PRP yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler ?

2000 tl. çok fazla değil mi? Ne yapıyorlar allahaşkına bunlar? Ne kadar süren bir işlem ki bu? Ben karın germe yaptırdım 2010 da 5000 tl. ye. 4 saat sürdü ameliyatım. İki iğneyle, kanımı yüzme enjekte ettirmek için bu kadar para çok değil mi? Ha 10 yaş genç görüneceksek tamam daha fazlasını da verelim değer.Öyle birşey de yok. Sonuçta ne kadar sürecek sürecek etkisi, o bile net değil.

Arkadaşlar bi fırsat sitesinde perşembe günü güzel bi indirim gördüm firma ismi verebiliyormuyum bilemediğimden yazmıyorum ama alnıma göz çevreme kaş arasına ve burnum biras kalksın diye burun köküme botoks ayrıca yüzümede prp yaptırdım 29unda. Şimdi konuyu okudum ama kit falan sormadım 15 gün sonra yine prp yapacaklar kampanya bitti ama yine aynı fiyattan yapacaklar. prp 120tl, botoks içinde 350 tl ödedim. Gitmeden önce bi sorayım kit olayını.
Faydasına gelince :))
prp sayesinde cildim cidden canlandı lekelerden de en fazla 3 seansta kurtulabileceğim söylendi. Botoks 3-7gün içinde kendini göstereckmiş ama şimdiden alın çizgilerim düzeldi. Bu arada yaşım 30 alnımda konuşurken sürekli kaşlarımı kaldırdığım için çizgiler var dudaklarımda fazla çizgi yok ama olanlarda prp sayesinde dolgunlaştı ki ayrıca yüzüme de dolgunluk geldi. Güneş lekelerime gelince her yöntemi denedim ama pek açılma olmadı (bitkisel yağlar,kürler, kremler vs.) prp sonrası bugün o lekelerin biraz açıldığını hatta siyah değil pembeleştiğini farkettim. 500-1000 arası fiyat verenler var onlar 3 seferde 2000 alıp düzelecek olsa da ben ben bu fiyata 6 seans yaptırsam yine 650 civarı para ödemiş olurum ve kurtulurum bi şekilde. Kampanya bitti ama yine de bilgi almak isterseniz özelden sorabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası için, avrupa tarafındanda gelmek isteyen olursa veya bilgi almak isteyen pm atabilirsiniz.

2000 tl. çok fazla değil mi? Ne yapıyorlar allahaşkına bunlar? Ne kadar süren bir işlem ki bu? Ben karın germe yaptırdım 2010 da 5000 tl. ye. 4 saat sürdü ameliyatım. İki iğneyle, kanımı yüzme enjekte ettirmek için bu kadar para çok değil mi? Ha 10 yaş genç görüneceksek tamam daha fazlasını da verelim değer.Öyle birşey de yok. Sonuçta ne kadar sürecek sürecek etkisi, o bile net değil.

merhaba
internette araştırdığım kadarıyla bazı resimler buldum

bir kit kullanmaları lazım tüplerden oluşan özel birşey

http://www.groziorenesansas.lt/en/images/stories/r-acr c2-b2_regen acr-c extra.jpg

http://www.bolandcell.co.za/images/PRP-and-skin-needle/PRP-Lecture-Jhb-2007-054.jpg

içinde bir ampul de var sanırım ilac içeren kısım bu tüp oluyor

bir de regenlab ın sitesine girerseniz, bu tedavi sadece estetikte kullanılan bir sistem değil

yara tedavisinden diş hekimliğine, ortopediden ,veterinerliğe bir çok alanda uygulanıyor ve dokuları tedavi ediyor

saırım ülkemizde bazıları insanları kendi kanını santrifüj edip prp yaptım diye kandırdı, çünkü official website da görülen resimler tedavinin oldukca basarılı
ve ciddi sonuclar verdigini gösteriyor

Arkadaşlar bi fırsat sitesinde perşembe günü güzel bi indirim gördüm firma ismi verebiliyormuyum bilemediğimden yazmıyorum ama alnıma göz çevreme kaş arasına ve burnum biras kalksın diye burun köküme botoks ayrıca yüzümede prp yaptırdım 29unda. Şimdi konuyu okudum ama kit falan sormadım 15 gün sonra yine prp yapacaklar kampanya bitti ama yine aynı fiyattan yapacaklar. prp 120tl, botoks içinde 350 tl ödedim. Gitmeden önce bi sorayım kit olayını.
Faydasına gelince :))
prp sayesinde cildim cidden canlandı lekelerden de en fazla 3 seansta kurtulabileceğim söylendi. Botoks 3-7gün içinde kendini göstereckmiş ama şimdiden alın çizgilerim düzeldi. Bu arada yaşım 30 alnımda konuşurken sürekli kaşlarımı kaldırdığım için çizgiler var dudaklarımda fazla çizgi yok ama olanlarda prp sayesinde dolgunlaştı ki ayrıca yüzüme de dolgunluk geldi. Güneş lekelerime gelince her yöntemi denedim ama pek açılma olmadı (bitkisel yağlar,kürler, kremler vs.) prp sonrası bugün o lekelerin biraz açıldığını hatta siyah değil pembeleştiğini farkettim. 500-1000 arası fiyat verenler var onlar 3 seferde 2000 alıp düzelecek olsa da ben ben bu fiyata 6 seans yaptırsam yine 650 civarı para ödemiş olurum ve kurtulurum bi şekilde. Kampanya bitti ama yine de bilgi almak isterseniz özelden sorabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası için, avrupa tarafındanda gelmek isteyen olursa veya bilgi almak isteyen pm atabilirsiniz.

