Profil resmi bı açık bı kapalı bu nedemek acaba?

Tayinnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
696
637
42
Herkese merhabalar.biriyle konuşuyordum.adamin watsup profil resmi bakıyorum bir gün duruyor diğer gün yok.bi iki gün geçiyor bakıyorum yine koymuş sonraki gün gene yok.bu ne anlama geliyor acaca bide yüzünün resmi yani.resim hep aynı yani.

Wp'nin kendi sistemiyle alakalı bir problem olabilir.
Bazen mobil veri kapninca yahut net kesilince de guncelleyemeyebiliyor cihazlar.

Çok haklı bir yorum. 🧿
e yani muhabbeti kesmedilerse hala konuştuğu adam ise bu kişi,
buncacık şeyi bile kendisine sormak yerine buraya konu açmamalı
çok ciddi bi iletişim sıkıntısı bu
ha artık muhabbet bittiyse neden yaptığını düşünmeye gerek yok
artık görüşmüyorlarsa ya engelleyip duruyor adam yada dikkatini çekmeye çalışıyor

Herkese merhabalar.biriyle konuşuyordum.adamin watsup profil resmi bakıyorum bir gün duruyor diğer gün yok.bi iki gün geçiyor bakıyorum yine koymuş sonraki gün gene yok.bu ne anlama geliyor acaca bide yüzünün resmi yani.resim hep aynı yani.

Buna dikkat etmek zorunda kalıyorsan şüphelendiğin başka şeylerde vardır.

Benim bir kuzen var böyle hep resim koyup sonra siliyor.Bir rahat durmuyo profili.😁
Oda öyle yapıyodur.

Peki ya kizlar whatsapta yeni tlfn alinca yani iphone dan baska iphone gecince gizlilik durumlarımz degisiyormu? Mesela profil resmi son gorulme sadece kisilerimken tlfn degisince kendigilinden herkese olabiliyormu

Benim de vardı böyle biri flört başlangıcı sayılır, pazar sabahı görünmez olup Ig hesabı, akşamı beliriyordu, iki kere oldu. Ama o iki akşam da belirince hemen yazdı yani öyle düşünün. Dedim hayırdır sen beni neden engelliyorsun? Yok engellemiyorum, sabah dondurmak istedim hesabımı, akşam tekrar açtım.

Ben de dedim bir gün içinde ne kadar büyük kararlar alıp vazgeçmişsin böyle, o da heeheh falan saçmalıyordu ki sildim. Herhalde görüştüğü biri zaten vardı ama beni de kaybetmek istemiyordu.

Aptal mı sanıyorlar bizi nedir. Yüz yüze de tanıyorum yani ne samimiyetsizlik. :KK51:

Benim çok yakın bir arkadaşımda oluyordu. Eski cihaz kullandığı için oluyormuş. Telefonunu değiştirdiğinden beri böyle bir sorun kalmadı.

Devamı da vardı da kırmayayım diye söylemedim 😁🤭
Ama simdi yarım bırakmak olmaz..
Söz,çiş gibidir geldi mi tutamazsiniz.
O yüzden söyleyin hep birlikte gerçekleri anlayalım/rahatlayalim,konu sahibi de daha net anlamış olur 🤣🤣

Dipnot: Sırf laf kalabalığı,sırf merakımdan bu girisim 🤣🤣

sistemsel olduğunu düşünmüyorum bu arada ben
5-6 sene önce bi arkadaşımızın böyle oluyordu ama o zamanlar profil resmini kişiye özel açıp kapama falan yoktu
gerçekten teknik bi hata idi, kız da bilmiyordu niye böyle olduğunu
onun telefonundan bakıyorduk profil resmi var ama bizde gözükmüyordu
bazen gözüküp sonra kayboluyordu falan
ama bu sorunu düzeltmiştir bence wp çoktan

Sadece fotoğrafı mı gidiyor? Durum, hakkında kısmı da gidiyor mu?
Rehberde sıkıntı olabilir, numaraları çekemiyordur.

Fotoğrafı gittiği zamanlar belli saat dilimi mi?
Başkası varsa veya ailesiyle birlikteyken görünmesin diye sizi engelliyor olabilir.

Profili herkese açık mı?
Kontrol etmek için başka telefondan noyu ekleyip kontrol edin.

Fotoğraf yokken mesaj atabiliyor musunuz?
Gitmiyor ve tek tickte kalıyorsa arada engelliyordur.

X