pko olup ınofolıc kullananlar

slm arkadasım cok saol darısı isteyen herkesin başına. benim adetim hep düzensizdi evlendikten sonrada kilo aldım ve tüylenme sorunu da yaşıyorum malesef. ama sonunda hamileyimmm :)))

hadı ya bende de adet duzensızlıgım var hep vardı zaten kılom yok cok sukur tüylenmemde yok cok fazla ama 2 asılama yaptırdım ıkısıde tutmadı demekkı nasıp degılmıs bazen sankı hıc olmucakmıs gıbı geliyor senınde oluyor muydu :nazar::KK43:

hadı ya bende de adet duzensızlıgım var hep vardı zaten kılom yok cok sukur tüylenmemde yok cok fazla ama 2 asılama yaptırdım ıkısıde tutmadı demekkı nasıp degılmıs bazen sankı hıc olmucakmıs gıbı geliyor senınde oluyor muydu :nazar::KK43:[/Q

inanki bende hiç beklemiyordum ilk aşılamada ama kısmetmiş. belirtileri vardı ama yinede ilacın etkisidir diyodum.

Kızlar Merhaba ben pko hastasiyim. Geçen ay rahim filmi cekildim temmuz 30 da regl olmuştum ondan sonra olmadim 15 gun gecikti 10. Gün idrar testi yaptım bir şey çıkmadı 2 gündür göğüsleri m şişti acıyor acaba hamile miyim?

Kızlar Merhaba ben pko hastasiyim. Geçen ay rahim filmi cekildim temmuz 30 da regl olmuştum ondan sonra olmadim 15 gun gecikti 10. Gün idrar testi yaptım bir şey çıkmadı 2 gündür göğüsleri m şişti acıyor acaba hamile miyim?

duzenlı mıydı senın adetlerın cnm temmuz 30 da adet olduysan en son daha adet zamanına var gorunuyor 15 gun gectı yzmıssın anlamadım ama neyse umarım hamılesındır rahım fılmınden sonra hamıle kalan cok var umarım sende hamılesındır

Merabalar arkadaşlar bende pko var uzun zamandır 2 senelik evliyim hamile kalamoyrm gitmedigm doktr kalmadı en son ınofolic verdi doktorum snrasnda rahim flimi çekilicek acaba bu ilacı kullanıp hamilr kalan var mı ?

X