Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Merhaba arkadaslar burda korkarak yazmistim gecen ay bursa medicabil hastanesinde nigar hanima rahim filmi cektirtim burdaki yorumlari okuyarak titreyerek gittim adet gunu sancisi gibi degildi kan aldirmak bile daha acili bence hic bisey duymadim ve 5 dk bile surmedi iyi ki gitmisim herkese tavsiye ederim simdi 6 haftalik hamileyim...

Merhaba arkadaslar burda korkarak yazmistim gecen ay bursa medicabil hastanesinde nigar hanima rahim filmi cektirtim burdaki yorumlari okuyarak titreyerek gittim adet gunu sancisi gibi degildi kan aldirmak bile daha acili bence hic bisey duymadim ve 5 dk bile surmedi iyi ki gitmisim herkese tavsiye ederim simdi 6 haftalik hamileyim...
sence öyle bence bildiğin işkencenin kısa haliydi. korkunctu. hayatımda yaşadığım en kötü deneyimdi. ben zübeyde hanım hastanesinde yaptırdım binkere pişman oldum çünkü özellerde bu kadar acı çekilmiyormuş . benımle sırada 10 kişi vardı hastaneyi çığlıkla inletmeyen 1 kişi bile yoktu. bende buralarda okuyarak gittim aman ne olacak acı olsa ne olur zaten sürecegi 2-3 dakıka dedim ama pişmanım. doğumum kanamalı oldu sezeryana alındım ama 10 kere daha doğyurabilirm ama 1 kere daha rahim fili çekilebileceğimi sanmıyorum
acı anlamında hayatımda ki en büyük deneyimdi. korkunctu tek kelimeyle

Hanımlar ben rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım bakırköyde bir yerdi adını hatırlamıyorum ama arastırıp çıkarabilirim acısız dı çok çok az bir acım olmustu girerken baya tereddüt etmiştim ama korkularım bosunaynıs cok rahat geçti rahim filminden birkaçgün sonra da hamile kaldım ikişkiden sonra rahim filmi çekilirken aldıgın pozisyon gibi on onbes dakka kımıldamadan yatmıstım
ben de 1 yıl bekledim hamileliği ama rahım filmi çekildiğim ay hamile kaldım rahım fılmım de temiz çıkmıştı aslında ama demek ki faydası varmış

Arkadaşlar merhaba bende 1 senedir evliyim çocuk sahibi olmayı hepiniz gibi çok istiyorum. Eğlendiğim günden beri hiç korunmadim adetimi tam günü gününe olmam ama her ay olurdum mart ayında adet olmadım dr gittim ilaç verdi ve reglimin 3.günü doktora gittim hormon testi yaptı FSH-1.04 LH-1.04 TSH-3.16 PROLAKTIN-20.64 ESTRADIOL-99.65 çıktı AMH değerim de 2.08 doktor bana hsg çektirelim dedi hsg ye randevu almam için mayıs ayındaki adetimi beklemem lazım ama benim sabrım yok doktora gidip klomen verseniz desem benim dememle verir mi sizce kızlar lütfen cevap yazın :110:

Arkadaşlar merhaba bende 1 senedir evliyim çocuk sahibi olmayı hepiniz gibi çok istiyorum. Eğlendiğim günden beri hiç korunmadim adetimi tam günü gününe olmam ama her ay olurdum mart ayında adet olmadım dr gittim ilaç verdi ve reglimin 3.günü doktora gittim hormon testi yaptı FSH-1.04 LH-1.04 TSH-3.16 PROLAKTIN-20.64 ESTRADIOL-99.65 çıktı AMH değerim de 2.08 doktor bana hsg çektirelim dedi hsg ye randevu almam için mayıs ayındaki adetimi beklemem lazım ama benim sabrım yok doktora gidip klomen verseniz desem benim dememle verir mi sizce kızlar lütfen cevap yazın :110:
Acele etme derim bekle neye göre alacaksin klomen önce teshis konmadi lazim

Çok teşekkür ederim canım benim bebegimin olması için herşey yaparım gerçi azıcık ağrıya da katlanırım canım

