Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Oncelikle hayırlı olsun. Bende geçen hafta cektirdim hsg bir sonraki gün başladık çalışmalara. Ben antibiyotik kullanmıyorum sen kullandın mi acaba

teşekkür ederim cnm.. hsg den 3 gün önce kullandım hsg çekildikten sonra kullanmadım hiç bir şey kanamam da olmadı ağrı da olmadı çok şükür..

benimde o yüzden bu ay hiç umutlu değilim düşünmüyorum fazla yani saldım gitti amann ne zaman isterse gelsin kafayımı yicez elbet gelecek
Degilmi ya ben bu ay bişey yapmayı düşünmüyorum artık yarında doktora gitcem bakalım nedicek kontrole 3 günü hormon bakcak herhalde öyle gün asırı diyede kendimi yıpratmıcam artık eşimde cok kızmaya başladı kendini cok dinleyip yıpratıyosun diye

Degilmi ya ben bu ay bişey yapmayı düşünmüyorum artık yarında doktora gitcem bakalım nedicek kontrole 3 günü hormon bakcak herhalde öyle gün asırı diyede kendimi yıpratmıcam artık eşimde cok kızmaya başladı kendini cok dinleyip yıpratıyosun diye
evet benim eşimde yeter artık rahat bırak diyor dr larda aslında öyle diyor hayata herşey normalmiş gibi devam edicez düşünmicez yapabilirsek neala

evet benim eşimde yeter artık rahat bırak diyor dr larda aslında öyle diyor hayata herşey normalmiş gibi devam edicez düşünmicez yapabilirsek neala
Aynen tatlım bugun doktora gittim işte klomen başlayalım dedi ama stresten uzak durman gerek dedi ben biraz süre istedim kendşmi toplamam gerek biraz yoruldum stresten uzak durmam lazım kısmet diyorum artık

Aynen tatlım bugun doktora gittim işte klomen başlayalım dedi ama stresten uzak durman gerek dedi ben biraz süre istedim kendşmi toplamam gerek biraz yoruldum stresten uzak durmam lazım kısmet diyorum artık
ben kk yada girmicem artık kafamdan bebek mevzusunu çıkarıcm inşallah sende yaparsın dediklerini hayırlısı artık spora başladım ben hem zihnimi hem bedenimi rahatlatıp hemde fazlalıklardan biraz kurtulayım diyorum
bol şans canım

ben kk yada girmicem artık kafamdan bebek mevzusunu çıkarıcm inşallah sende yaparsın dediklerini hayırlısı artık spora başladım ben hem zihnimi hem bedenimi rahatlatıp hemde fazlalıklardan biraz kurtulayım diyorum
bol şans canım
Saol canım sanada tatlım dogru diyosun

izmirde film cektiren ve memnun kalan var mı kızlar öneri bekliyorum bir kaç ay daha olmassa sanırım cektiricem :/

mesela ben martta çekildim sol tupum açıldı ama tutmadı gene ve sekiz gün gecikmeli geldi ama çok güzel geldi duzensizim çünkü bu ayda nasip bakalım :)

mesela ben martta çekildim sol tupum açıldı ama tutmadı gene ve sekiz gün gecikmeli geldi ama çok güzel geldi duzensizim çünkü bu ayda nasip bakalım :)

Merhaba.Bende bu ay adet olduktan sonra rahim filmi çektircektim herşeyi ayarlamıştım.ama sanırım hamileyim testte ikinci çizgiyi silik gördüm bugun bi test dha yapıcam inş.dogrudur.hep rahim filmi çektirmeye gitmeyi planlarken hamile kalanları duyuyordum.sanırım bende onlardanım:KK22:

Cnm bnmde düzensiz ama geçen ay film cektrdm bnde 10gunluk gecikme var ya gebelik yok filmle alakalı olabilir mi gecikme bu kadar

Bendende rahim filmi istendi zeytinburnu semiha şakirde tüp bebek raporunu cikarmak icin gerekliymis ama ben cok korkuyorum vajinusmusu zor bela yenmis biri olarak smear testinde bile cok kastim sizce nerede yaptiriyim onerisi olan varsa cok sevinirim

Bendende rahim filmi istendi zeytinburnu semiha şakirde tüp bebek raporunu cikarmak icin gerekliymis ama ben cok korkuyorum vajinusmusu zor bela yenmis biri olarak smear testinde bile cok kastim sizce nerede yaptiriyim onerisi olan varsa cok sevinirim
Bende çok korkuyorum anestezeli çektirecem

Hsg adet gecikmesi yapmaz diye okudum internette. Ama genelde gecikti gibi söylüyor herkes ? Benimde Karnım ağrıyor bugün adet günüm keşke olmasa ama hiç umudum yok:KK61:

X