prolaktini yüksek olup bebek isteyenler...

Bende oraya gidiyorum canım Figen hanıma ama
hamile kalırsam daha önceki dr.um Mehmet Ataman a gitmeyi düşünüyorum,
bana aşılama yaparız dediği için eşim o dr.a gitmek istemedi ama çok iyi bi dr.

Bende oraya gidiyorum canım Figen hanıma ama
hamile kalırsam daha önceki dr.um Mehmet Ataman a gitmeyi düşünüyorum,
bana aşılama yaparız dediği için eşim o dr.a gitmek istemedi ama çok iyi bi dr.

canım Mehmet Ataman nerede hangi hastahanede doktorluk yapıyor?yoksa özel muaynehanesimi var?doktor konusunda çok kararsızım.bide ben Karamürsel'de oturuyorum.şuan tamamda hamileliğin ileri dönemlerinde izmite gidip gelmek beni yorabilir diyede düşünüyorum.Gölcükte Numan Bey var.Onada gidebilirim.valla çok kararsız kaldım..

canım Mehmet Ataman nerede hangi hastahanede doktorluk yapıyor?yoksa özel muaynehanesimi var?doktor konusunda çok kararsızım.bide ben Karamürsel'de oturuyorum.şuan tamamda hamileliğin ileri dönemlerinde izmite gidip gelmek beni yorabilir diyede düşünüyorum.Gölcükte Numan Bey var.Onada gidebilirim.valla çok kararsız kaldım..

Daha önce özel muayenehanesine gidiyordum ama özeller kalktığı için şuan CANKAT da google yazıp araştırma yapabilirsin canım.kesinlikle tavsiye ederim o dr.u ama dediğin gibi sana biraz uzak kalıyor.gölcükte oturan arkadaşlarda vardı onlar mutlaka iyi bi dr.tavsiye ederler canıma.s

canım prolaktın hormonu kan testiyle belli oluyor. benim yüksek çıkmıstı. dr dostinex verdi bundan uc ay sonuç alamazsak yumurta takibine başlıcaz dedi. ondanda sonuç alamazsak rahim filmi çektiriceksin dedi. yani benim doktorumun verdiği sıralama buydu.

tesekkürler canım prolaktinin normal değeri nedir??

ya arkadaslar dostinex yarım içtim persembe günü ama pazar lekelenme basladı adetime 3 gün war daha böyle bir sey hiç olmamıstı yarım dostinex bunu yaparmı yoksa ben hamilemiyim

ya arkadaslar dostinex yarım içtim persembe günü ama pazar lekelenme basladı adetime 3 gün war daha böyle bir sey hiç olmamıstı yarım dostinex bunu yaparmı yoksa ben hamilemiyim

sevgili osmak bende dostinex kullandım ve erken adet oldum normalde 3gün falan geciktiriyormuş ama ben erken oldum sen inşallah hamilesindir

bende de prolaktin yüksekti kıslar 151 çıkmıştı.daha önce dostinex kullanmıştım 9 lara kadar düşmüştü.ama hamişşş kalamamıştım.nasip tabi ki. şimdi parlodel kullanmaya başladım. bu arada ben antidepresan ilaçlar kullanıyordum.doktorum onun sebep olduğunu söyledi. onları bırakmam gerekiyormuş.bırakıp düşmesini bekliycem artık. hayırlısı olsun...

kızlar benısde aranıza katın bende prolaktin yüksek 39.adetım azaldı bana bilgi verırmısınız

Canım hayıt tohumu kullan, stres yapma hiç, yumurtlama olup olmadığını takip et (salgına ve ateşine bakabilirsin). Yumurtlaman oluyorsa hiç problem değil zaten, çünkü prolaktin yumurtlamayı engeller. Yumurtlamanı engellemiyorsa "benim yumurtlamam oluyor o nedenle prolaktin falan yüksek değil" de stresini azalt. Hayıt tohumunun da çok işe yaradığını düşünüyorum, benim 40'tan 17'ye düştü. Allah şifamızı versin inşallah.

kızlar benim de prolktin 52 çıkmıştı parlodel kullandım 1 ay ve adet olunca tekrar ölçtürecektim ama adet gecikince kan testi için gittim ve gitmişken prolkatine de baktırayım dedim.....hcg negatif ama prolkatinim 1.45 çıktı.bu da güzel bir haber ama dimi inşallah gelecek ay da hamişliğimizi görürüz...
gerçi adet olunca tekrar ölçtürecem sizce bu değer çok değişir mi?

