Rahim ağzı kanseri ve bitkisel tedavi

Dilba35

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
117
48
31
Daha önce yaşayan yada bu durumla mücadele eden arkadaşlarım bu tedavi esnasında ne kullandınız ek olarak çay meyve sebze takviye gıda farketmeksizin paylaşırsanız sevinirim bu konuda birçok kadınız am sadece hastane ilaç doktor konuları olmuş ben şuan rahim ağzını aldırdım sınırlar hala pozitif ilaç vermediler takip dediler öneriniz var mı ameliyattan önce tümör ve cin3 vardı şuan sadece cin1 varmış herkese geçmiş olsun 🤲😘

Daha önce yaşayan yada bu durumla mücadele eden arkadaşlarım bu tedavi esnasında ne kullandınız ek olarak çay meyve sebze takviye gıda farketmeksizin paylaşırsanız sevinirim bu konuda birçok kadınız am sadece hastane ilaç doktor konuları olmuş ben şuan rahim ağzını aldırdım sınırlar hala pozitif ilaç vermediler takip dediler öneriniz var mı ameliyattan önce tümör ve cin3 vardı şuan sadece cin1 varmış herkese geçmiş olsun 🤲😘
Allah şifa versin inşallah ameliyatınız çok kolay ve herşey yolunda gider umarım.

Rahim ağzı kanseri oldum, tüpler, yumurtalıklar, lenfler, rahim herşey alındı. Açık ameliyat nüks riskini düşürüyormuş. Ameliyattan sonra bağışıklığımı güçlendirmek için bol kuzu eti, bol sebze, baklagil, zerdeçal, pekmez gibi bulabildiğim doğal gıdalarla beslendim. Bir de son günlerde soğan kürüne başladım saraçoğlunun..

Kemoterapi almadıniz mi?
Kemoterapi alan arkadaslarimiz boyle beslenmemeli cunku bagisikligi guclendirmek dogru degil arkadaslar.
Kemoterapi vucudumuzdaki hucrelerin uremesini ve hucrelerin saglikli kalmasını azaltan boylece kanser hucrelerini olduren bir tedavi.Tipki bir savastaki sehitler gibi..dusmani öldürürken iyi hücrelerden de sehit veriyoruz.Bunlarda bizi galsiz ve biraz perisan ediyor.Bu yan etkilerle basediyoruz.Cok asiri bagisikligi desteklersek kemiterapi ilacinin etkisi azalmis oluyor.Yani kotu hücreler de beslenmis olur.Kararinda dokrorun tavsiye ettigi besinleri tuketmeliyiz.Cok gecmis olsun.

Oyle kafaya göre ilave takviye gıda ilaç alınmaz zaten kemoterapi alan vitamin ilaçları dahi yasak. Benimde rahmim alındı kemoterapi görüyorum ilave olarak mama içiyorum Dr verdi içinde yeteri kadar vitamin var. Beslemede şeker i tuketmeyin şeker kanser hücrelerini besliyor. Abur cubur yemeyin. Gerisi normal belsneme zaten.

Rahim ağzı kanseri oldum, tüpler, yumurtalıklar, lenfler, rahim herşey alındı. Açık ameliyat nüks riskini düşürüyormuş. Ameliyattan sonra bağışıklığımı güçlendirmek için bol kuzu eti, bol sebze, baklagil, zerdeçal, pekmez gibi bulabildiğim doğal gıdalarla beslendim. Bir de son günlerde soğan kürüne başladım saraçoğlunun..
Gecmis olsun evre kaçtı acaba.Belirtileruniz neydi

X