Plasenta aşağıda

nurkaraa

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
13
6
23
Arkadaşlar merhaba 13 haftalık hamileyim cumartesi günü muayeneye gittim bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye öğrendim ve doktor çok sağlıklı olduğunu söyledi düşük riski de gözükmüyor dedi herşey yolunda dedi pazar gecesi kanamam geldi sabah hemen doktora tekrar gittim ve plasenta yani bebeğin eşi rahim ağzına gelmiş bana iğne fitil ve hap verdi kanamalarım az az hala devam ediyor tuvalete gittiğimde idrarım hep kanlıydı eğer eş yukarı çıkmazsa gebeliğe son vermemiz gerek anne sağlığı için dedi yatmam gerektiğini söyledi bu benim ilk gebeliğim haliyle korkuyorum böyle bir durum yaşayan anneler benimle paylaşabilir mi

Merhaba korkma bende 24. Haftada yaşamıştım sanırım progestan fitil kullandım ve bol bol yattım zor işler yapma yukarı doğru uzanma sürekli dinlen Allahın izniyle birşey olmaz bolca dua et 🤲🏻

Arkadaşlar merhaba 13 haftalık hamileyim cumartesi günü muayeneye gittim bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye öğrendim ve doktor çok sağlıklı olduğunu söyledi düşük riski de gözükmüyor dedi herşey yolunda dedi pazar gecesi kanamam geldi sabah hemen doktora tekrar gittim ve plasenta yani bebeğin eşi rahim ağzına gelmiş bana iğne fitil ve hap verdi kanamalarım az az hala devam ediyor tuvalete gittiğimde idrarım hep kanlıydı eğer eş yukarı çıkmazsa gebeliğe son vermemiz gerek anne sağlığı için dedi yatmam gerektiğini söyledi bu benim ilk gebeliğim haliyle korkuyorum böyle bir durum yaşayan anneler benimle paylaşabilir mi
Banada ayrıntılı ultrasonda aşağıya yakın dediler 20. Haftadayken ama o zamanla çıkar dediler bişi vermediler kanamam fln olmamıştı tabi benim.
Daha küçük haftalarda belki sorun teşkil ediyodur
Şuanlık benim için eğer çıkmmassa sezeryan olucak doğumum

Merhaba korkma bende 24. Haftada yaşamıştım sanırım progestan fitil kullandım ve bol bol yattım zor işler yapma yukarı doğru uzanma sürekli dinlen Allahın izniyle birşey olmaz bolca dua et 🤲🏻
Evet bende progestan hap kullanıyorum birde fitil var inanın yatarken bile korkuyorum acaba birşey oluyor mudur diye çünkü uzun süre sağ ve sol yatamıyorum yüz üstü yatıyorum birde bana sırt üstü yatma dediler inşallah yukarı çıkar 🙏🏻

Benim de aşağıdaydı ikili testte çıkmıştı, kanama olmamıştı ama zamanla yukarı çıkar demişlerdi çıkmıştı da, kendinizi yormayın bol bol dinlenin

Banada ayrıntılı ultrasonda aşağıya yakın dediler 20. Haftadayken ama o zamanla çıkar dediler bişi vermediler kanamam fln olmamıştı tabi benim.
Daha küçük haftalarda belki sorun teşkil ediyodur
Şuanlık benim için eğer çıkmmassa sezeryan olucak doğumum

Merhaba çıktımı aynısı başıma geldi 23.haftayu iple çekiyorum acaba çıktımı diye

Merhaba çıktımı aynısı başıma geldi 23.haftayu iple çekiyorum acaba çıktımı diye
Sezeryan düşündüğüm için acıkcası birdaha sormadım doktora çıktımı çıkmadımı diye 🤦🏼‍♀️ben bi problem yaşamadım aşağjda diye plesanta,, Ama çoğu arkadaşımın çıkktı 30lu haftalarında 🙏🏻🙏🏻😍

Benim de qsagidaymis ağır kaldırma dedi
Muhtemelen yukarı cikqr dedi
Insallah sizin de benim de yukarı cikar

Merhaba durumunuz nedir ? Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım

Ara ara kanamanız oluyor muydu acaba 😞 14. Haftadayım doktorum rahim ağzına yerleşmiş dedi.. haftada 1 veya 2 kahve kanama geliyor bir peçete..
Hayır hiç olmadı. Sonra yukarı çıktı normal doğumla 2.kizimi kucağıma aldım. Rabbım isteyen herkese nasip etsin. Hamileliğin kıymetini bilin zira 6 aydir uykuya hasret kaldım yinede elhamdülillah

X