PRP yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler ?

arkadaşlar sakin herşeyin üstüne atlamayın ben saf saf geçici dolgu diye kalıcı dolgu yaptırdım dr gittim mersin özay ercan telefonda geçici dolgu yaptıracam dedim sonra sekreteri dr bana kalıcı dolgu yaptı deyince zararlı olduğunu biliyordum dr yanına gitim ben geçici dolgu yaptıracam dedim ben ikisinide yapıyorum bana güven dedi kalıcı dolgu yapmış bioalcamid denilen bu madde gözüme kaydı yüzüm mahvoldu çarşamba pazarına döndüm kendini aradım özay ercanı kendimi tanıtım yardım istedim birde telefonu syratıma kapatı zor bela dr dr gezip 15 dikişle % 50 sini çıkartım aynada yüzüme bakamıyorum üzüntüden bebğimi kaybetim ama kimseye güvenmeyin para için resmen yalan üstüne yalan söylüyorlar insan hayatı hiçbir değeri yok onlar için bu adam hala para kazanıyor ben ise her gün ağlıyorum.

Prp Tedavisi Hakkında bu konuya göz atabilirsiniz ünlü bir kliniğin sitesi doktorlara telefon açıp soruda sorabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000 tl. çok fazla değil mi? Ne yapıyorlar allahaşkına bunlar? Ne kadar süren bir işlem ki bu? Ben karın germe yaptırdım 2010 da 5000 tl. ye. 4 saat sürdü ameliyatım. İki iğneyle, kanımı yüzme enjekte ettirmek için bu kadar para çok değil mi? Ha 10 yaş genç görüneceksek tamam daha fazlasını da verelim değer.Öyle birşey de yok. Sonuçta ne kadar sürecek sürecek etkisi, o bile net değil.
Nerde yaptn karn germe fiyat çok iyi memnun kaldn mı

PRP'yi tek seans yaptırdım, daha da yaptırmadım... aman aman... kimseye tavsiye etmem. 1-2 hafta parlak ve ödemli bir cilt; o kadar... Paranıza ve en önemlisi cildinize yazık. Canınız 1-2 haftalık güzellik için boşu boşuna yanıyor...

Arkadaşlar bi fırsat sitesinde perşembe günü güzel bi indirim gördüm firma ismi verebiliyormuyum bilemediğimden yazmıyorum ama alnıma göz çevreme kaş arasına ve burnum biras kalksın diye burun köküme botoks ayrıca yüzümede prp yaptırdım 29unda. Şimdi konuyu okudum ama kit falan sormadım 15 gün sonra yine prp yapacaklar kampanya bitti ama yine aynı fiyattan yapacaklar. prp 120tl, botoks içinde 350 tl ödedim. Gitmeden önce bi sorayım kit olayını.
Faydasına gelince :))
prp sayesinde cildim cidden canlandı lekelerden de en fazla 3 seansta kurtulabileceğim söylendi. Botoks 3-7gün içinde kendini göstereckmiş ama şimdiden alın çizgilerim düzeldi. Bu arada yaşım 30 alnımda konuşurken sürekli kaşlarımı kaldırdığım için çizgiler var dudaklarımda fazla çizgi yok ama olanlarda prp sayesinde dolgunlaştı ki ayrıca yüzüme de dolgunluk geldi. Güneş lekelerime gelince her yöntemi denedim ama pek açılma olmadı (bitkisel yağlar,kürler, kremler vs.) prp sonrası bugün o lekelerin biraz açıldığını hatta siyah değil pembeleştiğini farkettim. 500-1000 arası fiyat verenler var onlar 3 seferde 2000 alıp düzelecek olsa da ben ben bu fiyata 6 seans yaptırsam yine 650 civarı para ödemiş olurum ve kurtulurum bi şekilde. Kampanya bitti ama yine de bilgi almak isterseniz özelden sorabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası için, avrupa tarafındanda gelmek isteyen olursa veya bilgi almak isteyen pm atabilirsiniz.
Merhaba
Prp yi nerede yaptırdın?

Benim ara ara yaptırdığım bi tedavi yöntemi prp cilde ışıltı ve sıkılık veriyor saçlarımda çok büyük etkisini gördüm Mehmet Akgün'e Yaptırıyorum yaptırcak arkadaşlara öneririm .

Markasına göre değişiyor canım bi görüşüp sorarsan daha doğru olur kesin şu fiyat diyemem seçenekleri var kalite kalite ben en iyisini yaptırıyorum özelden yazıyorum yaptırdığım ücreti

X