(pko)soğan suyu işe yaramadı

K

kuru

Ziyaretçi
arkadaşlar bende pko luyum.sayın ibrahim saraç dr.tavsıyesı uzerıne 15 gün sabah 2 bardar akşam 2 bardak sogan suyu içtim.bu ayda yumurtalık takıbım yapıldı yıne pko var.hıc degısme yok.yumurtalar klomen ıle 10 mm oldu.bu aykı tedavım bıttı bır dahakı ay yıne takıp yapılcak.bakalım ınsallah buyur yumurtalarda asılama yapılır.çok morelim bozuk yaaa.niye hiç bir işim rast gitmiyor.çok düzenli namaz kılıyordum 1 aydır kılmıyorum ay hersey tersine gidiyor...:Saruboceq:

lütfen böle düşünüp isyan etme. yanlış bence.. ona bakarsan yumurtalıkların olmadan da doğabilirdin. yada erken yaşta rahimini kaybedebilirdin. kendinden kötüleri düşünüp şükretmek ve sabretmek gerek. ben inanıyorum ki bu da bizim dünyadaki sınavımız...

sağlıklı günler dilerim...

canım benim hemen koyverme bakalım...pco birçok kadınını karşılaştıgı bi hastalık..bendede vardı...hastalığın biri bitioo biri başlıo...ben bu hastalığı atlattımm..tıpkı senin gib soğan suyu içtim ama zaten benim hastalığım çok az seviyelerdeymiş..ha noldu o hastalık bitti bi başkası başladıı..dualarını kendinden eksik etme bitanem ..moralinide bozma...

arkadaşlar bende pko luyum.sayın ibrahim saraç dr.tavsıyesı uzerıne 15 gün sabah 2 bardar akşam 2 bardak sogan suyu içtim.bu ayda yumurtalık takıbım yapıldı yıne pko var.hıc degısme yok.yumurtalar klomen ıle 10 mm oldu.bu aykı tedavım bıttı bır dahakı ay yıne takıp yapılcak.bakalım ınsallah buyur yumurtalarda asılama yapılır.çok morelim bozuk yaaa.niye hiç bir işim rast gitmiyor.çok düzenli namaz kılıyordum 1 aydır kılmıyorum ay hersey tersine gidiyor...:Saruboceq:

canım soğan suyunu 15 gün içeceksin 10 gün ara vereceksin tekrar içeceksin tek seferde iyi gelmez gerekirse 3 ay içeceksin benim arkadaşım var bu istede o 3 ay içti kisti kayboldu canım şimdi bende içiyorum

benim annemde 3 hafta aralıksız içti hiç bişe olmadı onunda rahimde problem var

Arkadaşlar aranızda pco lu olupta soğan suyunu kullanan varmı?Soğan suyu horman yükselmesini normale düşürüyormu.Soğan suyu kullanıpta doktora giden varmı.Yani doktor iyiki kullanmışsın yada kullanıyorsun, hormonların düzelmiş.Bu tür cevaplar alan oldumu.Ben adet söktürücü ilaç kullanmadan adet olamıyorum.Yani nerdeyse sende bir kere adet oluyorum onuda ilaçla işte.Doktor ilaç verdi adet olunca kullanmaya başla diye ama olamıyorumki kullanıyım.Çok zor bir durum.Ya acaba tedavi olmasak, hep böyle kalsa ilerde ne gibi sorunlarla karşılaşılır.Allah herkese şifasını verir inşallah.

bende soğan suyu içtim ve doktor kist görmüştü bende 2 ay üst üste kistlerim gitti.bence bu tür şeylerde sabırlı olmak gerekiyor.zamanla etkisini gösterir.hemen değil zaten soğan kürünüde saraçoğlu hoca 5-6 ay adetinize 10 gün kala içeceksin diyor.

bende kist yönünde yaradı evet
ama henüz adetlerimi düzenlemedi. oda zamanla olur inş. sabrediyorum.
benimde fsh yüksek adet olamıyorum.
saraçoğlu hocamız fsh ı soğan kürü düşürğyor diyor
bende ilaçla adet olurum zamanını bilirim adetimin
adetim başlamadan 10 gün önce soğan içicem bende 6 ay gerekirse 1 sene
sadece adetlerimi de düzene koysun ben eski sağlığıma kavuşmak istiyorum
ardından da inş. bebeklerimiz gelir diye düşünüyorum

