Polikistlik over hamile kalanlar

melike62

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
3
1
23
1 senedir evliyim korunmasız bi sekilde hamile kalamiyorum polikistlik over varmıs adetim sonradan duzensizlik oldu. Bebek sahibi olmayi cok istiyorum benim gibi pcos olupta hamile kalan varmi dogal yolla lutfen ulassn 😞

1 senedir evliyim korunmasız bi sekilde hamile kalamiyorum polikistlik over varmıs adetim sonradan duzensizlik oldu. Bebek sahibi olmayi cok istiyorum benim gibi pcos olupta hamile kalan varmi dogal yolla lutfen ulassn 😞
Bende kanlı kist vardı ve reglim düzensizdi yani en son doktorum 2 ay sonra kontrole gel büyümüş olursa ameliyatla alicaz demişti o ay ben hamile kaldım ☺️ şimdi de kistim yok oldu oysaki o kist için kendi kendine kaybolmaz büyür demişlerdi

Ben de de polikistik over vardı. Ancak sizinle aynı durumdamıydım bilmiyorum küçük 12-15 arası birsürü kistim vardı. Sürekli adet düzensizliği, 2 ay olmama, ayda 2 kere olma gibi sorunlar yaşıyordum. Yada 1 günde olup bitiyordu. Hamileliğin tutması bu yüzden zor dediler. Bizde madm öyle artık deneyelim dedik. 3.-4. Denemede oldu. Yani eğet buna benzer bir hikayen varsa korkulacak bişi yok bence bazı doktorlar gereksiz kist konularında yanlış yönlendirebiliyor

Ben de de polikistik over vardı. Ancak sizinle aynı durumdamıydım bilmiyorum küçük 12-15 arası birsürü kistim vardı. Sürekli adet düzensizliği, 2 ay olmama, ayda 2 kere olma gibi sorunlar yaşıyordum. Yada 1 günde olup bitiyordu. Hamileliğin tutması bu yüzden zor dediler. Bizde madm öyle artık deneyelim dedik. 3.-4. Denemede oldu. Yani eğet buna benzer bir hikayen varsa korkulacak bişi yok bence bazı doktorlar gereksiz kist konularında yanlış yönlendirebiliyor
Yarın doktora gdiicem tekrar adetin 2. Günu gel dedi bakalim ne dicek

Bende de polikistik var 2 yıllık evliyim korunmasız ilişkimize rağmen henüz hamile kalamadım. Doktorum çatlatma iğnesi yaptı ilk deneme başarısızdı bu ay ikinciyi deneyeceğiz rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Arkadaşım senelerdir polikistik over la uğraşıyordu evlendi sadece bi gece korunmasız ilişkide hamile kaldı umarım sizede Allah öyle bir mucize verir 🙏🏼

Evet ben varım 5 yıllık evliyim 3 yaşında kızım var ilk 1.5 yıl olmadı 2 3 farklı ilac kullandım en son klomen kullandım ve günde 4 tane ictim ve en büyük etken kilo 5 6 kilo vermiştim o an planlı şekilde tabi spor falan yaparak cok şükür tutmuştu pko bir hastalık değil sadece bir sendrom olmicak diye bir şey yok öncelikle ocagına inanın ve hic stres yapmayın bende böyle sürekli ağlardım ama oldu ok şükür tekrar bebek düşünüyorum 2 3 aydır deniyorum mesela yine olmuyor ama olcak eninde sonunda rabbim terksr vericrk bana biraz kilo verip saglık lı beslenirsek neden olmasın olmaması İcin bir sebebi yok inşallah Allahım size de nasip etsin isteyen hic evladı olmayana sonra da bana inşallah

Var var hatta aldırma derdinde şuan kalmış kendisi konusu var.

X