Çok teşekkür ederim canım bebegimin olması için herşey yaparım azıcık ağrıya da katlanırım

beni çok korkuttular ağlaya ağlaya girdim. zübeyde hanımda yapılamamasının sebebi de o. korkudan kapıdan döndüm oradaki ekip de oldukça tatlıydı. son gittiğimde artık ne olursa olsun deyip girdim içeriye. zır zır ağladım sürekli. ama doktor sağolsun çok iyiydi anlayışlı davrandı. ve gerçekten yazık dedim keşke hiç ağlamasaymışım. sinek ısırığı gibi bir acısı var. sonra içeride balon şişiyor gibi oluyor. beş dakika bile sürmeyecek bir işlem. bazen tıkanıklık olduğunda acı verebiliyormuş. ama biraz canın yansa bile emin ol kısacık. dişini sıkacaksın ve bitti. ben çıktığımda çok mutlu olmuştum bir sıkıntı olmadığını öğrendiğimde. inşallah senin de öyle olur. kolaylıklar.

beni çok korkuttular ağlaya ağlaya girdim. zübeyde hanımda yapılamamasının sebebi de o. korkudan kapıdan döndüm oradaki ekip de oldukça tatlıydı. son gittiğimde artık ne olursa olsun deyip girdim içeriye. zır zır ağladım sürekli. ama doktor sağolsun çok iyiydi anlayışlı davrandı. ve gerçekten yazık dedim keşke hiç ağlamasaymışım. sinek ısırığı gibi bir acısı var. sonra içeride balon şişiyor gibi oluyor. beş dakika bile sürmeyecek bir işlem. bazen tıkanıklık olduğunda acı verebiliyormuş. ama biraz canın yansa bile emin ol kısacık. dişini sıkacaksın ve bitti. ben çıktığımda çok mutlu olmuştum bir sıkıntı olmadığını öğrendiğimde. inşallah senin de öyle olur. kolaylıklar.
Canım benim çok teşekkür ederim rahatlattin beni. Güzel dileklerin için de Allah razı olsun. Sen zübeyde de mı çektirdin canım?

kızlar günaydın sorum olacak bende geçen hafta cumartesi ilaçlı rahim filmi çektirdim.yumurtlama döneminde gecikme oldumu yoksa zamanıda mı çatladı regl de yine aynı gecikme oldumu

bu arada kızlar rahim filmini çekince az bi ağrım oldu sonrasınra 1 saat gibi müthiş bir ağrı oldu bir gün sürdü ama kız bana tüplerin açık dedi şişlide çekildim ctipi makinede ağrı normal mı sonrasında olan agrı

iyi akşamlar kızlar ben hsg cektirecegim 1 2 gün i.nde eskişehir osmangazide çektiren var ı asistan doktor çok korkuttu beni çok kararsız kaldım , herkeste aynı olmayabılır tabı ağrı eşiğinize bağlı dedi sizce ne yapmalıyım osmangazide çektiren var mı

Gunaydn arkadaslar.bugun saat 3 de hsg cekilicem bende.ilki 2014 kasımda tepecikte anestezi almadan cektrmıstm.3 ay sonra kızıma hamıle kaldm kendılıgınde.simdi ise 1 senedr korunmuyorz.dr tekrar film istedi sanrm filmsz hamile kalamıcam ben.bu kez özel de cekilicem anestezi veriyorlarmıs.bakalm ben istemicm anestezi dr tamm derse.Allahım cabalarımızı bos cıkarmasın insallah tüm isteyenlere hayırlı saglıklı evlat nasip etsn...filmden sonra tekrar yazarım.

Gunaydn arkadaslar.bugun saat 3 de hsg cekilicem bende.ilki 2014 kasımda tepecikte anestezi almadan cektrmıstm.3 ay sonra kızıma hamıle kaldm kendılıgınde.simdi ise 1 senedr korunmuyorz.dr tekrar film istedi sanrm filmsz hamile kalamıcam ben.bu kez özel de cekilicem anestezi veriyorlarmıs.bakalm ben istemicm anestezi dr tamm derse.Allahım cabalarımızı bos cıkarmasın insallah tüm isteyenlere hayırlı saglıklı evlat nasip etsn...filmden sonra tekrar yazarım.
Anestezi alacaksaniz bisey yiyip icmeyin sakin

Ben film cekildm simdi geldm eve.16.50 de girdm 10 dk surdu.anestezi aldm agrım uok suan cok sukur bunu da atlattm.az bı lekelenmem var.dr la yarn gorusucem cıkmıs gec oldugu için.rabbim kucaklarımızı bos bırakmasın ınsallah

X