Bende de yaramadı mlsfsenağlama Bende de pko var ve 3 aya yakın bi zamandır adet olamıyorum, bu durum bende acayip stres yapıyo:bbo: bugün 9 gün oldu soğan kürüne başlayalı ama bitürlü adet olamadım, ilerde çocuğum olmaz diye çok korkuyorum:1no2: Soğan kürünü daha öncede denemiştim ama sonunu getirememiştim birinde 7 gün diğerinde 2 gün falan içebilmiştim, bu defa 15 e tamamlıycam ama pek umudum yok, galiba ilaçsız adet olamıycam bensenağlama

Bende soğan suyunu 3 defa 15 er gün denedim.Bendede işe yaramadı.

Ayrıca kistleri düşürdüğü söyeniyor ama oda işe yaramadı.

arkadaşım namaz kılanın işi düzmü gidiyo sanıyosun ben 12 yaşindan beri kılıyom şuan 31 yaşindayım 3kez tüp yaptırdım tutmadı sağlıklı olmayan ve benim kıymetimi bilmeyen beni sevmeyen bir kocam var sence hangimiz<in işi ters :eek:lmaz: :eek:klava:

namazımızı işimiz düzgün gittsin diye değil Allah için kılıyoruz bi kere ümidinizi hiç bi zaman yitirmeyin rabbim ne verirse hayırlısını versin
ben bi süredir sıkıntıdan adet olamıyordum doktora gidiyodum yumurtam gelişip çatlamayıp kist oluyodu her ay böle tekrarladı ilaç içip adet oluyodum fakat gecen ay soğan suyu içtim gecikmelide olsa kendiliğimden ilaçsız adet oldum çok sevindim pes etmeden deneyin mutlaka şifasını bulursunuz yeterki inanarak için bide ardından incir kürünü uygulayın

arkadaşlar çok kişi memnun bu soğan küründen..çok kişi işe yaradı diyor
acaba siz yanlışmı yaptınız
1 klorsuz su kullanacaksınız yani merketten su almanız lazım
2 2 bardak döküp kaynatıyorsunuz sonrada orta boy soğanı ( ama dış kabuğu kahverengi olan olacak ,beyaz yada mor olmaz) 4 e bölüp atıyorsunuz ,kapağı kapatıyorsunuz ve 5-6 dk kaynatıyorsunuz..ılınmasını bekliyorsunuz ve içiyorsunuz
beklemiş yada soğumuş soğan suyu içilmez..ılık içeceksiniz

cnm bünyeye bağlı herkeze hemen etki edecek diye bişeey yok etki tepki meselesi
ama sabırla içmek lazım...
şu an piyasada bulunan inferlite ilaçları rabbimin ilaçlarından dahamı iyi
deenemekten bişey kaybetmeyiz ben şahsen herşeyi denicem şu an aktardan ot aldıım kaynatıp içiyorum

arkadaşlar çok kişi memnun bu soğan küründen..çok kişi işe yaradı diyor
acaba siz yanlışmı yaptınız
1 klorsuz su kullanacaksınız yani merketten su almanız lazım
2 2 bardak döküp kaynatıyorsunuz sonrada orta boy soğanı ( ama dış kabuğu kahverengi olan olacak ,beyaz yada mor olmaz) 4 e bölüp atıyorsunuz ,kapağı kapatıyorsunuz ve 5-6 dk kaynatıyorsunuz..ılınmasını bekliyorsunuz ve içiyorsunuz
beklemiş yada soğumuş soğan suyu içilmez..ılık içeceksiniz

Aynen böyle yaptım ama mlsf adetimi söktürmedi, sabırla devam edip 15 güne tamamlıycam ama açıkçası umutsuzum, etkisi kişiden kişiye değişiyo galiba, çok okuyup araştırdım ve güzel sonuç alanları görünce denedim ama şimdilik işe yaramadığını düşünüyorum:sm_confused:

bende 3 aydır adate olamıyordum..içtim 10 gün sonra söktü..ama 3-5 gün daha içtim..sabırla denemeye devam et

Ben de bir buçuk ayda bir falan ancak olabiliyorum. Bugün yarın &#226;det olacağım sanırım, ertesinde hemen bu küre başlamaya karar verdim, umarım normale döner.

Ara tatilde memlekete gittiğimde ise muayene olacağım, Allah korusun, kist falan da olabilir. Psikolojiktir psikolojiktir diye diye nereye kadar yani..

X