PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Tebrik ederim cnm goruomki hamilesin.sende demi pko war cnm?bu ilacla mi hamile kaldin cnm?
Yok canim ya ben bu ilaci bi kez kullandim uzerine iki kez hamile kaldim ikisini de dusurdum.benim ilk dusugunden sonra gebelik daha kolay olsun die vermisti doktorum. Kullandim bi kutu. Sonra bi daha kullanmadim

Bende pco luyum 6 buck aylik evliyim evlendgmden beri sut kesigi akintim var hic seffaf akinti gormedim.koku kasinma yanma fln olmaynca dikkatimi cekmemisti megersem mantarmis.gebelige engel oluyormus bu konuda bilgi sahibi olan var mi lutfen bana bsy diyin canm ck skkn doktor bitaneck fitil verdi sdce o ise yararmiki :KK43: yumurtlamaya engelmidir bu mantar

Arkadaşlar bende de pko var. Glokofrn ve folbiol kullanıyorum. Adetin 5. Gününden itibaren günde bir defa klomen kullandım.su anda 17.gundeyim ve iki tane yum 14 mm de kalmış. 21 . gundgunde tekrar çağırdı . inofolic ilacını sordum hiç duymadım dedi.netten bakıp kullanılabilir ama sana glukofrn verdim dedi sen bilirsin dedi. İnofolic kullanan arkadaşlar . sizce ne yapayım.glukofen ile birlikte kullanılabilir mi bu ilaç .

Arkadaşlar bende de pko var. Glokofrn ve folbiol kullanıyorum. Adetin 5. Gününden itibaren günde bir defa klomen kullandım.su anda 17.gundeyim ve iki tane yum 14 mm de kalmış. 21 . gundgunde tekrar çağırdı . inofolic ilacını sordum hiç duymadım dedi.netten bakıp kullanılabilir ama sana glukofrn verdim dedi sen bilirsin dedi. İnofolic kullanan arkadaşlar . sizce ne yapayım.glukofen ile birlikte kullanılabilir mi bu ilaç .
folbiol kullanıyosan inofolic le aynı inofolicte folic asıt doktoruna danışmadan bişy kullanma bende de pko var bugun hormon testi yaptrdım inş bişy çıkmaz kilom yok ama glifor falan isticem doktoruna danışmadan bişy yapma cnm

Slm arkadaşlar doktorum banada ınfolic combi verdi adetlerin düzensiz diye bende polikistik var buna da baya faydası olur dedi bide çocuk istiyoruz 3 buçuk senelik evliyiz buna da faydası olur mu

Slm arkadaşlar doktorum banada ınfolic combi verdi adetlerin düzensiz diye bende polikistik var buna da baya faydası olur dedi bide çocuk istiyoruz 3 buçuk senelik evliyiz buna da faydası olur mu
Valla cnm bende aynı durumdayım bende de polistik over var ama bana doktor vermedi kendi bildiğime kullanıyorum şuanlik bisiy yok daha doz olarak günde kac kez kullanmani söyledi ?

Valla cnm bende aynı durumdayım bende de polistik over var ama bana doktor vermedi kendi bildiğime kullanıyorum şuanlik bisiy yok daha doz olarak günde kac kez kullanmani söyledi ?
Sabah 2 akşam 2 tane canım benim kapsül şeklinde toz olanı da varmş sen hangisini kullanıyosun canım birde aç karna mı alıyorsun

Arkadaşlar bende dün cikolata kistim oldugunu öğrendim sol overde moralim cok bozuk bir yildir korunmasiz iliski var cocuk yok esimin sperm degerleride düşük şimdi bendede sikinti çıktı inofolic verdi doktor kullanacam yalniz benim adetlerim düzenli aklim okadar karisik ki ne yapacam bilmiyorum

Selam kızlar.
Ben de geçen ay Inofolic kullanmaya başladım.
20 gündür falan kullanıyorum.
Bu ay ilk defa yoğun bir şekilde yumurtlama akıntım oldu ve adetin 12. 13. günü ovülasyon testim pozitif verdi.
Hem de bu ay klomen kullanmadığım halde.
Bana Inofolic çok yaradı anlayacağınız.
İnşallah sonucu da istediğim gibi olur.

Kizlar beni aydinlatirsaniz sevinirim şimdi benim inofolik bitti günde 2 tanw kullandim 2. Kutuya gecicekmiyim yoksa adetimimi beklicem pkolu oldugum halde 13. Gunde yumurtlamam oldu normalde 18.günde olurdu insallah bu ay olur isteyen herkese versin rabbim

Kizlar beni aydinlatirsaniz sevinirim şimdi benim inofolik bitti günde 2 tanw kullandim 2. Kutuya gecicekmiyim yoksa adetimimi beklicem pkolu oldugum halde 13. Gunde yumurtlamam oldu normalde 18.günde olurdu insallah bu ay olur isteyen herkese versin rabbim
Canm bende de oldu aynısı çok erken gelişmiş yumurta inofolice bağlıyorum bunu. Doktot un dediği gün gitmedim uç gün sonra gittim 27 mm olmuştu çok buyumus. Benim de inofolic bitti folbiola devam ediyorum.eğer yoksa bu ay adetle birlikte tekrar inofolice başlarım dedim canm.ama sen yine de bi araştır devam konusunda

Canm bende de oldu aynısı çok erken gelişmiş yumurta inofolice bağlıyorum bunu. Doktot un dediği gün gitmedim uç gün sonra gittim 27 mm olmuştu çok buyumus. Benim de inofolic bitti folbiola devam ediyorum.eğer yoksa bu ay adetle birlikte tekrar inofolice başlarım dedim canm.ama sen yine de bi araştır devam konusunda
Cnm 27mm cok büyük değilmi catladimi peki doktor catlatma ignesi yapmadimi cnm ben forumda bulamadim detayli bilgi biraz daha arastirayim

Cnm 27mm cok büyük değilmi catladimi peki doktor catlatma ignesi yapmadimi cnm ben forumda bulamadim detayli bilgi biraz daha arastirayim
Evet canım çok buyumus maalesef . biri de 15 mm di yine de iğne yaptı bugün 9. Günüm. göğüslerim agriyo dört beş gündür büyük ihtimal gelecek regl.

X