Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

asude bahar,

cevap için tşkrler.aralıklarım çok net değil çok silik çıkmış kağıtlar.benim sadece anlam veremediğim niye herkese hormon düzenleyici veya yumurta geliştirici ilaçlar veilirken bana sadece dogum kontrol hapı verildiği...kaldı ki zaten gebelik istiyorum:KK43:

öncesinde hangi tedavileri gördün
benim durumuma benziyo da bana da yardımcı olmuş olursun.inş tutunmuştur bedenine...

İlk olarak muayne oldum sonra hormon testleri falan herşey normal dendi.Klomen ve çatlatma iğnesi tam 5 kere denendi bende artık yeter dedim. Sonra hsg çekildi sağ tüp tıkalı dendi laparoskopi dendi internette araştırıken maya tüp bebeği gördüm.Orda ilk muaynemde anladı doktor sen pko dedi üstelik tüp falanda tıkalı değildir dedi tam çekememişler dedi eşimdede morfoloji%2 çıkınca mikro yapalım dedi bizde kabul ettik yarın iğnelerime başlıyacağım daha bebişim yok allahım tüm isteyenlere benimle birlikte versin inş.

asude bahar,

cevap için tşkrler.aralıklarım çok net değil çok silik çıkmış kağıtlar.benim sadece anlam veremediğim niye herkese hormon düzenleyici veya yumurta geliştirici ilaçlar veilirken bana sadece dogum kontrol hapı verildiği...kaldı ki zaten gebelik istiyorum:KK43:
doğum kontrol hapı var olan kistlerini küçültür (kıstler erkeklik hormonunu arttırır,sivilce yağlanma kilo yapar ).yani bu şekilde rahmini temizlemiş olacaklar böylece hormonların düzelmiş olacak.ben de 2 ay kullandım doğum kontrol hapını ve soğan suyu içmiştim.ikisi de çok ii geldi.şifa allahtan gayret bizden.sağlıcakla...

asude bahar,

zaten doğum kontrol hapı da hormondur.bence kesinlikle 3 ay sabredip kullanmak lazım.herkesin bünyesi farklı dolayısıyla tedavi protokolü değişkendir.güveneceğin uzman bi dr bulduktan sonra tevekküll et

sağol allah razı olsun ben az sonra eşimle birlikte balıkesir merkeze özel bir hastaneye gidicem.Daha önce gittiğim bir doktor.Sonuçlarımı bir de ona gösterip onun da teyidini almak ve içimi rahatlatmak istiyorum.Soğan kürünü bu akşam araştırıcam nasıl kullanılıyor vs.Bu rahatsızlık ilk defa başıma geldiği için biraz bilgisizim.Allah herkese sabır ve şifa versin.Bebek kokusuna hasret bırakmasın.

sağol allah razı olsun ben az sonra eşimle birlikte balıkesir merkeze özel bir hastaneye gidicem.Daha önce gittiğim bir doktor.Sonuçlarımı bir de ona gösterip onun da teyidini almak ve içimi rahatlatmak istiyorum.Soğan kürünü bu akşam araştırıcam nasıl kullanılıyor vs.Bu rahatsızlık ilk defa başıma geldiği için biraz bilgisizim.Allah herkese sabır ve şifa versin.Bebek kokusuna hasret bırakmasın.

canım aramıza hoşgeldin inşallah hemen hamiş kalırsın gelecek adet tarihini söyle sayfa ondaki listeye yazayım ismini
prolaktinin yüksek canım benim o 90 lardaydı senin ki gene iyi canım dostınex diye bi ilaç var içinde minicik 8 tane ilaç var o miniciğide ikiye bölüp yarısını pazartesi yarısını perşembe içiyorum yani 8 minicik hap tam 2aylık ilaç benimki düştü canım sen haftada yarım alsan bile yeter ama düşüncede bırakma hapı çünkü tekrar tekrar yükselir benim değerim 90dan 0.05e düştü doktorum bıraktırmıştı internette tekrar yükseleceğini okudum ısrarla tekrar test istedim gerek yok falan dedi yaptırdım genede bu sefer 59 çıktı hani gerek yoktu dedim bende boşuna tedavi oldum kaç ay o yüksekken sonra doktorumu değiştirdim şimdi ilacı kullanıyorum benimde bu ay olur inşallajh içebilirsen soğan suyunu iç ama benim midem kaldırmıyo:KK43:((:-)oklava: :gitme:

canım aramıza hoşgeldin inşallah hemen hamiş kalırsın gelecek adet tarihini söyle sayfa ondaki listeye yazayım ismini
prolaktinin yüksek canım benim o 90 lardaydı senin ki gene iyi canım dostınex diye bi ilaç var içinde minicik 8 tane ilaç var o miniciğide ikiye bölüp yarısını pazartesi yarısını perşembe içiyorum yani 8 minicik hap tam 2aylık ilaç benimki düştü canım sen haftada yarım alsan bile yeter ama düşüncede bırakma hapı çünkü tekrar tekrar yükselir benim değerim 90dan 0.05e düştü doktorum bıraktırmıştı internette tekrar yükseleceğini okudum ısrarla tekrar test istedim gerek yok falan dedi yaptırdım genede bu sefer 59 çıktı hani gerek yoktu dedim bende boşuna tedavi oldum kaç ay o yüksekken sonra doktorumu değiştirdim şimdi ilacı kullanıyorum benimde bu ay olur inşallajh içebilirsen soğan suyunu iç ama benim midem kaldırmıyo:KK43:((:-)oklava: :gitme:

Merhaba canım,

Ben dün msjımdan sonra başka bir doktora gittim.Daha önceden sık sık gittiğim beni tanıyan bir doktora.durumu anlattım tahlilleri gösterdim beni ultrasona aldı.Daha önceden yumurtalıklardan bagımsız mesaneye yakın bir yerde bir kist saptanmıştı bende hatta mr çekmişlerdi.O kistim hala duruyormuş fakat gebeliğe bir engeli olmaz demişti.İlk doğumda sezaryen düşünürsen onu da alıveririz demişti.O hala orda duruyormuş ama sende polikistik yok dedi.Şu an yumurtalar tertemiz dedi.Tahlil sonuçlarına gelince bazı laboratuarlarda daha yüksek çıkabiliyormuş değerler.Ve benimkilerde abartılcak birşey yok dedi.Eger gebelik düşünüyorsan boşuboşuna dogum kontrol kullanma dedi.Üç ay deneme süreci verdi doğal gebelik için.Bakalım artık kısmet:))SON SAT:16 OCAK Allah hepimizie kolaylık versin bir an önce bebişlerimize kavuşalım.

benim de bi ara prolaktınım yükselmişti bir ay kullandım ve değerim düşünce bıraktım.bi kaç ay sonra dr a gittim ve gebe kalana kadar dostınex i kullanmaya devam et dedi.öğrendiğin an bırakırsın dedi.

kızlar bişey sorucam ben bu ay 16sında adet gördüm bugün bitti yani 20si.Bir önceki ay 12 aralık gece yarısı 13 aralık oluo gördüm 17sı bitti.o zaman benim adet sirkülasyonum 34 gün.doktor bana 13-15-17.günlerde gir ilişkiye dedi ama bu 28 günde bir görenler için değil mi?benim kendi hesaplamama öre bu ayın 31 ile şubatın 5ine kadar oluyor ovülasyon dogru mudur

kızlar bişey sorucam ben bu ay 16sında adet gördüm bugün bitti yani 20si.Bir önceki ay 12 aralık gece yarısı 13 aralık oluo gördüm 17sı bitti.o zaman benim adet sirkülasyonum 34 gün.doktor bana 13-15-17.günlerde gir ilişkiye dedi ama bu 28 günde bir görenler için değil mi?benim kendi hesaplamama öre bu ayın 31 ile şubatın 5ine kadar oluyor ovülasyon dogru mudur
genlede adet döngün kaç günse 14 çıkarıyorsun o günün 4 gün öncesi ve sonrasında ihtimali yüksek günlerindir.rastgele...ama bazen stresten ilaçlardan günler kısalabiliyor ve sen o günleri kaçırmış olabilirsin.en iisi malum günlerin dışında 2 günde bir ilişkiye girmek.ne diyeelim rastgele...:)

nasılsınız benide aranıza alırmısınız bende pkoluyum 15senelik evliyim 2tüp bebek denemesi patık sonuç malesef 3cüyü deneyecegiz devlette özellerde boşuna paranızı harcamayın benim sorunumun ne oldugunu bulamadı özleller birde bana diyorki özeldeki sana uyguladıgım tedaviyi 50yaşında bir kadına uygulasaydım 5dogurmuştu dedi bende ne oldugunu anlayamadı ama devlete gittim devlet pko dedi hemen ön bir tedaviye başladı rahim filimi çekecek kısmet olurda martta tüp bebek tedavisine başlayacak özeller gibi baştan sagma yapmıyor a sından z sine kadar inceliyor devlet ben çok memrun kaldım bilmiyorum zeytin burnnda süleymaniye kadın dogum çokta temiz çokta güzel ilgileniyorlar opuyorumnanaktan

