Preseed kullananlar

hanimlar Tr deki preseedlere guvenmiyorum ben. bir de preseed yani kadinda problem varsa ise yaramaz. yani yumurtlamaya vs faydasi yok ya da kaliteli yumurta icin bir sey yapmaz. tek ise yaradigi spermlerin daha uzun sure yasamasini saglamak ve yumurta gelinceye kadar beklemelerine yardimci olmak.

ben buradan bir iki arkadasa gonderdim.posta 2.2 dolar tuttu. Tr den daha ucuz tuttu diyebilirim. 5 gunde ulasti. gecen sefer gonderdigim 3 haftada gitmisti bir arkadasa. ama o zaman burasinin sukran gunune ve tr de 9 gunluk kurban bayrami tatiline denk gelmisti. o yuzden uzamis olabilir. buradan bir arkadasa daha gonderdim. pazartesi postaladim bakalim hangi gun eline gececek?

arkadaslar dedigim gibi isteyene gonderebilirim. siz kredi kartinizla aliyorsunuz. uluslararasi gonderi yapmadigi icin firma benim ABD deki evime gonderiyorsunuz. (kargo parasi almiyorlar bu durumda) ben de size postaliyorum. benim karim yok yani. ticaret yapmiyorum sadece yardim amacli.

not: 2.2 dolar bir kuru presedin gonderimm posta ucreti tttu. 2-3 kutu daha fazla tutar. ama her bir kutu icin ortamala 2.2 dolar hesaplayabilirsiniz.

Son düzenleme:
anjeliccim sonuclari biz de bekliyoruz. hayirlisi olsun insallah.

Kibelecim canım saol, valla çalışmaktan helak oldu kocişle heeekaydirigubbakcemile3 Bir de işyerinde lokasyon değişikliği vardı cuma günü onu hallettik, tam oldum, valla canım diyorum ya hakkını nasıl öderim diye, bebiş olursa bak diycem ilerde, senin olmana yardımcı olsun diye preseedleri gönderen teyzen bu, dumur olur herhaldedelikafadulden

Kızlar kibelecimin gönderdiği kişilerden biri benim, bana 5 günde ulaştı, şnas işi mi yoksa normal gelişi bu mu bilmiyorum, biz elimizden geleni yaptık gerisi Allaha kalmış.:Saruboceq: 14 gün sonra sonuçları ilan edicem burdan, öpüyorum hepinizi.

anjelic inşallah 14 gün sonra bize müjdeli haberi verirsin.

Ben de 20 gün sonra veririm umarım.

Kibelecim canım saol, valla çalışmaktan helak oldu kocişle heeekaydirigubbakcemile3 Bir de işyerinde lokasyon değişikliği vardı cuma günü onu hallettik, tam oldum, valla canım diyorum ya hakkını nasıl öderim diye, bebiş olursa bak diycem ilerde, senin olmana yardımcı olsun diye preseedleri gönderen teyzen bu, dumur olur herhaldedelikafadulden

Kızlar kibelecimin gönderdiği kişilerden biri benim, bana 5 günde ulaştı, şnas işi mi yoksa normal gelişi bu mu bilmiyorum, biz elimizden geleni yaptık gerisi Allaha kalmış.:Saruboceq: 14 gün sonra sonuçları ilan edicem burdan, öpüyorum hepinizi.

anjeliccim ben de kizima diyecem zaten sen Preseed sayesinde dunyaya geldin diye. Tabi once Allah kismt etti pre sebep oldu. gordugum ruya var bir de benim onu da oteki ruyasini gorenler basliginda yazmistim. onu da anlatacam kizima.

anjeliccim malesef hepimiz helak olduk o donemlerde. nefret ettim resmen:)
saka saka ama gercekten hamile kaldiktan sonra uzunca bir sure denemedik. yani hem bebege belki zarar evririrz diye hem de hiiiiccc icimizden gelmedi. kac aydir abartmistik yani olsun diye.hele yumurtlama donemleri makineye donmustuk artik. neyse Allah karsiligini verdi.

darisi size insallah. hepinizin hamileleik haberini almak istiyoruz insallah. En kisa zamanda!

anjeliccim ben de kizima diyecem zaten sen Preseed sayesinde dunyaya geldin diye. Tabi once Allah kismt etti pre sebep oldu. gordugum ruya var bir de benim onu da oteki ruyasini gorenler basliginda yazmistim. onu da anlatacam kizima.

anjeliccim malesef hepimiz helak olduk o donemlerde. nefret ettim resmen:)
saka saka ama gercekten hamile kaldiktan sonra uzunca bir sure denemedik. yani hem bebege belki zarar evririrz diye hem de hiiiiccc icimizden gelmedi. kac aydir abartmistik yani olsun diye.hele yumurtlama donemleri makineye donmustuk artik. neyse Allah karsiligini verdi.

darisi size insallah. hepinizin hamileleik haberini almak istiyoruz insallah. En kisa zamanda!