merhaba
hangi ildesizin acaba? bana merkezin ve doktorun adını yazar mısınız?

sizde kit kullanıldı mı? lütfen üstteki mesajımı inceler misiniz resimlerden tanırsınız diye düşündüm

eğer size kitle 160 tl ye yaptılarsa diğerleri tamamen ...........:KK14:

regenlab ın resmi sitesi

resimleri incelemek için

Regen Lab Veterinary

araştırmaya devam ediyorum

bence kesinlikle etkili bir tedavi eğer dr bizi dolandırmaz ise

alınan sonuçları paylaşıyorum, bazı resimler hassasiyeti olan kişileri irrite edebilir diye eklemeyeceğim

atların gözlerindeki korneadan, bacaklarda gelişen çok büyük ülser yaralarına kadar tedavi ediliyor bu sistem ile

hassas kişiler bakmasın bu yara içeren bir görüntüdür

http://www.regenlab.com/site/images/stories/woundcare/LegUlcer_1.jpg

diş hekimliği alanında implanta yardımcı olması için uygulanmış -hassas kişiler bakmasın

http://www.regenlab.com/site/images/stories/dental/dental_CP.jpg

herkes bakabilir--lipofilling diye bir uygulamadan bahsediyor ,sanırım yağ ve kan hücrelerini karıştırarak elde ettikleri bir serum doku da var
Lipofilling with RegenKit®

ayrıca şu ana kadar gördüğüm 2 farklı kit var; extra ve classic

bunlar ayrı ayrı kitler, ve fiyatları farklı olabilir

dürüst bir doktordan yanıt alabilsek keşke...

prp yaptirditan kac gun sonra izleri geciyor ignelerin? hemen ertesi gunu disari cikabilir miyiz? bi de kalicigili 1 yil demek ne demek iyilesen sivilce ilzeri 1 yil sonra geri mi donuyor demek?

araştırmaya devam ediyorum

bence kesinlikle etkili bir tedavi eğer dr bizi dolandırmaz ise

alınan sonuçları paylaşıyorum, bazı resimler hassasiyeti olan kişileri irrite edebilir diye eklemeyeceğim

atların gözlerindeki korneadan, bacaklarda gelişen çok büyük ülser yaralarına kadar tedavi ediliyor bu sistem ile

hassas kişiler bakmasın bu yara içeren bir görüntüdür

http://www.regenlab.com/site/images/stories/woundcare/LegUlcer_1.jpg

diş hekimliği alanında implanta yardımcı olması için uygulanmış -hassas kişiler bakmasın

http://www.regenlab.com/site/images/stories/dental/dental_CP.jpg

herkes bakabilir--lipofilling diye bir uygulamadan bahsediyor ,sanırım yağ ve kan hücrelerini karıştırarak elde ettikleri bir serum doku da var
Lipofilling with RegenKit®

ayrıca şu ana kadar gördüğüm 2 farklı kit var; extra ve classic

bunlar ayrı ayrı kitler, ve fiyatları farklı olabilir

dürüst bir doktordan yanıt alabilsek keşke...

Doktor sizi dolandırmazsa kısmı çok önemli canım.. Çünkü ben kazayaklarına botox yaptırmıştım ve botoxum sadece 2 ay sürdü. Bana yeni ilaç açacağını söyledi ilacı gösterdi fakat beni yatırdılar ve ışığı gözüme diktiler ben enjektöre ne çekti ne kadar çekti bayat ilaçmı çekti yenisinimi açtı hiçbirşey göremedim. Kalkmaya çalışıyorum ilacın karışımını görmek için hemşiye yatın lütfen diye engellemeye çalıştı tabi tüm bunlara sonra vakıf oluyorsunuz kandırıldıktan sonra.Yani siz ne kadar bilinçli olduğunuzu belli de etseniz, iş yine doktorun iş ahlakına kalıyor ama ne olur o parayı sadece bir kere alabilir benden.

