PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Selam kizlar bende polikistik over hastasiyim ilkdefa yazıyorum 9 aylik evliyim ama bebegim olmadi malesef. Doktor bana da inofolic ve klomen verdi klomeni aldim bi tane yumurtam gelişti iğne yapilacakti ama sol kasikda aşırı ağrım ve akintim oldu bu yumurtanin catladigini mi gösterir. Şimdiden teşekkürler....

kasıkda ağrı ve akıntı çatlama belirtisi diye biliyorum

Selam kizlar bende polikistik over hastasiyim ilkdefa yazıyorum 9 aylik evliyim ama bebegim olmadi malesef. Doktor bana da inofolic ve klomen verdi klomeni aldim bi tane yumurtam gelişti iğne yapilacakti ama sol kasikda aşırı ağrım ve akintim oldu bu yumurtanin catladigini mi gösterir. Şimdiden teşekkürler....

Canım geçmiş olsun ben de inofolic ayrıca glifor kullandığım ay hamile kaldım.. Yumurtlama belirtisi şeffaf uzayan akıntıdır eğer böyle bir akıntın olduysa o gün veya ertesi gün yumurtan çatladı demektir...

Ben 1 senedir inofolic(Folik asit) kullanıyırum günde 4 paket haftada 1 kutu ayda 4 kutu,ilacı devlet karşılamıyor ve çok çabuk bitti için aylık,2 aylık alıyorum adet düzensizliği için vermişti doktorum,bebek düşününceye kadar devam demişti adetimi yarı düzene soktu bazen 2 ayda bir adet gördüğümde oluyor har ay düzenli gördüğümde, 1 yıl boyunca he ay 2 kere kontrole gittim,kilo doğru düzgün veremedim ,çok fazla etkisini görmedim açıkçası ama hala doktorum ısrarrla kullandırıyor,şimdi bebek istiyoruz ve hala kullanıyorum hadi bakalım hayırlısı

Canım geçmiş olsun ben de inofolic ayrıca glifor kullandığım ay hamile kaldım.. Yumurtlama belirtisi şeffaf uzayan akıntıdır eğer böyle bir akıntın olduysa o gün veya ertesi gün yumurtan çatladı demektir...
Teşekkür ederim canım maşallah darisi başımiza. Bende klomenle beraber kullandim ama yumurta büyük ihtimalle persembe cuma catladı ama hiçbir belirti yok ilaçta daha ilk ayim ama içimde heyecan kalmadi. Allah bilir ama galiba tutmadi öyle hissediyorum. Şimdiden kendimi hazırlıyorum olmasa gene hayal kırıklığına ugramayayim diye. Hayirlisi artik....

Arkadaşlar merhaba size bi sorum var ben bu ayin 3unde düşük yaptim yazmistim daha önce,doktor bana,inofolic kullan dedi simdi 2. Kurum dayim ve ben bu ay yumurtlama akintisini adetinin hem 18. Hem de 21. Gününde gördüm,sizce bu mümkün mu acaba ben bu ay iki kere mi yumurtladim

herkes içinde bulunduğu durumu yazmış,bende rahatlamak için yazmaya karar verdim...

inofolic kullanmama rağmen pco 4 aydır benimle,sonuç negatif bir şekilde...kendimi sürekli motive etmeye çalışsam da aklımın bir köşesinde olan bu sorunu atamaz oldum...dr.bana inofolic dozunu sabah 1 akşam 1 saşe şeklinde verdi....acaba diorum etkisi bundan dolayı mı yok..herkes günde 4 saşe kullanıyor...bu şekilde kullanmaya devam mı etmeli başka dr gitmeli bu ilaç için 4 ay uzun bir süre mi bilmiyorum..kafam o kadar karışık ki ne yapsam bilemiyorum...

tavsiyelere ihtiyacım var:KK51:

şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler,,,umarım bir an önce herkesin duaları kabul olur ve inşallah hayaller gerçekleşip beşiklerde hayat bulur...duayla:emir_bebek:

herkes içinde bulunduğu durumu yazmış,bende rahatlamak için yazmaya karar verdim...

inofolic kullanmama rağmen pco 4 aydır benimle,sonuç negatif bir şekilde...kendimi sürekli motive etmeye çalışsam da aklımın bir köşesinde olan bu sorunu atamaz oldum...dr.bana inofolic dozunu sabah 1 akşam 1 saşe şeklinde verdi....acaba diorum etkisi bundan dolayı mı yok..herkes günde 4 saşe kullanıyor...bu şekilde kullanmaya devam mı etmeli başka dr gitmeli bu ilaç için 4 ay uzun bir süre mi bilmiyorum..kafam o kadar karışık ki ne yapsam bilemiyorum...

şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler,,,umarım bir an önce herkesin duaları kabul olur ve inşallah hayaller gerçekleşip beşiklerde hayat bulur...duayla:emir_bebek:

Bende kullandim ama faydasini gordugumu dusunmuyorum bebde 4 tane kullandim doktorunla konus acikca sor herseyi. Ben oyle yapiyorum

Eski Dr um.3 kutu verdi günde 4 kez 2 sabah 2 akşam yumurtam 14 mm oldu büyümedi yanında Klomen de kullandım

Bende kullandim ama faydasini gordugumu dusunmuyorum bebde 4 tane kullandim doktorunla konus acikca sor herseyi. Ben oyle yapiyorum

İLACA MAYIS AYINDA BAŞLADIM...AĞUSTOSU YARILADIK AMA HALA Bİ GELİŞME YOK...EN İYİSİ DR Bİ RANDEVU ALMALI,HERKES 4 KULLANIRKEN BEN 2..

merhabalar,
ben de pko ile uğraşıyorum. 1 temmuzdan beri glifor kullanıyorum. doktor ramazanda günde 1 tane sonrasında 2 tane iç dedi. temmuz ayında regl oldum (Haziranda olmamıştım) ama ağustos ayında yine olmadım ve günüm 10 gün geçti. cumartesi tekrar doktora gideceğim. bu sayılan ilaçların hepsi aynı etkiyi mi gösteriyor acaba? pko yüzünden canım çok sıkılıyor. aralık ayından beri ilaçsız regl olamıyorum :KK43:

Kızlar ağustosdan beri yorum gelmemiş bu topiğe. Kadın doğum doktoru önerdi diye ben de kullanmaya başladım.Başla kullanan var mı?

bende yeni kullanmaya başladım adetlerim düzenli her ay mutlak 1 yumurtam oluşuyor ama pco dediler bakalım sonuç ne olacak 1 yıldır hamile kalamıyorum

Kızlar ağustosdan beri yorum gelmemiş bu topiğe. Kadın doğum doktoru önerdi diye ben de kullanmaya başladım.Başla kullanan var mı?

bende yeni kullanmaya başladım adetlerim düzenli her ay mutlak 1 yumurtam oluşuyor ama pco dediler bakalım sonuç ne olacak 1 yıldır hamile kalamıyorum

Günlerdir inofolic le ilgili bilgi almak için topik topik dolaşıyorum her yere yazıyorum sonunda burayı da buldum:)
Bende 1 haftadır kullanıyorum adetimle başladım.Hiç bir sorun görünmüyor ama hamile kalmayı kolaylaştırması için verdi doktorum umarım işe yarar.

Günlerdir inofolic le ilgili bilgi almak için topik topik dolaşıyorum her yere yazıyorum sonunda burayı da buldum:)
Bende 1 haftadır kullanıyorum adetimle başladım.Hiç bir sorun görünmüyor ama hamile kalmayı kolaylaştırması için verdi doktorum umarım işe yarar.
İnşallah şifa buluruz

X