doktor hatta benim tedaviye bile ihtiyacım olmadgını soyledi ama neden hamile kalamıyorum..fikirlrnizi paylasarsanız sevinirim

bence başka doktorlarada gir canım sor niye banada vermiyorsunuz diye belki sen düznli oluyosun diyedir içinde şüphe kalmasın bnce git doktora bizim için her günün önemi var vakit kaybetmemelisin

bence başka doktorlarada gir canım sor niye banada vermiyorsunuz diye belki sen düznli oluyosun diyedir içinde şüphe kalmasın bnce git doktora bizim için her günün önemi var vakit kaybetmemelisin

gittim canım cok doktor dolastım ama hepsi aynı seyi soyledi bebegin olur diyo hepsi..insaallah rabbim herkese versin..:)

bugun gittim klomen işe yaradı sol yumurtalıgımda 2 tane guzel yumurtam olusmus....doktor pazartesi yıne cagırdı bakalım..iyice buyuyunce catlatma ıgnesı yaparız dedı bakalımda bı... bakalım ıns guzel gıderde hayırlı haberler alırım.(ozel hastanenın faydaları kürküme ragbet anlıyacagınız ama sagolsun doktorum ılgılı ) darısı sana ınsallahh canım

canım bende 2 yıldır bebek istiyorum ve malum pkoluyum istnbulda nu konuda güvene bileceğim bi doktor arıyorum özel olabilir doktorunun adını verirmisin tabi istnbldaysan???

Ben kendim eczaneden aldım ve kullanıyorum inofolici, zaten üzerinde gıda takviyesidir yazıyor, ilaç değil yani, umarım işe yarar, lütfen kullanan ve olumlu sonuç alanlar burada paylaşsın...

ben kendim eczaneden aldım ve kullanıyorum inofolici, zaten üzerinde gıda takviyesidir yazıyor, ilaç değil yani, umarım işe yarar, lütfen kullanan ve olumlu sonuç alanlar burada paylaşsın...

mrb bana dr şeker hapı ile kulanma dedi dr sormadan kulan ma bence
arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrr
bu inofolikten fayda gören varmıııııı? Bir umut versin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar ben inofolic i glifor ile beraber kullandım ve olumlu etkisini gördüm 6 kilo verdim ve adetlerim düzene girdi ben 1 kez hamile kaldım inofolic ten önce ancak kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum ben faydasına inanıyorum yurt dışında da bununla hamile kalan çok inşallah hamile haberlerimizi biz de paylaşıcağız ...

arkadaşlar ben inofolic i glifor ile beraber kullandım ve olumlu etkisini gördüm 6 kilo verdim ve adetlerim düzene girdi ben 1 kez hamile kaldım inofolic ten önce ancak kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum ben faydasına inanıyorum yurt dışında da bununla hamile kalan çok inşallah hamile haberlerimizi biz de paylaşıcağız ...

prety mrb bana dr inofolik ve giliforu birlikte alma birbirinini etkileşimi olabilir dede şeker hapını bıraktım bakalım adet olabilecekmiyim dr bi sor istersen........................

selam kızlar ben yeni katıldım bir aydır bende inofolic kullanıyorum picoluyum ve tek tüpüm kapalı yani %50 şansım var bata son 4 gün bu ay klomen başlıcam inş faydasını görürüm

selam kızlar ben yeni katıldım bir aydır bende inofolic kullanıyorum picoluyum ve tek tüpüm kapalı yani %50 şansım var bata son 4 gün bu ay klomen başlıcam inş faydasını görürüm

hoşgeldin sen düzenli adet görebiliyormusun kilo problemin varmı?

hoşgeldin sen düzenli adet görebiliyormusun kilo problemin varmı?

hoşbuldum canım adetlerim ilk olduğum günden beri düzensiz hep geç oluyorum kilom yok 48 civarıyım tüylenme yok saç dökülmesi var bide aşırı sinir asabiyet agresiflik ne arasan yani:KK9::KK9::KK9:
3yıllık evliyim ilk sene prez...le korunduk 2 senedir korunmasız hamile kalamıyorum rahim filminede girdim tek tüpüm kapalı geçen sene 3 ay kadar duphaston kullandım adetim 5 gün geçerek oldu memnun kalmadım sonra tarlusal kullandım 28 gün deyince kırmızılar gelmeye başladı düzenliydi sonra ara verdim yine düzensiz şimdi inofolic başladım bir ay oldu doktorum adet ol 3. gün gel hormonlara bakıp klomen başlıcaz dedi bende doktoruma sormadan yine tarlusala başladımki gecikmeden oluyumda gidiyim doktora diye acaba hatamı yaptım inofolic düzene sokuyomu ikisini bir arada kullanmasamıydım bilen varmı yazın arkadaşlar

hoşbuldum canım adetlerim ilk olduğum günden beri düzensiz hep geç oluyorum kilom yok 48 civarıyım tüylenme yok saç dökülmesi var bide aşırı sinir asabiyet agresiflik ne arasan yani:KK9::KK9::KK9:
3yıllık evliyim ilk sene prez...le korunduk 2 senedir korunmasız hamile kalamıyorum rahim filminede girdim tek tüpüm kapalı geçen sene 3 ay kadar duphaston kullandım adetim 5 gün geçerek oldu memnun kalmadım sonra tarlusal kullandım 28 gün deyince kırmızılar gelmeye başladı düzenliydi sonra ara verdim yine düzensiz şimdi inofolic başladım bir ay oldu doktorum adet ol 3. gün gel hormonlara bakıp klomen başlıcaz dedi bende doktoruma sormadan yine tarlusala başladımki gecikmeden oluyumda gidiyim doktora diye acaba hatamı yaptım inofolic düzene sokuyomu ikisini bir arada kullanmasamıydım bilen varmı yazın arkadaşlar

merhaba;
bende bende 2 ayda bir adet oluyorum. inofolic i kullanalı 1.5 ay oldu. kilo veriliyo adeti düzene sokuyor deniliyor ama ben ne kilo verdim ne adetim düzeldi.bugun ayrıca serophene ye başlayacağım.bakalım hayırlısı hepimiz inşallah güzel haberler alırız.

Doktorum banada inofolic vermişti iki hafta önce bu ay gecikmeyle gittim kist olduğunu söyledi tarlusal verdi. on günde regli olursun ikinci günü gel dedi. Kullanılıyor demekki :)

Adetim 35 gün gecikince bende bir umut başladı bu ayda eşimi yurtdışına yolcu ettim martta gelecek. İnofoliğede başlamıştım. Dedim gebe kalırsam helede gitmeden mucize gecikincede öyle sevindimki doktorum bile korundunuzmu dedi hayır dedim gülümsedi falan ultrasonla baktı kistmiş ben kese bekliyordum ama yaa :18: Altı ay hiç hiç hiç umudum yok yanii

Arkadaşlar merhaba.bende pko luyum ve doktorum bugün inofolic verdi banada ama benim bat a var daha.Bu ilaca adet olunca mı başlanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?siz ne zaman başladınız?

Arkadaşlar merhaba.bende pko luyum ve doktorum bugün inofolic verdi banada ama benim bat a var daha.Bu ilaca adet olunca mı başlanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?siz ne zaman başladınız?

mrh canm doktor bana şu zaman başlıcaksın gibi bişey demedi.bende ertesi gün başlamıstım hemen.

X