Pcoslu Olup Klomenle Hamile Kalan Var Mı ?

Merhaba arkadaşlar pcosluyum ve kilo aldıkça adetten kesiliyorum 2 aydır korunmasız ilişkim var ve 1.5 aydırda adet görmüyordum doktorum adet söktürücü verdi ve adetin 3 günü hormon testi yaptı yani bugün yaptı çok şükür herşeyim çok güzel çıktı klomen ve folgın diye folık asit verdi ve ilişki tarihi verdi size sorum pcos olup klomen kullanıp hamile kalan var mı cevaplarınıza çok ihtiyacım var bu arada 5 ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim
Cnm ben kaldım şuanda daha çok yeni hamileyim

Ben de bu ay kullanmaya başladım Klomen bitti doktor yarın çatlamış mı diye bakacak size çatlatma iğnesi vurdu mu süreç nasıl ilerledi ? Hayırlı olsun bu arada

Ben de bu ay kullanmaya başladım Klomen bitti doktor yarın çatlamış mı diye bakacak size çatlatma iğnesi vurdu mu süreç nasıl ilerledi ? Hayırlı olsun bu arada
Bende ilk kez kullandım çok şükür hamile kaldım ama bende kilo yaptı evet çatlatma iğnesi kullandim

Bende ilk kez kullandım çok şükür hamile kaldım ama bende kilo yaptı evet çatlatma iğnesi kullandim
Merhaba, ne kadar kilo aldınız acaba? Bende de kilo yaptı :KK43: iğneden ve ilacin öncesinde verdiğim kilolar bir buçuk ayda hepsi geri geldi:KK43:

X