POLİKİSTİK OVER SENDROMUNDA AMH 3.7 NORMAL Mİ?

nazikozgms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
4
0
22
Merhaba kızlar ben doktora gittiğimde polikistik over dendi AMH için kan verdim 3.7 çıktı ama polikistik over sendromunda fazla çıkması gerekiyor diyorlar bı problem mi var anlamadım başına gelen varsa yardımcı olabilir misiniz? Çocuk da düşünüyoruz randevu gününü bekleyemedim burdan sormak istedim size

Canım bende de pkos var dendi o zaman değerim 20 çıkmıştı sonra tedavi aldım kist kalmadı üç ay sonra bugün tekrar özel günümdeyken tahlil verdim bu sefer 23 çıktı ben bişey anlamadım

Canım bende de pkos var dendi o zaman değerim 20 çıkmıştı sonra tedavi aldım kist kalmadı üç ay sonra bugün tekrar özel günümdeyken tahlil verdim bu sefer 23 çıktı ben bişey anlamadım
Zaten pkos da normalin 2 3 katı ciksbiliyormus bu normal gayet ama bana pkos dendiği halde ki ultrason ile görülüyor pkos oldum 3.7 çıktı bende anlamadım bu nasıl iş

Pkos bildiğim kadarıyla iyileşen birşey değil. Yıllarca ilaç kullandım hiçbir zaman kaybolmadilar. Hamile kalmakta sıkıntı yaşamadım ama aşırı tüylenme yaşadım.cocuklardan sonra adetlerim düzene girdi ama kistler halen var. Ama ben hemen hemen hiç adet goremiyordum. Ergenliğim çok zor geçmişti resmen menepozlular gibiydim.

Merhaba kızlar ben doktora gittiğimde polikistik over dendi AMH için kan verdim 3.7 çıktı ama polikistik over sendromunda fazla çıkması gerekiyor diyorlar bı problem mi var anlamadım başına gelen varsa yardımcı olabilir misiniz? Çocuk da düşünüyoruz randevu gününü bekleyemedim burdan sormak istedim size
Benimde aynı senin gibi canım 3,82 çıktı sonucum doktorun ultrason görüntüsünde pcos demişti sonuç içinde çok yüksek değiş ama Pcos ile uyumlu görünüyor dedi

X