Profesyonel Fotograf Çekmeyi Sevenler Buraya !

merhaba yelizcim resimlerine bayıldım harika fotoğraflar makine ve lens ne kullanıyorsun. bende yeni makine aldım canon 650d 18-55 lens var şimdilik. senin gibi fotoğraflar bende çekmek istiyorum ya bayıldım vallahi. maşallah.:nazar:

canım bende 650d ıstıyorum ama cok pahalı:KK43:nerden ne kadara aldın sen?

canım bende 650d ıstıyorum ama cok pahalı:KK43:nerden ne kadara aldın sen?

canım eşim bana doğum günü hediyesi aldı. sirkeciden pixel fotoğrafçılıktan aldı. 1650tlye aldı. ama çok memnunum canım havalar ısınmaya başladı ve harika fotolar çekmeye başlıyorum artık. tabi zamanla pişicez artık.

bende fotoğraf bölümü okudum lisede 2.bölüm orarak ilki grafikti..fotoğraf bi tutku cocukluğumdan beri benim için .. ilgilenenler asla wazqecmesin .. hani bazıları der ya ; ...'yı yapmak terapi gibi geliyo diye..banada fotoğraf cekmek terapi gibi geliyo .. o yüzdn fırsat buldukca mkinemi alır cıkarım kendimle başbaşa oh misss...

Merhaba bende Canon 600D kulanıyorum. Açıkcası cok fazla ayarlarını bilmiyorum ve yardımcı olursanız cok memnun olurum.

$DSC_0014.JPG $DSC_0297.JPG $DSC_0138.JPG $DSC_0146.jpg $DSC_0184.JPG $DSC_0258.JPG

fotoğraf ile ilgili her konuya açığım :)

Eklentiler

• $27124_10200861913287429_65326536_n.jpg
    $27124_10200861913287429_65326536_n.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 126
Isten, okuldan, derslerden ve saglik sorunlarindan zaman, firsat bulupta makinami elime alamiyorum bir aydir..ve cok özledim....:KK14::KK14::KK14:

Merhaba kızlar :) ben üyelikte çok daha yeniyim :) çömezim :KK70: Çiçeği burnunda da fotoğrafçıyım :) İlk çekimimi yaptım devamını bekliyorum bakalım :) ve İSTANBULda Çekimlerime ortak olucak bi fotoğrafçı arıyorum :) birlikte iş yapabileceğimiz ilgilenen varsa bana ulaşabilir :KK70:

Merhaba kızlar :) ben üyelikte çok daha yeniyim :) çömezim :KK70: Çiçeği burnunda da fotoğrafçıyım :) İlk çekimimi yaptım devamını bekliyorum bakalım :) ve İSTANBULda Çekimlerime ortak olucak bi fotoğrafçı arıyorum :) birlikte iş yapabileceğimiz ilgilenen varsa bana ulaşabilir :KK70:

Hoş geldin :)) çektiğin fotoları bizimle paylaşabilirsin,görmeyi isteriz :KK66:

iş derken?? Ne iş yapmayı düşünüyorsun?

ben özel günleri fotoğraflıyorum düğün nişan doğum gibi bu işi benimle yapabilecek birini istiyorum kafa dengi :) $1001836_320946028038496_191742038_n.jpg buda eğer yüklendiyse düğün çekimimden en sevdiğim kare :) MASAL DÜNYASI

mrb bende profosyonel fotoraf makinası almak istiyorum daha yeni başlıycam ne alıcagımı bilmiyorum da anlamıyorum araştırdım ama pek bilciegim şeyler diyil sanırım bana yardımcı olurmusun :KK43:(((( marka ve özellik olarak şimdiden teşekkürler

mrb bende profosyonel fotoraf makinası almak istiyorum daha yeni başlıycam ne alıcagımı bilmiyorum da anlamıyorum araştırdım ama pek bilciegim şeyler diyil sanırım bana yardımcı olurmusun :KK43:(((( marka ve özellik olarak şimdiden teşekkürler
merhaba :) eğer istanbul da oturuyosan Hayyam Pasajına gidip ordan almanı öneririm, onlar sana yardımcı olur çok sayıda fotoğraf makinesi satan yer var :nazar:

ben canon eos 60d kullanıyorum. aslında kullanmıyorum çünkü fazla bi bilgim yok fotoğraf çekimi hakkında malesefki :/ ama o kadar paraya kıydık bi işe yarasın istiyorum özellikle de fotoğraf çekmeyi çok severim ama fotoğrafın modeli olmayı daha çok severim. fakat beni çekecek kimse yok :KK43: yardımcı olur musunuz bana da :/ fotoğrafçılığı öğrenmek istiyorum gerçekten güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. :KK43:

ben canon eos 60d kullanıyorum. aslında kullanmıyorum çünkü fazla bi bilgim yok fotoğraf çekimi hakkında malesefki :/ ama o kadar paraya kıydık bi işe yarasın istiyorum özellikle de fotoğraf çekmeyi çok severim ama fotoğrafın modeli olmayı daha çok severim. fakat beni çekecek kimse yok :KK43: yardımcı olur musunuz bana da :/ fotoğrafçılığı öğrenmek istiyorum gerçekten güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. :KK43:

öncelikle makinenizi tanımalısınız hangi tuş hangi fonksiyona sahiptir vs gibi bunu kullanma kılavuzundan veya internette pek çok fotoğrafçılık forum siteleri var oralardan bilgi edinebilirsiniz daha sonra eğer ki çekeceğim fotoğrafın tüm ayarlarını ben yapmak istiyorum otomatik mod bana göre değil derseniz bir kursa gitmenizi pratik yaparak öğrenmenizi tavsiye ederim gidemezseniz de yine forum sitelerinden yardım alarak öğrenmeye başlayabilirsiniz :KK34:

X