Prematüre bebeğim

Merhabalar benim bebeğim gebelik zehirlenmesi yüzünden 27 haftalık doğdu acil sezeryana alındım son 1 haftadır bebeğim ve ben zehirlenmeye başlamıştık tansiyonlarım hiç düşmeyince acil 2 doz ciğer geliştirici iğne ile sezeryana alındım bebeğim 860 gr doğup 800 grama kadar düştü ve yeni 5 gr aldı bugün 15 gün oldu yoğun bakımda plesantası bile sararmaya başlamıştı göbek bağı hemen 2.gün düştü şimdi beyin kanaması geçiriyormuş 2.derece cihaza bağlı nefes alıyor midesi dinlendirilerek besleniyor çok az miktarda kızım çok küçük ve çok zayıf oradaki en küçük bebeklerden haftada 1 görebiliyorum henüz hiç dokunmadım oraya gittiğimde ağlıyor sessiz sessiz. Çok çaresizim sütümü sağıp götürüyorum ama sütümde çok az benimle aynı durumu yaşamış anneler var mı
İnşallah sağ salim bebeğinize kavuşursunuz🤲

Allahım razı olsun amiinn inşallah 🙏🏼 Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın gerçekten düşünmeden edemiyor insan, yaşayacak mı yaşarsa bir özrü kalır mı kalmaz mı acı çekiyor mu diye. Çok zor rabbim sabrını versin inşallah tüm annelere … Allah razı olsun inşallah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza sağlıklı olsunlar hastaneden ne zaman çıkacağı önemli değil 😔🙏🏼
Amin bizlere de çokça sabır versin aynen öyle sağsağlim kucağımıza alalım sabrederiz özleriz dayanırız yeterki iyi olsunlar 🙏

Merhaba bebişimiz için kilo alımını bekliyoruz doktorumuz zıbın istedi kilo alımını destekliyormuş giydirilmesi onun dışında özel anne sütüne karıştırılan bir mama aldık verdik hastahaneye kilo almıyormuş bende süt sağıyorum ama sütüm az bebeğe yetmiyor

Merhaba bebişimiz için kilo alımını bekliyoruz doktorumuz zıbın istedi kilo alımını destekliyormuş giydirilmesi onun dışında özel anne sütüne karıştırılan bir mama aldık verdik hastahaneye kilo almıyormuş bende süt sağıyorum ama sütüm az bebeğe yetmiyor
Merhaba taburcu oldunuz mu

X