prolaktin hormonu yuksek olup hamile kalan varmi

Folik asit kullan yumurtlamaya gebeliği sağlıyor. Ama ne zaman kafandan atarsan o zaman oluyor ben de senin gibiydim inan ki ama şimdi hiç düşünmüyorum vakti bellidir ne yapayım elimden geleni yapıyorum
Öyle tabi ama insanın elinde olmadan takılıyor kafasına
İnşALLAH hepimiz için hayırlısı olur
Sizde mi aynısı var bana art-med vitamin verdi doktor

Ya sen çok kafanda büyütme bu durumu canım benim ben 32 yaşındayım bekliyorum hala . Bu süreç kendiliğinden yoluna giriyor sen gereken ilacı vs kullan beslenmene dikkat et stres yaparsan uzar bu süreç kafanı boşalt düşünme . Kahve falan çok tüketme stresten adet de olmazsın sen valla. Yaşın o kadar genç ki üzülme boşuna ciddi bir şeyin de yok millet nelerle uğraşıyor.
Ama işte canım sıkılıyor daha 4 aylık evliyim bunlarla karşılaştım 😔😔Bakalım ilaçları kullanmaya başladım gerisi ALLAHa kaldı 🙏🏻Adet düzensizliği için gittim zaten başta sonra bunlar çıktı adet olayım diye ilaç da verdi ama hala olmadım😔

Öyle tabi ama insanın elinde olmadan takılıyor kafasına
İnşALLAH hepimiz için hayırlısı olur
Sizde mi aynısı var bana art-med vitamin verdi doktor
Ben 1 yıllık evliyim olmayınca gittim ama ilk bir yıl önemli sizin daha çok erken vücudun spermi tanımasi kabullenmesi zaman alıyor eskidendi o hemen kalmalar. Sen yumurta takibi de yap o günleri değerlendir ama uğraş bul kendine kafan meşgul olsun yoksa zaman da geçmez sana anlıyorum. Ben folik asit içiyorum yumurtaları geliştiriyor

Ben 1 yıllık evliyim olmayınca gittim ama ilk bir yıl önemli sizin daha çok erken vücudun spermi tanımasi kabullenmesi zaman alıyor eskidendi o hemen kalmalar. Sen yumurta takibi de yap o günleri değerlendir ama uğraş bul kendine kafan meşgul olsun yoksa zaman da geçmez sana anlıyorum. Ben folik asit içiyorum yumurtaları geliştiriyor
Daha önce belirtmiştim görmemiş olabilirsiniz bende Adet düzensizliği var zaten ilk onun için gittim o yüzden yumurta takibi yapmam için onun olması lazımmış adet olayım diye ilaç verdi henüz olmadım
Yumurta kalitesi için de ilaç verdi bilmiyorum bakalım nolucak 😔😔

Ama işte canım sıkılıyor daha 4 aylık evliyim bunlarla karşılaştım 😔😔Bakalım ilaçları kullanmaya başladım gerisi ALLAHa kaldı 🙏🏻Adet düzensizliği için gittim zaten başta sonra bunlar çıktı adet olayım diye ilaç da verdi ama hala olmadım😔

Kimse yok mu yaa :KK43:
Valla benim iki sene önce tavan yapmış durumdaydı ilaç verdi doktor ama kullanmadım hiçbir tedavi uygulamadım Bu Eylül’de evlendim şimdi yaklaşık 5 haftalık hamileyim 😇 ama bu demek değilki herkeste böyle oluyor belki de benim cahilliğime denk geldi şans eseri düştü kendiliğinden bunu bilemem yanlış yönlendirmek istemem canım

Valla benim iki sene önce tavan yapmış durumdaydı ilaç verdi doktor ama kullanmadım hiçbir tedavi uygulamadım Bu Eylül’de evlendim şimdi yaklaşık 5 haftalık hamileyim 😇 ama bu demek değilki herkeste böyle oluyor belki de benim cahilliğime denk geldi şans eseri düştü kendiliğinden bunu bilemem yanlış yönlendirmek istemem canım
Canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün 🤩 Bu arada ben bu konuyu açalı yaklaşık 6 yıl oldu. Şimdi 2 oğlum var biri 3 diğeri 5 yaşında :)

Benimde prolaktin 47 ilaç dostinex verdi haftada bir alıyorum düşer mi acaba hamilelik oluşur mu 😔
Amh değerimde düşükmüş 1.31 😔Nasıl olucak bilmiyorum
Ilacla düşer inşallah. Benim düştü bidahaki ay hamileydim. Stres sıkıntı yapma daha da yükselir

Benim prolaktin geçen ay 42 çıktı 2 hafta sonra 26 çıktı sonra ben testere dişli aslan pencesi içmeye basladım.prolaktin de yüksek diye hiç korunmadım nasılsa olmaz diye hamile kaldım

Benim prolaktin geçen ay 42 çıktı 2 hafta sonra 26 çıktı sonra ben testere dişli aslan pencesi içmeye basladım.prolaktin de yüksek diye hiç korunmadım nasılsa olmaz diye hamile kaldım
İlaçsız m düştü bende ilaç kullanıyorum inşALLAH o güzel haber bende de olur
Testi nerde yaptırabiliriz ben özele gittim ama 2 ay sonra gel dedi amh için de ilaç verdi ben 1 ay sonra bakmak istiyorum ne durumdayım sadece test yapmak istiyorum

Testi nerde yaptırabiliriz ben özele gittim ama 2 ay sonra gel dedi amh için de ilaç verdi ben 1 ay sonra bakmak istiyorum ne durumdayım sadece test yapmak istiyorum
Ben hiç amh baktırmadım ilk devlette test yaptırdım hatta bu ay regl olayın da bakayım diye disünüyordum.sonra medikal parkta yaptırdım testi herhangi bi ilaç kullanmadım bugune kadar

X