'prensesi'kitap okuma günleri 6.anket

haydi yeni anketeee seçin bakalım arkadaşlar

• 'Uçurtma Avcısı'-Halit Hüseyni(Khaled Hüosseini)

OY: 5 29,4%
  • 'Leyla'-Alexadnra Cavelius

OY: 9 52,9%
  • 'Ejderha Dövmeli Kız'-Stieg Larsson

OY: 2 11,8%
  • 'En Son Yürekler Ölür'-Canan Tan

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
kızlar üülerek söylemek zorundayım ki kitabı edinemedim ve okuyamadım son ana kadar belki bulurum diye düşündüm ama nasip olmadı
yorumlarıda okumak istemedim ki kitaptan soğumayım diye
üzgünüm gerçekten benide geçersek herhalde başka okuyacak kimse kalmadı sıradaki anketi açalımda bakayım bu sferki kitap kütüphanede varmı ancak varsa okuyabilirim
kitpa seçerken rica etsem daha güncel kitaplar yerine en az 1 yıllık kitaplar seçebilirseniz eğer kütüphaneden bulma olasılığım artar arkadaşlar :KK30:

Kızlar Maip'ten haber yok, ben mesaj gönderdikten sonra siteye girmiş ama bir şey yazmamış.
Ne yapalım? bekleyelim mi, başka biri mi anket açsın?

canım bence maip den sonraki arkadaş açsın anketi
az kaldı ocak ayına beklemeyelim
maip dönerse oda şubat anketini açar

Sarissa
maiberf
burcu_brc
prensesi
Maip
MissA
hande80
ameli
sliuistu
gnydn64
smoker
glntpl
Punchshe
arapsabunu

Listemiz bu.

kızlar yarına kadar bana müsade edin, çünkü iki kitaba karar vermiştim ankete katacağım diğer iki kitabada da bu gece karar vereyim yarına kadar anketi benden önce açacak arkadaşlar gelmezse ben açayım ne dersiniz:KK61:

kızlar yarına kadar bana müsade edin, çünkü iki kitaba karar vermiştim ankete katacağım diğer iki kitabada da bu gece karar vereyim yarına kadar anketi benden önce açacak arkadaşlar gelmezse ben açayım ne dersiniz:KK61:

bence çok iyi olur canım

evet yeni yıla yeni kaitabımızla girelim arkadaşlar hepinize iyi yıllar şimdidenn:KK66::KK34:

Bence de iyi olur.
Handeciğim anketi açarken süreyi sınırlı tutup, oy verenlerin isimlerini de görebileceğimiz şekilde açar mısın?

Yeni anket açılmıştır diye girdim ama henüz açılmamış. Yeni yıla yeni kitapla girelim. Handecim ankette seçeceğin kitapları merakla bekliyoruz.

X