bu arada arkadaşlar sogan suyunu içelim ben içiyorum 10gündür içimde ne varsa ne yok hepsini temizledi kasıklarımda agrı vardı ne agrı ne san cı kaldı hiçte agrı kesici kullanmıyorum adet olurkende agrım olmuyor kendimi kuşlar gibi hissediyorum bütün hormonları düşürüyor sogan suyu bir mucize inan bana ben deniyorum sonuç mükemmel hormonlarım hep düşük çıktı

nasılsınız benide aranıza alırmısınız bende pkoluyum 15senelik evliyim 2tüp bebek denemesi patık sonuç malesef 3cüyü deneyecegiz devlette özellerde boşuna paranızı harcamayın benim sorunumun ne oldugunu bulamadı özleller birde bana diyorki özeldeki sana uyguladıgım tedaviyi 50yaşında bir kadına uygulasaydım 5dogurmuştu dedi bende ne oldugunu anlayamadı ama devlete gittim devlet pko dedi hemen ön bir tedaviye başladı rahim filimi çekecek kısmet olurda martta tüp bebek tedavisine başlayacak özeller gibi baştan sagma yapmıyor a sından z sine kadar inceliyor devlet ben çok memrun kaldım bilmiyorum zeytin burnnda süleymaniye kadın dogum çokta temiz çokta güzel ilgileniyorlar opuyorumnanaktan

bu arada arkadaşlar sogan suyunu içelim ben içiyorum 10gündür içimde ne varsa ne yok hepsini temizledi kasıklarımda agrı vardı ne agrı ne san cı kaldı hiçte agrı kesici kullanmıyorum adet olurkende agrım olmuyor kendimi kuşlar gibi hissediyorum bütün hormonları düşürüyor sogan suyu bir mucize inan bana ben deniyorum sonuç mükemmel hormonlarım hep düşük çıktı
hosgeldin cnm öncelikle rabbim sifalar versin ins 3 denemende basarili olursun sogan suyu evet cok faydali bende 15 gün kadar kullandim ozaman daha pco oldugumu bilmiyordum bu adetimde tekrar basliycam ins faydasi olur ,bendede kan sekeri yüksekligi var medformin kullaniyorum 2ay sonra catlatma ignesiyle hamile kalmam gerekiyor allahim herseyin hayirlisini versin :1hug:

hosgeldin cnm öncelikle rabbim sifalar versin ins 3 denemende basarili olursun sogan suyu evet cok faydali bende 15 gün kadar kullandim ozaman daha pco oldugumu bilmiyordum bu adetimde tekrar basliycam ins faydasi olur ,bendede kan sekeri yüksekligi var medformin kullaniyorum 2ay sonra catlatma ignesiyle hamile kalmam gerekiyor allahim herseyin hayirlisini versin

--------------------------------------------------------------------------------

teşekürederim arkadaşım yüce rabbimden her zaman hayırlısını istiyorum kaderim böyleymiş diyorum ama bu sefer okadar çok ümidim varki sogan suyu içiyorum heralde ondan olmalı tedaviye başlayıncada incir suyu içecegim yumurtalarım çogalsın diye allahım hakkımızda hayırlısını ver sen büyüksün sen görensin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::hulya::hulya:

teşekürederim arkadaşım yüce rabbimden her zaman hayırlısını istiyorum kaderim böyleymiş diyorum ama bu sefer okadar çok ümidim varki sogan suyu içiyorum heralde ondan olmalı tedaviye başlayıncada incir suyu içecegim yumurtalarım çogalsın diye allahım hakkımızda hayırlısını ver sen büyüksün sen görensin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Sarub oceq::hulya::hulya:ASI--PRENSES CNM insallah yapmis oldugun herseyin faydasi görürsün cnm allah yüzünü güldürsün kucagini bos koymasin ins

Son düzenleme:
yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

Tabı destklerız canım ınŞallah tÜp bebeĞe gerek kalmadan gelır meleĞım allah tÜm tedavı olanlara yardım etsın hemen meleklerını yollasın ınŞalllah

X