prefert preseed jel Kullananlar onemli

Cilekcetiner

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
355
84
38
prefert preseed jel kullanan warmı. Bununla hamile kalan , çocuğu doğan doğmayan ??? Ben bunu kullandığım an hamile kaldım ama çocuk gelişmedi öldü kürtaj oldum. Biyerde okumuştum saflıkla saglıksız sperm ayırt etmeden döküyormuş doğrumu oldu ozaman örnekler nedir

prefert preseed jel kullanan warmı. Bununla hamile kalan , çocuğu doğan doğmayan ??? Ben bunu kullandığım an hamile kaldım ama çocuk gelişmedi öldü kürtaj oldum. Biyerde okumuştum saflıkla saglıksız sperm ayırt etmeden döküyormuş doğrumu oldu ozaman örnekler nedir
Merhaba bebde bu jeli kullandim ve o ay hamile kaldim 10 haftalikken bebegimin kalbi durdu. Ve bugün kurtaj oldum. Çok üzülüyorum. Bu jelden mi kaynaklandi bilmiyorum

Ben kullandım o ay hamile kaldım kızım bu ayın 14 ünde 4.5 yaşında olucak

Maşallah sizinki sağlıklı spermi iletmiş sanırım. Yeşil kutumuydu. Tr deki yeşil kutu sağlıksızda iletiyormuş. Ben şimdi İngiltere’den sipariş verirdim lacivert kutu
Benim zamanında kullandığım açık pembeydi..çok teşekkür ederim

Maşallah sizinki sağlıklı spermi iletmiş sanırım. Yeşil kutumuydu. Tr deki yeşil kutu sağlıksızda iletiyormuş. Ben şimdi İngiltere’den sipariş verirdim lacivert kutu
Benimde yesil kutuydu bu

Eklentiler

• Screenshot_20230401_163250_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230401_163250_Samsung Internet.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 51
merhaba bende kullanmak istiyorum eşimde ileri hareket az onun için faydası varmış sizdede sorun varmıydı hamile kalmissiniz allah analı babalı büyütsün
Merhaba eşimde de bende de sorun yoktu sadece hamile kalkamıyordum ilk kullandığımda hamile kaldım..çok teşekkür ederim darısı size ve tüm isteyen kişilere inşallah ❤️

Merhaba eşimde de bende de sorun yoktu sadece hamile kalkamıyordum ilk kullandığımda hamile kaldım..çok teşekkür ederim darısı size ve tüm isteyen kişilere inşacevap verdiğiniz için tşk ederim dün sipariş verdim bir tek bu kaldı denemediğim bizde ileri hareket yavaş olmadı birtürü insallah faydası olur

Merhaba eşimde de bende de sorun yoktu sadece hamile kalkamıyordum ilk kullandığımda hamile kaldım..çok teşekkür ederim darısı size ve tüm isteyen kişilere inşallah ❤️
merhaba geçen ay kullandım adetime 5 gün kaldı meraktayım insallah gebelik oluşmuştur

X