Preseed kullananlar

Kizlar düzeltme yapıyorum 11.gun akşam kanda öğrendim 12. Gün sabah idrarda çıktı hamileliğim preferti ikinci ay kullanımım ovulasyon testi ve bir sürü vitamin ve kür kullandık eşimle şu an çok yeni hamileyim inşallah bir sorun olmazda Allah sağlıcakla hayırla kucağımıza almayı nasip eder
Hangi kürleri kullanıyorsunuz acaba?

Bu jel spermin rahatça, hiçbir engele takılmadan yumurtaya ulaşması için canım. Faydası çok jelin ancak sana çörekotu kürü öneririm. Hem bu jel hem çörekotu kürüyle 6 sene sonra gebe kaldım. Çörekotu kürü yumurta geliştirip çatlatıyor ve kaliteli oluyor
Çörekotu kürü nasıl yapılıyor?

2008 acilmis bi konu hala konusuluyor ne tuhaf :) tabi bi suru mesaj var okuyamadim hepsini ama kizlar tecrube edenler bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim esimin ileri hiz problemi var bu jel ise yarar mi aceba ? ileri hizli sperm yuzde 15. ilac ve takviye kullaniyoruz ama henuz kontrole gitmedik daha yeni ogrendik zaten sizce ise yarar mi ?
İlaç ve takviye ne kullandı eşiniz?

Hangi kürleri kullanıyorsunuz acaba?
Çakşır suyu ikimizde, ben testeredisli aslan pençesi, havuc incir kaynatıp suyu, eşim taze havuç suyu, ikimizde ısırgan otu çayı, bal polen arı sütü karışımı, hatirladiklarim bunlar şu an 9 aylık hamileyim Allah'ın izniyle

Jelin yapısı aynı bizim akıntımız gibi öyle silikon kayganlaştırıcılara hiç benzemiyor ve kokusu da yok o yüzden anlamaz. İlişki sırasında da zaten ıslanıyorsan o zaman hiç ama hiç anlamaz. Ben kullanırken dışarı herhangi bir şey akmıyordu, ki normalde senin kendi vücut sıvın da gelebilir o anda (pozisyon değiştirirken mesela) İlişki Sonrasında kullanmanın bir mantığı yok bence çünkü sen jeli kullanana kadar o spermler çoktan yola çıkmış olacak. Buradaki amaç onları öldürmeden ya da yavaşlatmadan vajina içerisini optimum seviyeye getirip rahme çok sayıda sperm ulaştırmak. Ben Kuruluk problemim olduğu için kullanmıştım bu jeli (bende işe yaramadı, hamile kalamadım) , senin herhangi bir şikayetin yoksa hiç girme bence bu jel olayına. Vücudun kendi işini yerine getiriyorsa dışarıdan herhangi bir müdahalede bulunma yani.
Merhaba bu jeli içinizemi sıkıyorsunuz kullanım olarak sadece yüzeye sürsek olmuyormu

Tekrar selamlar kızlar. Bu ayki preseed bilgilendirmemi yapmak istedim. Bu ay çörek otu - bal - tarçın kürü + ovulasyon testi ve preseed jel kullanımım oldu. Çörek otunu kullandığım bir önceki ay 5 gün arayla iki defa yumurtlamıştım ve normalde 27-28 gün süren döngüm 33 güne çıkmıştı. Bu ay adet döngüm 19 gün sürdü. Yaklaşık 8 gün erken adet oldum. Ovulasyonum ise bir önceki takibime göre bir tuhaf oldu açıkcası. Testim 13. gün pik olmadı sadece biraz belirgin oldu, ertesi gün de kayboldu. Geçen ay 3 gün boyunca preseed kullanmıştım ( 2 gün pik + çatlamanın olduğu gün), bu ay sadece biraz belirgin olan gün kullandım.

Bu çörek otu bal kürünü her kullandığımda adet döngümde bir sapıtma oldu. Bu yüzden bir daha yapmayacağım. Bu ayın preseed denememi ise tam anlamıyla uygulamışım gibi saymıyorum. Çünkü belki de o kullandığım gün yumurtlamamla alakasız bir gündü. Adetimin bitmesi bayram tatiline denk geliyor. Adetim biter bitmez ovulasyon testine başlamaya çalışacağım; ancak zor olabilir. Ancak 11-12-13-14. günlerde jel kullanmayı düşünüyorum. Yine gelişmeler konusunda bilgilendiririm.
Merhaba prensed işe yaradı mı

Merhaba bu jeli içinizemi sıkıyorsunuz kullanım olarak sadece yüzeye sürsek olmuyormu
Merhaba,
Evet içeri sıkılıyor. Hatta ilişkiden 10-15 dakika önce sıkılması gerekiyor. Ben tek kullanımlık tüp kullanıyorum, tüpün içinde kalanları da hem kendime sürüyorum hem de eşime.

Merhabalar ben prefert kullandım trendyoldan almıştım, ilk ay hamile kaldım pazartesi ilk kontrolüm var 🙏🙏🙏
Merhaba ne zamandır denıyordunuz jelle hemen hamıle kalmanıza cok sevındım saglıcakla kucagınıza alırsınız ınsallah bebısınıizi☺️ Bu ay biz de bu jelle denedik yumurtalama gunumu doktor söyledi ona gore degerlendırdık ınsallah bizim de olumlu sonuc olur

X