merhaba
internette araştırdığım kadarıyla bazı resimler buldum

bir kit kullanmaları lazım tüplerden oluşan özel birşey

http://www.groziorenesansas.lt/en/images/stories/r-acr c2-b2_regen acr-c extra.jpg

http://www.bolandcell.co.za/images/PRP-and-skin-needle/PRP-Lecture-Jhb-2007-054.jpg

içinde bir ampul de var sanırım ilac içeren kısım bu tüp oluyor

bir de regenlab ın sitesine girerseniz, bu tedavi sadece estetikte kullanılan bir sistem değil

yara tedavisinden diş hekimliğine, ortopediden ,veterinerliğe bir çok alanda uygulanıyor ve dokuları tedavi ediyor

saırım ülkemizde bazıları insanları kendi kanını santrifüj edip prp yaptım diye kandırdı, çünkü official website da görülen resimler tedavinin oldukca basarılı
ve ciddi sonuclar verdigini gösteriyor

Forumdan bir arkadaşla birlikte ,dudak dolgusu yaptırmaya gittiğimde prp uygulamasını görmüştüm .Bu kocaman 2 tüpten ,kadının yüzüne enjekte etmişti .
Keşke o zaman daha deyatlı bilgi alsaydım .
Yanakları ve gözaltını dolgunlaştıyorsa,yaptırılabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar demin bir yere telf. açtım 500 dolar dolgusuz ,750 dolar ise dolgulu fiyatı dedi .(Regalin kitini kullanıyorlarmış)

Hadi diyelim 500 dolardan indirim yaptırırdık ,700 anlaştık .
Senede 3 kez yaptırsak ,bize 2100 tl patlar.

Çok fazla değil mi ?

Arkadaşlar demin bir yere telf. açtım 500 dolar dolgusuz ,750 dolar ise dolgulu fiyatı dedi .(Regalin kitini kullanıyorlarmış)

Hadi diyelim 500 dolardan indirim yaptırırdık ,700 anlaştık .
Senede 3 kez yaptırsak ,bize 2100 tl patlar.

Çok fazla değil mi ?

ya aslında 3 senas 2100 tl cok degil,bircok yeri aradım kitle bu fiyata yapıyorlar
bir yerden 1800 fiyat almıstım 3 senas için

ama kiti kullanmaları cok onemli
e 3 seans ücretini katiyen birlikte vermemelisiniz, yanınızda bir erkek olursa herhalde korkarlar?
kelli felli bi tip götürmek lazm ahaha
düştüğümüz durumlara bakar mısınız?ı

Merhaba iriz bir fırsat sitesinden prp işlemi
Aldığını ve yaptırdığını yazmıştın nasil şimdi memnunumun son
Halinden bende dün satın aldım ama
Yaptırıp yaptırmamak arasında tereddüt ediyorum
Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

bende güneş lekelerim için kimyasal peling yapıyorum aa hiç bi işe yaramıyor bu prp işlemi ile güneş lekesinden kurtulan varmı baya pahalı bir işlem işe yaramıyosa boşuna yaptırmamak gerek

Merhaba iriz bir fırsat sitesinden prp işlemi
Aldığını ve yaptırdığını yazmıştın nasil şimdi memnunumun son
Halinden bende dün satın aldım ama
Yaptırıp yaptırmamak arasında tereddüt ediyorum
Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

Kitle mi yapıyorlarmış :44:

Zaten koskaca kk da yaşlama korkusunu yaşayan bir tek ben varım :/ kimse hiçbirşey yaptırmıyor maşallah :KK14:

Zaten koskaca kk da yaşlama korkusunu yaşayan bir tek ben varım :/ kimse hiçbirşey yaptırmıyor maşallah :KK14:

Maritsacım bende çok fazla yaşıyorum fakat yüze iğne batırılarak yapılan işlemler beni açıkçası korkutuyor. Daha önce dermaroller yaptırdım ve bana hiç yaramadı maalesef hatta senleda yazışmıştık tabi bu farklı bir işlem ama pek inandırıcıda bulmuyorum . Yani yine dolgu alternatifleri , yüz jimnastiği , kolajen tabletleri , ileri vaadede de şakak asma operasyonları falan mantıklı geliyor . Botox dersen bende bir felaket oldu. Göz altlarım aşırı çöktü , İğrenç bir gülüş oldu yüzümde. Ama çalışıyoruz , kafa yoruyoruz bakalım direneceğim yaşlanmaya hemen pes edemem:))

Maritsacım bende çok fazla yaşıyorum fakat yüze iğne batırılarak yapılan işlemler beni açıkçası korkutuyor. Daha önce dermaroller yaptırdım ve bana hiç yaramadı maalesef hatta senleda yazışmıştık tabi bu farklı bir işlem ama pek inandırıcıda bulmuyorum . Yani yine dolgu alternatifleri , yüz jimnastiği , kolajen tabletleri , ileri vaadede de şakak asma operasyonları falan mantıklı geliyor . Botox dersen bende bir felaket oldu. Göz altlarım aşırı çöktü , İğrenç bir gülüş oldu yüzümde. Ama çalışıyoruz , kafa yoruyoruz bakalım direneceğim yaşlanmaya hemen pes edemem:))

