Polıkıstık över

gokce3460

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
29
5
29
Merhaba arkadaşlar 7 aylık evliyim 4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim sonrasında polıkıstık över olduğunu öğrendim adetim hep düzensizdir yumurtlama günümü bilemiyorum o yüzden 3 gün önce beta hcg testi yaptırdım 1.2 di normalde hep 0.100 çıkıyordu bu sefer kafamı karıştırdı doktorum negatif çıkarsa adet söktürücü verdi sonrasında hormon testi istedi şimdi emin olmadım adet söktüeücüyü kullansam mı yoksa 1 hafta daha beklesem mi 1.20 yükselir mi

Merhaba arkadaşlar 7 aylık evliyim 4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim sonrasında polıkıstık över olduğunu öğrendim adetim hep düzensizdir yumurtlama günümü bilemiyorum o yüzden 3 gün önce beta hcg testi yaptırdım 1.2 di normalde hep 0.100 çıkıyordu bu sefer kafamı karıştırdı doktorum negatif çıkarsa adet söktürücü verdi sonrasında hormon testi istedi şimdi emin olmadım adet söktüeücüyü kullansam mı yoksa 1 hafta daha beklesem mi 1.20 yükselir mi
Bence bekle canım kullanma geç döllenme de olabilir burda bir sürü konu var böyle ikinci adete yakın bile pozitifi görenler var belirtilerin ne kac gün gecikti yumurtlama oldu mu anlayabildin mi acaba ??

Kasıklarımda ara ara ağrı oluyor aynı şekildede belimde ağrım oluyor ve akımtımda çok adet olucak gibi hissediyorum sonra olamıyorum 2 aydır düzenli bir şekilde adet oluyordum şuan 10 günlük bir gecikmem oldu yumurtlama olup olmadığını anlayamıyorum maalesef

X