Makyaj Ürünleri Pure Beauty BB Krem

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

countess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
103
17
Herkese selaaam :)
Yaklaşık 3 aydır bb krem arayışlarım devam ediyor. Daha önce 1 yıl kadar Missha Perfect Cover kullandım ama onunda grimsi küllü alt tonu var malum asıl hedefleri Koreli kızlar :KK51: olunca bende de gri kaldı, allıkla falan nötrlemeye çalıştım ama artık ondanda sıkıldım. Daha sonra Garnierin BBsini kullandım o da yağlıya dönük karma cildimi pul pul döktü cildim resmen bb kremi kustu. Her neyse buda olmadı birde Maybelline Dream Pure kullanayım dedim buda cildimde parlama yaptı! :KK62:Yok arkadaş bana göre BB krem yok derken karşıma Pure Beauty BB Krem çıktı!! Tek ümidim bu, henüz alıp kullanma şansım olmadı inşallah çarşamda günü gidip alacağım Watsons'tan ama o zamana kadar bi araştırayım dedim, bu bb kremi kullanan varmı aranızda, nasıl memnun musunuz? Acil dönüşlerinizi bekliyorum.. :KK15:
Pure-Beauty-BB-Cream.jpg

Yaklaşık 3 aydır bb krem arayışlarım devam ediyor. Daha önce 1 yıl kadar Missha Perfect Cover kullandım ama onunda grimsi küllü alt tonu var malum asıl hedefleri Koreli kızlar :KK51: olunca bende de gri kaldı, allıkla falan nötrlemeye çalıştım ama artık ondanda sıkıldım. Daha sonra Garnierin BBsini kullandım o da yağlıya dönük karma cildimi pul pul döktü cildim resmen bb kremi kustu. Her neyse buda olmadı birde Maybelline Dream Pure kullanayım dedim buda cildimde parlama yaptı! :KK62:Yok arkadaş bana göre BB krem yok derken karşıma Pure Beauty BB Krem çıktı!! Tek ümidim bu, henüz alıp kullanma şansım olmadı inşallah çarşamda günü gidip alacağım Watsons'tan ama o zamana kadar bi araştırayım dedim, bu bb kremi kullanan varmı aranızda, nasıl memnun musunuz? Acil dönüşlerinizi bekliyorum.. :KK15:Eki Görüntüle 1636732
bunu kullanmadım daha dogrusu bb krem hıc kullanmadım bana gore degıller fakat marka olarak ben bu urunun baska cılt urunelrının setını kullandım
hıcbırınden de memnun kalmadım..yanı pıyasada olan ısmı cısmı duyulmamıs sıradan urunlerden hıc mı hıc farkı yok..

bunu kullanmadım daha dogrusu bb krem hıc kullanmadım bana gore degıller fakat marka olarak ben bu urunun baska cılt urunelrının setını kullandım
hıcbırınden de memnun kalmadım..yanı pıyasada olan ısmı cısmı duyulmamıs sıradan urunlerden hıc mı hıc farkı yok..

Hadi yaa :KK51: Benim cildimde çok bi sorun yok o yüzden fondotenle boğmayım dedim genç yaşta o yüzden bb krem kullanmak istiyorum. Bloglarda araştırdım biraz ama kimi memnun kimi değil kararsız kaldım açıkçası.
Peki senin tavsiye edebilceğin bi ürün varmı:KK64:

Hadi yaa :KK51: Benim cildimde çok bi sorun yok o yüzden fondotenle boğmayım dedim genç yaşta o yüzden bb krem kullanmak istiyorum. Bloglarda araştırdım biraz ama kimi memnun kimi değil kararsız kaldım açıkçası.
Peki senin tavsiye edebilceğin bi ürün varmı:KK64:
dedıgım gıbı bb krem hıc kullanmadım..tavsıyem yok ama bende mısha yı cok duymustum.bloglara cok guvenmıyorum acıkcası.ne aldıysam kullanıp memnun kalmadım yanı onların anlattıgı kadar degıl hıcbır sey.
ınce yapılı ıyı marka fondotenler kullan sorunun yoksa cıldınde..ama kesınlıkle ıyı marka olsun.dıger ortalama markalar ıyı cıldıde bozuyor..ya kurutuyor , ya dokulme pullanma yapıyor.