Ben derma rolleri sürdüğüm kremlerin etkisini arttırmak için kullanıyordum :KK50: ama geçenlerde bir güzellik uzmanına danıştım sen çok beyazsın ,damarlarında biraz belirgin hiç yapma dedi.
Canım herkeste aynı etkiyi yaratmıyor olabilir ,söylediklerinde haklı olabilirsin :KK16:

Yüz yogası yapıp ,yüz felci gecirenler var :26: o beni biraz korkutmaya başladı .

Sen benim göz altlarımı hiç görme :KK43: masabaşı çalışıyorum ve full bilgisayar başındayım ,bu yüzden göz altlarım çok yorgun görünüyor .Sen hangi kollejen hapını kullanıyorsun :) ben de alayım bari .

El ele verip ,direnelim canım :KK5: rüyalarıma bile giriyor artık :KK52:

Ben derma rolleri sürdüğüm kremlerin etkisini arttırmak için kullanıyordum :KK50: ama geçenlerde bir güzellik uzmanına danıştım sen çok beyazsın ,damarlarında biraz belirgin hiç yapma dedi.
Canım herkeste aynı etkiyi yaratmıyor olabilir ,söylediklerinde haklı olabilirsin :KK16:

Yüz yogası yapıp ,yüz felci gecirenler var :26: o beni biraz korkutmaya başladı .

Sen benim göz altlarımı hiç görme :KK43: masabaşı çalışıyorum ve full bilgisayar başındayım ,bu yüzden göz altlarım çok yorgun görünüyor .Sen hangi kollejen hapını kullanıyorsun :) ben de alayım bari .

El ele verip ,direnelim canım :KK5: rüyalarıma bile giriyor artık :KK52:

Canım ben, yüz yogası yapmıyorum fakat sabah ve akşam düzenli sakız çiğniyorum sabah 5 dakika akşam 5 dakika şeklinde. Kolajen tabletini Amerika menşeeli bir siteden satın aldım dr' best diye bir marka henüz gelmedi bakalım eli kulağında ayrıca omega 3 te aldım gelişmeleri yazarım.

Canım ben, yüz yogası yapmıyorum fakat sabah ve akşam düzenli sakız çiğniyorum sabah 5 dakika akşam 5 dakika şeklinde. Kolajen tabletini Amerika menşeeli bir siteden satın aldım dr' best diye bir marka henüz gelmedi bakalım eli kulağında ayrıca omega 3 te aldım gelişmeleri yazarım.

Canım ben de kan dolaşımım artırsın diye 2-3 dk baş aşağı duruyorum :KK16: T.c ye kozmetik ve sağlık ürünleri sokmak yasaklandı diye biliyordum :26: yasak kalktıysa alayım hemen .

Şunu bir incele canım :) yakın zamanda alacağım ben de.

http://www.kadinlarkulubu.com/anti-...anma/287929-asrin-super-gidasi-spirulina.html

Kişinin kendinden alınmış bir miktar kadar kan belli bir takım işlemden geçirildikten sonra ayrıştırılmış trombositlerin cilde enjekte edilme işlemidir. Trombositler vücudumuzda yapılandırıcı ve onarıcı görevleri olan, yaralı dokunun iyileşme sürecini başlatan hücrelerdir. Dolayısıyla kendi dokunuzun yapılandırıcı hücrelerini cildimize enjeksiyon yöntemiyle verdikten sonra o bölgede yeni doku uyarımı başlar. Doku dengesi ve yenilenmesi hızlanır. Anti-aging uygulamalarında photo yaşlanma, akne skarları, hiperpigmentasyon, yara-yanık izleri, kolajen ve elastin kaybına bağlı yüz kontürünün bozulması ve kırışıklıklar bu yöntemle tedavi edilir. Güvenli ve hızlı bir uygulamadır. Doku yenilenmesi 3 gün içerisinde başlayıp 3 hafta içerisinde maksimum düzeye ulaşır. Her bir seansın etkisi en az 3 ay sürer. Arka arkaya yapılan ihtiyaca göre belirlenmiş toplam seans sayısı ve takiben yine cilt ihtiyacına göre belirlenmiş ara seanslar hekim tarafından düzenlenir. Fiyatlar 600-750 TL aralığındadır. Piyasada bu işi yapan çok fazla klinik olabilir ancak önemli olan güvenilir ve hijyenik koşullara uygun bir klinikte doğru bir doktorun bu işlemleri uygulamasıdır.

X