rahatsız edici tüylerden kurtulma formülü

evrenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
177
0
merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir konu daha önce açıldıysa özür dilerim.

1) 10 gr vazelin, 30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup, içinde su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak, buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü) bekleyin.
2) Eriyince, 15 gr nişasta ekleyin, karıştırın, soğuyunca maske halinde yüzünüze sürüp, 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın. Biraz uzun sürmekle birlikte oldukça etkili bir sistemdir.

ben bunu internetten buldu daha denemedim.deneyen arkadaşlar varsa bizimle burda paylaşabilirler mi acaba.

deneyen var mı bunu?bence vazelin kılları besler.kurtlulalım derken kurt adama dönüşmeyelim de hihoyyyt

lanaolin vazelin yağ içerikli maddelerdir
kılları kesinlikle besler
soğanda sarımsakta besler
birileri nette yazıyor bu formülleri ama hangi etkiyle yok eder onuda yazıverselermiş bi zahmet
belkide kafa bulmak için yazıp gittiler.
araştırmadan bilmeden uygulamamak gerekir.

lanaolin vazelin yağ içerikli maddelerdir
kılları kesinlikle besler
soğanda sarımsakta besler
birileri nette yazıyor bu formülleri ama hangi etkiyle yok eder onuda yazıverselermiş bi zahmet
belkide kafa bulmak için yazıp gittiler.
araştırmadan bilmeden uygulamamak gerekir.

bence de bilmeden atlamamak lazım

arkadaşlar benimde bu karışımla ilgili bir bilgim yok. sadece internette buldum , buraya yazdım. bilen uygulayan varsa bizleri bilgilendirsin diye.

arkadaşlar benimde bu karışımla ilgili bir bilgim yok. sadece internette buldum , buraya yazdım. bilen uygulayan varsa bizleri bilgilendirsin diye.

evrencim lütfen yanlış anlama senin için yazmadım.
nette bu formülü birçok yerde okudum ,benim söylemek istediğim şuydu ,eğer etkili olduğuna inanıyorsanız herhangi bir yöntemin ,nasıl etki ettiğinide belirtin şeklinde idi(formülü icat edenedir sözüm:) .
tabiki merak ettiklerimizi birbirimize soracağız,paylaşacağız
ben kanaatimce etkisiz olduğunu söylemek istedim bu formülün, kullanmak uygulamak isteyenlerin takdiridir,burada amaç birbirimizi tüm bildiklerimizle özelliklede kaynak göstererek paylaşmak,doğruya yaklaşmak....

yok yanlış anlamadım canım :) sadece neden yazdığımı söyledim bende.ayrıca bilgilerin içinde teşekkürler ben vazalinin tüyleri beslediğini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu.

arkadaslar lazer epilasyon yaptırın.... % 80 veya % 90 maxsımum bıtırıyor.fakat gercek lazer yaptırmanız gereklı bır daha tekrar etmıyecek.. kalıcılıgı kanıtlanmıs olacak. kalan tuylerede iğneli epilasyon uygulayacaksınız cillop gibi bacaklar....olacak...:kedi:

kızlar alexandra lazer epilsyonla genital ve bikini bölgeme lazer yaptırdım, 2.seans sonunda kontrol için gittim. kontrol sonrasında bikini bölgemde 7 tane fındık tanesi kadar morluk oluştu, bayramda tatile gidicem 1 hafta bile kalmadı ve bu görüntüden çok rahatsızım :KK43:((
nişantaşı epiline da yaptırdım ve yetkilileri aradığımda izlerin ne zaman geçeceği belli olmaz,güneşe çıkmayın( bikini bölgesi ve güneşe çıkmayın gerçekten komik yani) zaten lazere başlamadan önce sözleşme imzalıyosunuz!!!!!! ve onda zaten yazıyo gibi yuvarlak cevaplar vermekteler...
benim gibi lazer sonrası vücudunda morluk ya da iz olan var mı, ya da nası geçer, ne kadar sürede?? yardım lütfen

kızlar alexandra lazer epilsyonla genital ve bikini bölgeme lazer yaptırdım, 2.seans sonunda kontrol için gittim. kontrol sonrasında bikini bölgemde 7 tane fındık tanesi kadar morluk oluştu, bayramda tatile gidicem 1 hafta bile kalmadı ve bu görüntüden çok rahatsızım :KK43:((
nişantaşı epiline da yaptırdım ve yetkilileri aradığımda izlerin ne zaman geçeceği belli olmaz,güneşe çıkmayın( bikini bölgesi ve güneşe çıkmayın gerçekten komik yani) zaten lazere başlamadan önce sözleşme imzalıyosunuz!!!!!! ve onda zaten yazıyo gibi yuvarlak cevaplar vermekteler...
benim gibi lazer sonrası vücudunda morluk ya da iz olan var mı, ya da nası geçer, ne kadar sürede?? yardım lütfen

alexandra lazer epilasyon tüyleri %100 bitirmiyor arkadaşlar, sadece sarartıp inceltiyor.. güzellik salonunda çalışırken duymuştum, daha önce kullanmış olan müşterilerimiz hep şikayetçiydi.. daha sonra deneyen arkadaşlarım da var.. kesinlikle onaylıyorlar.. işin kötüsü sararıp incelince başka lazer epilasyonların etki etmesi çok zormuş.. bu konuyla ilgili bilgim bu kadar malesef.. :ecrin_bebek:

X