PROLAKTİN hormonu yüksek olupta hamile kalan var mı ?

kızlaar benim prolaktinim 48 di ilk ay parlodel 2.ay dostinex kullandım 0.50düştü ve ben yumurtlamısım fakat hepimizin yaptığı bi hata ilaç kullanırken korunmak doktorum bana çok kızdı niye kafana göre iş yapıyosun korunmasaydın hamileydin diyo şimdi bu ay artık hayırlısıyla inş hepimize nasip eder rabbim yeterki istemeyi bilmeliyiz.:KK49:

geçmiş olsun ben yeni üye oldum paylaşırsanız sevinirim ne yaptınız prolaktin düştükten sonra hamile kaldınız mı acaba benim de yüksek dostinex kullanmaya başladım benim öğrenmek istediğim şuydu aslında bu ilacı kullanırken korunmazsak yani herşey normal giderse düzenli ilişki olurda dostinex kullandığımız ay da hamile kalınabiliyor mu ...şimdiden çok sağolun..inşallah herşey yolundadır ...

merhba kızlar benimde prolaktin hormonu seviyem yüksekmiş 33,8 bir aydır ilaç kullanıyorum bana dr korunmamı söyledi :KK43: ama şimdi sizin yorumlarınızı okuudumda bazılarınızın dr korunmayın demiş peh anlamadım ben bu durumu :KK43: yarın dr randevum var bakalım inş. herşey yolundadır.

bendede prolaktin sorunu var asilamadan 5 hafta önce 3 tü asilamadan 2 hafta sonra yani negatif olunca 33 yükselmisti,bende strs cok oldugu icin inmesiyle cikmasi bir oluyor,cok sükür simdi 0.61,bugün bi yarim hap daha ictim cünkü gectigimiz cuma aile icinde cok stes yasadim beynim catliyor sandim,simdi haftaya persembe yumurta takibine gidecegim allah nasip ederse hemen cuma yada cumartesi asilma olcam,insallah bu defa hayirli sonuc alirim,pazartesi tekrar prolaktin icin test yapilcak insallah ne düsük ne yüksek cikar.

X