dedıgım gıbı bb krem hıc kullanmadım..tavsıyem yok ama bende mısha yı cok duymustum.bloglara cok guvenmıyorum acıkcası.ne aldıysam kullanıp memnun kalmadım yanı onların anlattıgı kadar degıl hıcbır sey.
ınce yapılı ıyı marka fondotenler kullan sorunun yoksa cıldınde..ama kesınlıkle ıyı marka olsun.dıger ortalama markalar ıyı cıldıde bozuyor..ya kurutuyor , ya dokulme pullanma yapıyor.

Anladım, teşekkür ederim yinede :) MAC' in fondotenleri nasıl? Bilgin var mı?

Anladım, teşekkür ederim yinede :) MAC' in fondotenleri nasıl? Bilgin var mı?
ben memnu ndegılım daha once konusu da acılmıstı aslında..forumda bazıları bana karsı cıktı ama bır okadar da memnun olmayanlar var benım gıbı
sahsen ben dıor dan ve este lauder dan sasmam

merhaba
Yaklaşık 3 aydır bb krem arayışlarım devam ediyor. Daha önce 1 yıl kadar Missha Perfect Cover kullandım ama onunda grimsi küllü alt tonu var malum asıl hedefleri Koreli kızlar :KK51: olunca bende de gri kaldı, allıkla falan nötrlemeye çalıştım ama artık ondanda sıkıldım. Daha sonra Garnierin BBsini kullandım o da yağlıya dönük karma cildimi pul pul döktü cildim resmen bb kremi kustu. Her neyse buda olmadı birde Maybelline Dream Pure kullanayım dedim buda cildimde parlama yaptı! :KK62:Yok arkadaş bana göre BB krem yok derken karşıma Pure Beauty BB Krem çıktı!! Tek ümidim bu, henüz alıp kullanma şansım olmadı inşallah çarşamda günü gidip alacağım Watsons'tan ama o zamana kadar bi araştırayım dedim, bu bb kremi kullanan varmı aranızda, nasıl memnun musunuz? Acil dönüşlerinizi bekliyorum.. :KK15:Eki Görüntüle 1636732

Merhaba ben bu bb kremi çok severek kullanıyorum. karmadan yağlıya dönük cildim var ve bir çok bb krem denedim. En sevdiğim iki bb krem var loreal skin perfection bb krem ve pure beauty bb krem. Beyaz tenime tam uyuyor rengi. Beyaz tenli değilsen açık renkli kalabilir çünkü tek renk seçeneği mevcut.

merhaba

Merhaba ben bu bb kremi çok severek kullanıyorum. karmadan yağlıya dönük cildim var ve bir çok bb krem denedim. En sevdiğim iki bb krem var loreal skin perfection bb krem ve pure beauty bb krem. Beyaz tenime tam uyuyor rengi. Beyaz tenli değilsen açık renkli kalabilir çünkü tek renk seçeneği mevcut.

Merhaba,
Loreal skin perfection bb krem bende kullandım ama bende çok parlama yaptı.
Bende parlama hiç sevmem böyle sadece sağlıklı bi ışıltı olsun isterim cildimde. Ten rengim buğday sanırım bende baya beyaz kalır, zaten şuan elimde max factor creme puff pressed powder pudra var onu kullanıyorum bittiği zaman tekrar alırım heralde yada açgözlülükle yine başka ürünlere bakabilirim :KK8:
Yorumun için yinede teşekkür ederim :KK54:

ben 2 hafta önce indirimden aldım pure beauty bb krem, hergun kullanıyorum fondotenımın altına, fondotenım estee lauder. Memnunum ama öyle çok çok delisiyim diyemeyecegim. ama baya bereketli bir ürün uzun süre bir şey almam gibi sanki.

2 sene önce kullanmıştım hayalet gibi bembeyaz rengi var.. Zamanla biraz oturuyor ama yine de benlik değil.

X