Prolaktin ve testosteron hormonu yüksek çıkıp hamile kalan var mı?

orenhanim

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
1
0
30
7 aydır bebiş istiyorum olmayınca doktora gittim adetim de 4 gün gecikmişti hormon testi yaptı hamile değilim prolaktin 33.30 μg/L testosteron 65.30 ng/dL çıktı ama sadece tarlusal verdi ne yapacağımı bilemedim. Benim gibi bu hormonları yüksek çıkıp doktoru ilaç vermeyen var mı? Buna rağmen hamile kalabilen var mı?

Merhaba

benim uzun yıllardır prolaktin sorunum var. iki ay önce 41 çıktı. geçen ay 35,5 çıktı. Ben yıllardır antidepresan ilaç kullandığım için ilacı bırakınca düşüyor. bırakalı 1 ay bile olmadı henüz bu ay sonu tekrar baktırıcam. Doktorlar bana da ilaç vermediler çünkü ben antidepresan kullandığımı söyledim. Hayırlısıyla kısa sürede bebeğin olur

Ben 2 bucuk senelik ewliyim artık bebek düşünüyorum kontrol için gittğimde kirs bisey yok dedi süt hormonun ve testesteronun yüksek dedi bnm prolaktin 58.48 çıktı
Testesteron 50.34 bana cyclo progynova yazdı 3. Tableti kullanıyorum 2 tane kaldı adetimin 3. Günü gidicem bu ilacı kullanıp düşen warmı acaba ??

Arkadaşlar selam benim de bir sorum olacak testosteron 84 çıktı doktorum seviyesi yüksek dedi bana testosteronu bu seviyede olup da hamile kalan arkadaşlarımız var mı acaba ya da bu testeronu ilaç kullanıp mı düşürdünüz yardımcı olursanız sevinirim

X