Canım hamiş olabilirsin tabi niye olmayasın, prolaktin yüksekken haiş kalanlarda var önemli olan yumurtlamanın olması. Sonuçta yumurta ve sperm olduktan sonra döllenme olabilir. Canım istersen 28. günün dolsun adet olmazsan test yap varsa çıkar zaten. Hayırlısı olsun tatlım

Canım benim prolaktinim 40 çıkmıştı bir keresinde ama doktorum önemsemedi yumurtlamam olmuştu çünkü o ay gün içinde bile değişebilen bir hormon demişti ben de önemsemedim. Hayıt tohumu kullanıyorum ben bir de ateş ölçme yöntemi ve ovulasyon testiyle (bu ay kullandım ilk) yumurtlamamı takip ediyorum, prolaktin yumurtlamayı bastırıyor ya onun için yumurtlamam oluyor mu diye bakıyorum. Bu ay prolaktinim 17 çıktı, normal dedi doktor. Ancak hamiş değilim henüz eşim ertelemek istedi biraz. Hayırlısı olsun hakkımızda Rab'bim yardım etsin hepimize

Canım hayıt tohumu kullan, stres yapma hiç, yumurtlama olup olmadığını takip et (salgına ve ateşine bakabilirsin). Yumurtlaman oluyorsa hiç problem değil zaten, çünkü prolaktin yumurtlamayı engeller. Yumurtlamanı engellemiyorsa "benim yumurtlamam oluyor o nedenle prolaktin falan yüksek değil" de stresini azalt. Hayıt tohumunun da çok işe yaradığını düşünüyorum, benim 40'tan 17'ye düştü. Allah şifamızı versin inşallah.

xara yumurtlama nasıl oluyo benim 21 ve 35 gün arası her ay adetim gelir bumu oluyo yumurtlama canım yalnız adet miktarım azaldı .

canım benım bide stres yanı artık yapmıyorum prolaktinim 11. 3 aydır düşük durumda ama adetım az yavaş yavaşmı acaba düzene girer.

Canım hamiş olabilirsin tabi niye olmayasın, prolaktin yüksekken haiş kalanlarda var önemli olan yumurtlamanın olması. Sonuçta yumurta ve sperm olduktan sonra döllenme olabilir. Canım istersen 28. günün dolsun adet olmazsan test yap varsa çıkar zaten. Hayırlısı olsun tatlım

bu yumurtlama olunca prolaktinin olsa cok önemli degilmi canım ben cok fazla anlamıyorum o yüzden soruyorum canım benim.yazılanlaro okuyorum

banada doktor ilaç vermedi prolaktinim 39 du doktor benimkinide önemsemedi ama ben nasıl önemsiyodum.

selam arkadaşlar bende 1 seneye yakındır hamile kalamıyorum eşimde bi sroun yok. ama benim prolaktin hormonum yüksek ilk ay 33 çıktı perladol diye bi ilaç kullandım 1 ay boyunca neler çektim bi ben bilirim. Gece yatarken kullan dedi yan etkileri çok fazla gece yatarken kullandığım halde uykudan uyandırıyordu baş dönmesi mide bulantısı. Maffetti beni adetimin 3. günü tekrar gittim değeri öğrenmek için 36 ya çıkmış. düşeceğine daha da çıkmış. Şimdi dostinex verdi haftada 2 kere bunu sana ilk ay bilerek vermedim dedi. Gebeliğe engel olmaması için ama bu ilacı kullanırken ara vereceksin 1 ay boyunca iyi korun hamilelik olursa kürtaj olmak zorunda kalırsın dedi. ınş. bu ay düşer

X