Yaaa canım işte hepimiz aynı yollardan geçmişiz, olsun diye şartlayınca bıkıyor insan, ne zaman olursa olsun ama kendi istediğin için olması ayrı bir şey, bizim melekler de gelse de şu mesai olayları bitse heeee:nazar: Ben de geçen gördüğüm rüyayı anlatmıştım di mi, kocaman beyaz bir yumurta bana veriliyordu, alıp almadığımı hatırlamıyorum ama, hadi hayırlısı diyelimhihoyyyt

Kızlar ben de preseedimi bekliyorum, bu aydan ümitli değilim ama önümüzdeki ay biz de sizin gibi fazla mesai yapıcaz inşallah, aksilik çıkmasın da..Kibelecim bizim için gösterdiğin gayretler için tekrar teşekkür ediyorum a.s....

kibelecim seni de yoruyoruz saolasın çok teşekkürler tekrar

kizlar inanin hiiiic onemli degil. zaten eger sartlar Tr deki gibi olsaydi bayagi eziyetli olurdu gercekten. ama degil. dedigim gibi postaci kapima getiriyor ve ben paketleyip, alt sokaktaki postahaneye goturuyorum. beklemek sira vs yok. kolay is yani. ayrica posta pulunu satin alip her kose basindaki posta kutularina da atabilirim ama garanti olsun diye postahaneye gidiyorum. sorun degil yani. kim isterse bana yazabilir.

bir yardimimiz dokunsuz. eger hamile kalirsaniz daha cok sevinecem. insallah Allah im.

kibelecim çook teşekkürederim canım verm,ş olduğun emekler için allah razı olsun seni yılın iyilik elçisi seçiyomm çook saol

bir yardım sever dahaa,, KİBELECİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN..birisine vesile olmak çok güzel bir duyguu,canım sana birşey sorucam yukarda rüyalardan bahsetmişsiniz YUMURTA ile ilgili bende 3 hafta önce haşlanmış yumurtalar vardı bende soyuyodum ,eski bir kitap var babaanemde ona baktım yorumu bebek olucağına işaretmiş,şimdi burayıda okuyunca çok şaşırdııım:))acebaaa bişeyler mi vaaar????adetim iki gün gecikti hiç sancım yok ki genelde 5 gün önce başlar,şimdi çok az kan şekerim düşmüş gibi leyla leyla geziyorum ha bide belki piskolojik olabilir kalbim hızlı çarpıyo okadar bide beliim..ooooof kafanızı şişirttim ,kibele nolur yaz banaa belirtilerin neydi senin canım yaa,bu benim belirtiler piskolojikmi acebaa genemi yoksa kırmızıları görüceeem:KK43:(((((

bir yardım sever dahaa,, KİBELECİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN..birisine vesile olmak çok güzel bir duyguu,canım sana birşey sorucam yukarda rüyalardan bahsetmişsiniz YUMURTA ile ilgili bende 3 hafta önce haşlanmış yumurtalar vardı bende soyuyodum ,eski bir kitap var babaanemde ona baktım yorumu bebek olucağına işaretmiş,şimdi burayıda okuyunca çok şaşırdııım:))acebaaa bişeyler mi vaaar????adetim iki gün gecikti hiç sancım yok ki genelde 5 gün önce başlar,şimdi çok az kan şekerim düşmüş gibi leyla leyla geziyorum ha bide belki piskolojik olabilir kalbim hızlı çarpıyo okadar bide beliim..ooooof kafanızı şişirttim ,kibele nolur yaz banaa belirtilerin neydi senin canım yaa,bu benim belirtiler piskolojikmi acebaa genemi yoksa kırmızıları görüceeem:KK43:(((((

yaaa arnavutgüzeli canım, yazım ifadelerin de bir yanlışlık var yoksa ben mi yanlış algıladım bilmiyorum ama başlangıcın bana pek bi garip geldi, ne demek istedin anlamadım açıkçası??? benneyaptımki

canım inşallah hamişsindir de bi seviniveririzz

Canim adetin insallah hamile oldugun icin gecikmistir. daha once gecikiyor muydu? test yapsan belli olur hamile olup olmadigin. yani hatta su adna sabahi beklemene vs de gerek yok. cunku bhcg contan 25 i asmistir ve testlerde ne zaman yapsan cikar.

yani umarim hamileysen.

eger yumurta ona denkse ki insallah bir kac arkadasimiz daha yumurta gordu. umarim hamilelige ve hayirlisi ile kucaga almaya delalettir. sonuclarini bekliyoruz.

bu arad benim hic belirtim olmadi. her zamanki gibi sivilcem cikti, adet olacagim gun regl agrilarim vardi. yani once neyse simdi o. ha sadece akintim cok artmisti. acayip hem de. ama isin ilginci o ay hep cok fazlaydi akintim, dedim kesin iltihap oldum. yani yormadim hamilelige. goguslerim 1 hafta oncesinden agrimaya basladi, o benim 4 gun oncesinden falan agrir ama bazen de yumurtlamadan sonra agrir o yuzden ona da guvenemedim. baska da yok mide bulantisi, yok gogus kararmasi buyumesi vs olmadi. zaten bunlar 7. haftadan sonra olan seyler. en iyi sonuc test yapman.

sabirsizlikla iyi sonuclarini bekliyoruz.

yaaa arnavutgüzeli canım, yazım ifadelerin de bir yanlışlık var yoksa ben mi yanlış algıladım bilmiyorum ama başlangıcın bana pek bi garip geldi, ne demek istedin anlamadım açıkçası??? benneyaptımki

canım yanlış birşey ifade ettiysem özür ama belki yabancı olduğumdan dolayı ifade edememişimdir:sm_confused:..

Canim adetin insallah hamile oldugun icin gecikmistir. daha once gecikiyor muydu? test yapsan belli olur hamile olup olmadigin. yani hatta su adna sabahi beklemene vs de gerek yok. cunku bhcg contan 25 i asmistir ve testlerde ne zaman yapsan cikar.

yani umarim hamileysen.

eger yumurta ona denkse ki insallah bir kac arkadasimiz daha yumurta gordu. umarim hamilelige ve hayirlisi ile kucaga almaya delalettir. sonuclarini bekliyoruz.

bu arad benim hic belirtim olmadi. her zamanki gibi sivilcem cikti, adet olacagim gun regl agrilarim vardi. yani once neyse simdi o. ha sadece akintim cok artmisti. acayip hem de. ama isin ilginci o ay hep cok fazlaydi akintim, dedim kesin iltihap oldum. yani yormadim hamilelige. goguslerim 1 hafta oncesinden agrimaya basladi, o benim 4 gun oncesinden falan agrir ama bazen de yumurtlamadan sonra agrir o yuzden ona da guvenemedim. baska da yok mide bulantisi, yok gogus kararmasi buyumesi vs olmadi. zaten bunlar 7. haftadan sonra olan seyler. en iyi sonuc test yapman.

sabirsizlikla iyi sonuclarini bekliyoruz.

senağlama gene olmadı kibelee senağlama bugün hastalandım .ikinci kez adetim siyah geliyo..sağolun güzel dilekleriniz için sağlıcakla kalın..senağlama :a015:

senağlama gene olmadı kibelee senağlama bugün hastalandım .ikinci kez adetim siyah geliyo..sağolun güzel dilekleriniz için sağlıcakla kalın..senağlama :a015:

Canım benim lütfen üzülme. Bak hepimiz he ay aynı durumu yaşıyoruz. Demekki bu ay hayırlı değilmiş, kendine stres yapma, en azından beklemeden ilaç almadan adetin geldi, bunu isteyenler de var. Hadi şimdi bize iyi olduğunu yaz yoksa hepimiz üzülürüz. Yılmak yok yola devam ediyoruz, dimi? Canım Yaradan biz değiliz ki yapalım. Rabbim isterse olur. Biz elimizden geleni yapar duamızı eder sonrasında haırlısını bekleriz, bu kadar. Tamam mı canım, hadi birlikte herşeyin üstesinden gelicez inşallah, hem bu bizim beceriksizliğimiz yada bize bağlı bişey değil, bunu biliyorsun değil mi?

canım yanlış birşey ifade ettiysem özür ama belki yabancı olduğumdan dolayı ifade edememişimdir:sm_confused:..

Yabancı olduğunu bilmiyordum, normal öyleysea.s ne kadar süredir deniyorsun sen canım? Kafana takma diycem zor biliyorum ama en beklenmedik anda geliyor melekler, sıkma canını, bu ay olmazsa gelecek ay, regl olmak bile bir nimet aslında, sağlıklı olduğunun göstergesi, üzülme sakın.

X